Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to dobrze wiedzieć bo mój też trzymał gardę i zasłaniał buźkę rączkami na ostatnim USG

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja na połówkowych się zawzięcie zasłaniała rękami. Na ostatnim usg lekarz mi powiedział, że jest idealnie ustawiona do wizualizacji 3D i że jak utrzyma taką pozycję, to będą super zdjęcia. Niedoczekanie moje, już się przekręciła z powrotem :P

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ostatnio z impetem kopal w maszynke. Moze cos w tym jest...

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie jakis pomysl na wytlumaczenie czemu tak powiedzial?

  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudi, śmiem zaczekać na nieco tansza fasolke ;P
    amanina, pewnie doktorkowi chodziło o to, że dzieci czuja te fale ktore wydzielaja glowice i naturalnym odruchem jest chowanie sie przed tym :)

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój zawsze na początku badania pięknie ułozony, można go super zmierzyć. A potem chyba stwierdza,że już dosyć i się swoimi plecami do mojego brzucha przykleja. fotki mamy zawsze z rączką przy buzi albo policzek w łożysko wtulony. Lekarz musi dobrze celować żeby cos na zdjęciu było widać.

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    rudi, śmiem zaczekać na nieco tansza fasolke ;P
    amanina, pewnie doktorkowi chodziło o to, że dzieci czuja te fale ktore wydzielaja glowice i naturalnym odruchem jest chowanie sie przed tym :)

    no o tym samym pomyslalam wlasnie, ze moze to jakas prawidlowa reakcja ukladu nerwowego na wiazke tych fal usg. nic innego mi do glowy nie przychodzi.


    hehehe, gorzej niz z interpretacja wierszy na polskim w liceum :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2016, 11:49

    _cherryLady, Ania_1986 lubią tę wiadomość

  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis bitwinka i sernik na zimno z truskawkami...

    JRY1984, Penelope30, Ania_1986 lubią tę wiadomość

    marcianka86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz zdarzyl strzelic zanim sie zaczal chowac w lozysko, drugie juz wyszlo takie rozmazane...

  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    rudi, śmiem zaczekać na nieco tansza fasolke ;P
    amanina, pewnie doktorkowi chodziło o to, że dzieci czuja te fale ktore wydzielaja glowice i naturalnym odruchem jest chowanie sie przed tym :)

    Mój warzywny Pan powiedział,że jak pogoda się utrzyma to po weekendzie będzie po 15zł :) wtedy sobie kupię kilo i bedę wieczorem gazowac jak stary kot :P

    _cherryLady, SyHa85 lubią tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w KRUS-ie i oni nie sprawdzaja czy napewno lezysz czy gdzies lazisz po miescie albo wyjezdzasz na wczasy...

  • Aśka_gdańsk Ekspertka
    Postów: 239 233

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie, z Mała wszystko ok wazy 1105g wiec wcale nie taka mała :) z usg wychodzi ze jest 10dni starsza i w sumie przy każdej wizycie tak wychodzi wiec moze szybciej sie wykluje :)

    Niestety ze mna jest troche gorzej, dostałam luteinę bo szyjka sie skróciła ale póki co ma jeszcze 2,5cm i dostałam skierowanie pilne na badania bo wydaje mi sie ze podejrzewa zatrucie ciężowe u mnie ale póki nie ma wyników to nie chce mnie straszyć i jak wyniki beda podwyższone to mam jak najszybciej sie zjawić w gabinecie wiec jutro rano pędzę do laboratorium.

    Friend, JRY1984, Kw14tuszek, Rybaaaa, pigułka, nick nieaktualny, Penelope30, nick nieaktualny, Domi793, paola89, Gilis, Ninka0111, SyHa85, Ania_1986, malika89, Betty Boop lubią tę wiadomość

    gannyx8d18v6v8ew.png

    2 poronienia( 2009 8tyg.[*], 2015 8tyg.[*] )
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    jeruunie laski, kupilam dzis po 8zl/kg truskawki, ale juz takiie typowo polskie, sezonowe nie spod folii... JAKIE TO DOBRE!!

    aNIA Znam bol... jak sie je*ie to wszystko na raz...

    Ja też właśnie zajadam truskaweczki z jogurtem naturalnym - u nas są po 8,5 hmmm pychota ;)

    nick nieaktualny, Penelope30 lubią tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Friend Autorytet
    Postów: 748 777

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka_gdańsk wrote:
    My po wizycie, z Mała wszystko ok wazy 1105g wiec wcale nie taka mała :) z usg wychodzi ze jest 10dni starsza i w sumie przy każdej wizycie tak wychodzi wiec moze szybciej sie wykluje :)

    Niestety ze mna jest troche gorzej, dostałam luteinę bo szyjka sie skróciła ale póki co ma jeszcze 2,5cm i dostałam skierowanie pilne na badania bo wydaje mi sie ze podejrzewa zatrucie ciężowe u mnie ale póki nie ma wyników to nie chce mnie straszyć i jak wyniki beda podwyższone to mam jak najszybciej sie zjawić w gabinecie wiec jutro rano pędzę do laboratorium.


    Asia lubię tylko za pierwszą cześć posta

    Aśka_gdańsk lubi tę wiadomość

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    A u nas po 7zl :-D zakupiłam oczywiście.
    Widziałam też już fasolkę szparagową ale po 27zl !!!! O.o

    U nas fasolka po 34 zł muszę obejść się smakiem a taką ochotę miałam :(

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia oby z tym zatruciem sie nie sprawdzilo no i niech szyjka trzyma, bo 2,5 to nie malo ale i tez bez rewelacji...za to waga malucha bardzo ladna :)

    Aśka_gdańsk lubi tę wiadomość

  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka_gdańsk wrote:
    My po wizycie, z Mała wszystko ok wazy 1105g wiec wcale nie taka mała :) z usg wychodzi ze jest 10dni starsza i w sumie przy każdej wizycie tak wychodzi wiec moze szybciej sie wykluje :)

    Niestety ze mna jest troche gorzej, dostałam luteinę bo szyjka sie skróciła ale póki co ma jeszcze 2,5cm i dostałam skierowanie pilne na badania bo wydaje mi sie ze podejrzewa zatrucie ciężowe u mnie ale póki nie ma wyników to nie chce mnie straszyć i jak wyniki beda podwyższone to mam jak najszybciej sie zjawić w gabinecie wiec jutro rano pędzę do laboratorium.

    Kochana a po czym stwierdza te zatrucie ciążowe?

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Friend Autorytet
    Postów: 748 777

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dzieczyny,

    Ja wczoraj zrobiłam dzień wielkiego prania ciuszków dla Malucha. Dzisiaj rano rozłożyłam deskę i żelazko i usiadłam do prasowania.

    Wyprasowałam może max 10 szt i umieram na ból kręgosłupa. Na siedząco średnio wychodzi prasowanie bo żebra mi się w brzuch wbijają. Na stojąco jeszcze gorzej bo się pochylam nad deską.

    Proponuje wszystkim, które mają tą przyjemność przed sobą nie czekać do porodu bo jest cięęęężko. Jest kurde cieżko.

    Wczoraj miałam dziwne kłucia w szyjce. Zastanawiałam się czy jechać na IP - ale tak jakby zaczęły być coraz rzadziej te kłucia. W końcu przeszły. Zastanawiam się co to mogło być.. Macica już jest chyba o wiele wiele wyżej... Oczywiście pierwsze co przychodzi mi do głowy to rozwierająca się szyjka itp.

    Mam też codziennie mokro w gaciach od rana. Więc moją kolejną fobią są sączące się wody.

    Kwiatuszek - nie wiedziałam, że mimo, że mam na L4 kod 2 to nie powinnam się oddalać od domu. To trochę nieludzkie ;/ Mam prawo pojechać do rodziców i siedzieć tam nawet tydzień/dwa/trzy jeśli chce. Opieka u nich o wiele lepsza niż we własnym domu. Tu trzeba Męża ogarnać, a w domu dbają o Ciebie :-)

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • Kw14tuszek Autorytet
    Postów: 427 354

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja też polubiłam za tą optymistyczną część posta. Mam nadzieję że wyniki będą dobre!
    u mnie truskawy po 13zł/kg... :/

    Aśka_gdańsk lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdlc19w86.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Friend wrote:
    Asia lubię tylko za pierwszą cześć posta

    to samo miałam napisać

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
‹‹ 1399 1400 1401 1402 1403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ