Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja juz po wizycie widziałam bijące serduszko niestety zdjęcia nie mam następna wizyte mam za 2 tyg i szereg badań do zrobienia a ciaza ma 10tyg +1dzien☺

    pigułka, Friend, Domi793, JRY1984, malika89, Dominique88, SyHa85, nick nieaktualny, Rybaaaa, alicjaaaa, s1985 lubią tę wiadomość

    hchyw1d370r6axb9.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika454 wrote:
    Ale się wkurzylam... Wiecie, że becikowe nie należy się każdemu? Albowiem jest to zapomoga i aby dostać 1000zl nie można zarabiać więcej niż 1922zl netto na osobę za poprzedni rok kalendarzowy jak narodziny dziecka. Jako że jestem/będę matką samotna i zarabiam 2000 to nie dostanę nic. Bo dziecko w brzuchu po jego urodzeniu się nie liczy
    Monika ponoć to jednorazowe zostaje, a to co Ty przytoczyłaś dotyczy studentów, bezrobotnych itp. i jest wypłacane przez 12 miesięcy.
    http://smakimacierzynstwa.pl/1000-zl-na-dziecko-od-stycznia-2016/

    Ok, doczytałam gdzie indziej, że ten próg był już wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 13:24

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika454 wrote:
    Ale się wkurzylam... Wiecie, że becikowe nie należy się każdemu? Albowiem jest to zapomoga i aby dostać 1000zl nie można zarabiać więcej niż 1922zl netto na osobę za poprzedni rok kalendarzowy jak narodziny dziecka. Jako że jestem/będę matką samotna i zarabiam 2000 to nie dostanę nic. Bo dziecko w brzuchu po jego urodzeniu się nie liczy
    Liczy sie kochana, nam dzielili dochod na 3 osoby po urodzeniu syna. Co prawda nawet na 2 bysmy nie przekroczyli dochodu ale staralismy sie jeszcze o dodatkowy 1000, poniewaz skonczyla mi sie umowa i to jakis dochod utracony czy cos, no nie istotne, w kazdym razie dzielili na mnoe, meza i dziecko.

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ja termin wstepnie na 11 sierpien :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 13:32

    JRY1984, malika89, Dominique88, monirek, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po pierwszym usg tydzien temu. Serduszko bilo.Rozmiar dzidzi 23mm. Dwie pierwsze ciaze poronilam przed uplywem 7tygodnia. Potem histeroskopia. Teraz musi byc ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 17:08

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowa trzymam kciuki :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab91 wrote:
    Liczy sie kochana, nam dzielili dochod na 3 osoby po urodzeniu syna. Co prawda nawet na 2 bysmy nie przekroczyli dochodu ale staralismy sie jeszcze o dodatkowy 1000, poniewaz skonczyla mi sie umowa i to jakis dochod utracony czy cos, no nie istotne, w kazdym razie dzielili na mnoe, meza i dziecko.

    Jesteś pewna, że się.dzieli? Bo koleżanka miała podobna sytuację i mówi, że jej się nie należało... Obyś miała rację. Na wszystkim chcą oszczędzać..

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) Ciesze sie, ze jest to forum bo w moje przyjaciolki w kolo juz maja odchowane dzieci. A ja z powodu dolegliowsci ciazowych: mdlosci, zmeczenie, sennosc jestem na zwolnieniu do pt.

  • Friend Autorytet
    Postów: 748 777

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :-)

    Poznasz tutaj super babeczki ;-)

    SyHa85, alicjaaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • Domi793 Autorytet
    Postów: 896 864

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowa trzymam kciuki za Ciebie:) Mysl pozytywnie:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Julia, 10 latek
    Alex, ur. 9.08.2016r., 3600 g., 54 cm
  • monirek Autorytet
    Postów: 319 237

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czytalam o tym becikowym. Ja juz sie pogodzilam ze nic mi sie od Panstwa nie nalezy, za urodzenie dziecka. Ludzie cp sie ucza, staraja o lepiej platne prace sami sobie widocznie w oczach Panstwa szkodza:(

    04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

    09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my tez przekraczamy dochod. Ale na szczescie jestem na etacie i macierzynski porzadny bede miala, a i teraz na L4 mam 100% platne. Ale fakt. Te jednorazowe nie powinno byc roznicowane. Kazde dziecko est takie samo przeciez.

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki,
    co jecie jak nie macie apetytu?

    Ja dziś od rana się męczę. Ogólnie nie mam mdłości, ale jak jestem głodna to mi się pojawiają. Więc muszę coś zjeść. A nie mogę nic przełknąć. Ok, mogę - owoce. Ale już ustaliłam że po nich mam boleści...

    Może jakoś mnie zainspirujecie? :(

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika454 wrote:
    Jesteś pewna, że się.dzieli? Bo koleżanka miała podobna sytuację i mówi, że jej się nie należało... Obyś miała rację. Na wszystkim chcą oszczędzać..
    Tak, jestem pewna. Przy wypelnianiu wniosku wpisuje sie czlonkow rodziny i dziecko rowniez. A tutaj link taki na szybko, tez tam jest napisane, ze lacznie z dzieckiem oraz jak to wyglada u osob samotnie wychowujacych dziecko:
    http://m.e-prawnik.pl/artykuly/becikowe-.html

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • Kw14tuszek Autorytet
    Postów: 427 354

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha wrote:
    Dziewczynki,
    co jecie jak nie macie apetytu?

    Ja dziś od rana się męczę. Ogólnie nie mam mdłości, ale jak jestem głodna to mi się pojawiają. Więc muszę coś zjeść. A nie mogę nic przełknąć. Ok, mogę - owoce. Ale już ustaliłam że po nich mam boleści...

    Może jakoś mnie zainspirujecie? :(

    jedyne co chętnie jem ostatnio to pyszne bułeczki z szynką, serem, majonezem, pomidorem i ogórkiem kiszonym :D idealne :D

    f2w3rjjgdlc19w86.png
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chce takie kanapeczki, tylko robic mi sie nie chceee, tyle krojenia wszystkiego. Strasznie leniwy mam dzien...

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kw14tuszek wrote:
    jedyne co chętnie jem ostatnio to pyszne bułeczki z szynką, serem, majonezem, pomidorem i ogórkiem kiszonym :D idealne :D

    Brzmi super. Z tym wyjątkiem że mi nie wolno bułek. A jak czuje sam zapach razowego to mi wszystko w gardle staje :-(

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakiś jogurt z płatkami owsianymi? Ja sobie robiłam koktajle owocowe, ale jak Ty owoców nie możesz, to może jakiś warzywny? Zupy mi też wchodziły.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Domi793 Autorytet
    Postów: 896 864

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha - moze owsianka plus odrobina miodu plus suszone owoce? Zdrowe i pozywne:)

    Julia, 10 latek
    Alex, ur. 9.08.2016r., 3600 g., 54 cm
  • Domi793 Autorytet
    Postów: 896 864

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie tez koktajle owocowe, wszyscy pijemy , sa pyszne! Kupuje mrozone owoce np.truskawki, maliny, owoce lesne. Caly dzien rozmrazam, dodaje maslanke, troche miodu i blenduje. Pyszne i zdrowe:)

    SyHa85, nick nieaktualny, Friend, Ania_1986 lubią tę wiadomość

    Julia, 10 latek
    Alex, ur. 9.08.2016r., 3600 g., 54 cm
‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ