Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • ninciaa172 Ekspertka
    Postów: 226 166

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam szał na słonie :D

    Pieluszki, ubranka i inne napotkane gadżety w słonie są moje ;D

    Straaasznie mam dziś dobry humor, nawet nie wiecie jaka to ulga po dwóch tygodniach nic nie robienia posprzątać sobie trochę w domu:)

    Opóżniona, pisałam na priv ;)

    opóźniona lubi tę wiadomość

    Magnez 3x1, Euthyrox 1x25mg, Acard, Luteina 3x1
    Hiperprolaktynemia, Insulinooporność
    b6e243dda0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam lozeczko ktore ma 34 lata...jest pomalowane biala farba, jeszcze spi w nim Marceli, ale niedlugo odda je bratu...

  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    My wybralismy łóżeczko i komodę z emblematem sowy :)

    Mi podoba się z żyrafą . Chyba z kolekcji safari. Brązowo białe.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karkam83 wrote:
    Ja od poczatku ciazy mialam nadzieje na dziewczynke, rozmyslam nad imieniem i marzenie sie spelnilo :-)
    Najwazniejsze aby bylo zdrowe. Przeciez jeszcze z Laury moze powstac Konrad :-)
    no moj wstepnie Ksawery napewno nie zamieni sie w Anastazje...

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Betty mamy podobny gust, bo u szumiś jest na mojej liście, ale też ten leżaczek. Z tym, że chyba kupię używany, potem się sprzeda i w sumie nie straci się na cenie.
    U mnie w miarę szybko to połówkowe, ale lekarz powiedział, że czasem wcześniej lepiej widać, a jakbyśmy czegoś nie mogli sprawdzić to przyjdę tydzień później w ramach tej samej wizyty.
    Hella u mnie własnie dzidzia się tak wypycha jak leżę, dzisiaj rano już wyraźnie mnie kopała :)

    pigułka ja tez wolałabym uzywany kupic, bede sledzila neta (kto pierwszy ten lepszy ;) Jaz zobacze 2 to dam Ci znać. Torby tez bedziemy mialy takie same (tylko ja wciaz na swoja czekam).

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś przyszły ubranka z allegro:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/17f0eff7e7b7.jpg
    już wiecej nie bede kupować, bo koleżanka, z którą miałam rodzić poprzednio - w lipcu sprzeda mi tanio po swojej córci, akurat jej bedzie miała rok i już jej nie bedzie potrzebne.

    A to ja:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f3a95835c4df.jpg

    Już 4kg+
    Dość szybko tyje ostatnio...
    Niby ok 0,5kg na tydzień ale jakoś szybko waga w góre idzie...
    Z taką wagą ja dziś w pierwszej ciąży byłam na porodówce.

    Ugotowałam obiad, posprzątałam w domu i już czuje brzuch, tak dziwnie jakoś.
    Musze się znów położyć.

    karkam83, paola89, Betty Boop, Martynka30, nick nieaktualny, Dominique88, pigułka, SyHa85, Lulu83, malika89 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie narazie 1,5 kg na plusie...tez zaczyna mi sie waga rozpedzac bo jeszcze 3 tyg temu bylo o polowe mniej....teraz juz waze 62,1kg

  • Mikołajkowa66 Ekspertka
    Postów: 225 233

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obdzwoniłam wszystkie gabinety w koło u na 4D umawiają pomiędzy 22, a 24 tygodniem. Ceny wahają się od 180 do 500 złoty. A ja czuje się jak kupa gówna, brzydko mówiąc. I umieram, i mam dość. Boli mnie brzuch i cały czas wymiotuje.

    w57vikgn8cjabi6x.png[/url]
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ja wczoraj pisałam, że jestem totalnym zaprzeczeniem wszystkich teorii na temat dobrego samopoczucia w II trym. Czuję się dużo gorzej, niż wcześniej. Nawet to uczucie mdłości tak mi nie przeszkadzało, jak teraz bóle krzyża, kości ogonowej, twardniejący brzuch, bóle głowy i depresja (??)

    My chyba bliźniaczki jestesmy :-) Na pewno jeśli i dolegliwości chodzi. Dzis pol h chodzilam po markecie to jakbym maraton pod gore szła tak mnie dupa bolała i plecy. Szok :-P depresja jawnie zauważalna. Aż jestem sama zła na siebie - żyjątko we mnie rośnie a ja taka fo niczego :-/ nic mi sie nie chce...ale brzuch troche to espumisanie puścił...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 15:10

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Taaakie cuda do mnie jadą :) z łącznym rabatem 53% aż żal nie kupić :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa151cb36878.png

    a gdzie taka promocja, co to za sklep?

    malika89 lubi tę wiadomość

  • monirek Autorytet
    Postów: 319 237

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nietupska wrote:
    a gdzie taka promocja, co to za sklep?
    Czyzby 5, 10, 15?

    malika89 lubi tę wiadomość

    04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

    09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninka poszłabym z Toba do tego lasu ale za daleko. Tez mam dzis cały dzień...geneealnie tydzień do niczego...eh. Konczy sie miesiac moze marzec bedzie lepszy. Słońca nam brak!!!

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Friend Autorytet
    Postów: 748 777

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninciaa172 wrote:
    Ja tam już czasem czytam, od wczoraj też zaczełam namiętnie gadać na głos do młodej :D


    Ja nie wiem co mu powiedzieć. Nie znamy też płci więc nie wiem jak to lwiątko małe tytułować :-) Teraz jest Lwiątkiem :-)

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mowie do brzucha ale tak dziwnie bezosobowo...nie moge sie doczekac "pewnej" płci hehe.

    I marzę zeby juz czuć ruchy!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 15:19

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Friend Autorytet
    Postów: 748 777

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.... mam mózg w ciąży.

    Byłam ostatnio we Frankfurcie i kupiłam żel do mycia o zapachu owocu granata. I się wkurzałam bo się w ogóle nie pienił. Lałam go na gąbkę, wsiąkał w nią. Więc później wylewałam już go na ciało. Ogólnie męczyłam się nim bardzo. Zastanawiałam się czym sie Ci Niemcy myją.


    Dzisiaj sytuacja z żelem standardowa... i podczas mycia rzuciło mi się w oczy napisane jak byk na butelce "Body Lotion"...

    Oklaski :-)

    33Karola33, Ninka0111, pigułka, opóźniona, SyHa85, alicjaaaa, nick nieaktualny, Lulu83, Rudi88, Karo Em, ninciaa172, hella, nick nieaktualny, karkam83, Ania_1986, malika89, Betty Boop lubią tę wiadomość

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    Ninka poszłabym z Toba do tego lasu ale za daleko. Tez mam dzis cały dzień...geneealnie tydzień do niczego...eh. Konczy sie miesiac moze marzec bedzie lepszy. Słońca nam brak!!!


    Ja mam widok z okna na las wiec zapraszam wiecie co to naprawde brak slonca u nas na pomorzu pogoda do d....ja juz depresje chyba mam tak bym poszla na podworko do ogrodka wiem ze nie mozna grzebac w ziemi ale zawsze cos...ale mysle ze jak beda upaly a my z pilkami bedziemy modlic sie o taka pogode dlatego ja zamierzam wykorzystac wiosne w 100%bo wiem jak w te upaly spuchne☺

    hchyw1d370r6axb9.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Friend :D zdarza się :) ale nawilżoną skórę przynajmniej masz :)

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nietupska wrote:
    a gdzie taka promocja, co to za sklep?
    cool club tylko w Smyku chyba.

    malika89 lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeżarłam gołąbki a teraz robię sobie kawkę do serniczka.

    SyHa85 lubi tę wiadomość

  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opóźniona wrote:
    cool club tylko w Smyku chyba.

    ostatnio w smyku właśnie z tej marki były bodziaki za 7 zeta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 15:30

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
‹‹ 743 744 745 746 747 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ