Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope30 wrote:
    A te poduszki to czym będziecie napełniać?

    Wyguglalam ze dobrze sprawdza sie wnetrze z poduszki z Ikei za 3,99pln. Poduszka nazywa sie GOSA SLAN. Zamierzam nabyc ;)

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pasmanterii mozna kupic takie wypelnienie do poduszek. Ostatnio wiszialam na allegro 1kg za 20zl. A kilo tego wkladu to pewnie spory worek. Starczy i na rogala i na zabawki :-)

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze tylko rozejrzec sie za karuzela, tzn chodzi mi o sam mechanizm :-) moze w szperaku cos bedzie bo czasem sa jakies stare zabawki dzieciece.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanina, a ta sowa co wstawilas forke to swietna sprawa, moja znajoma kiedys takie szyla i widzialam na zywo- sa przecudne....

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli bedzie chlopiak to marza mi sie takie dodatki do pokoiku w stylu marynarskim :-) np na karuzeli jeansowa kotwica, koslawa lodeczka w paski, rozgwiazda w gwiazdki, wiecie co mam na mysli :-)

    paola89, nick nieaktualny, Agusienka1985 lubią tę wiadomość

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka123 wrote:
    Jesli bedzie chlopiak to marza mi sie takie dodatki do pokoiku w stylu marynarskim :-) np na karuzeli jeansowa kotwica, koslawa lodeczka w paski, rozgwiazda w gwiazdki, wiecie co mam na mysli :-)

    Jak nie bedzie chlopak to mozesz mojemu takie uszyc ;)))

    Penelope30, hella lubią tę wiadomość

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, nie wiem czy chcialabys takie cudaki :-) a jak bedzie dziewczynka to nie wiem.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki ale mam zgage po jajecznicy, masakra :-\
    Nie wiem czy u was są sklepy Textil Market, bo jak są to koniecznie musicie iść bo są super rzeczy dla bobaskow :-D

    SyHa85, paola89 lubią tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla dziewczynki różowe sowy, widziałam taką piękną figurkę w home&you

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    Dziewuszki ale mam zgage po jajecznicy, masakra :-\
    Nie wiem czy u was są sklepy Textil Market, bo jak są to koniecznie musicie iść bo są super rzeczy dla bobaskow :-D
    Tez lubie ten sklep :-) a to jest jakis event dzieciecy?

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka123 wrote:
    Haha, nie wiem czy chcialabys takie cudaki :-) a jak bedzie dziewczynka to nie wiem.

    Mojej siostry starsza corcia jakiś czas temu robiła " Pana Skarpetke " w przedszkolu. Taki paskudek, że aż piekny młodsza w nim zakochana ;-)

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope30 wrote:
    dla dziewczynki różowe sowy, widziałam taką piękną figurkę w home&you
    Sowy, gwiazdki, serduszka, ksiezyce i na to wszystko mnostwo pomponow od Maliki :-) (sa cudne) :-) tylko jak to wszystko zamontuje do lozeczka to dziecka nie znajde :-)

    Penelope30, Ania_1986 lubią tę wiadomość

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka123 wrote:
    Tez lubie ten sklep :-) a to jest jakis event dzieciecy?

    Nic w gazetce nie ma akurat specjalnie dla maluchow, ale tyle mi się tam rzeczy spodobalo, że chyba z tragarzem muszę iść.
    Była też super tunika dla mnie, piekny kolor, ładny krój, ale w biuscie nie wlazlam :-[

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 22:07

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    Dziewuszki ale mam zgage po jajecznicy, masakra :-\
    Nie wiem czy u was są sklepy Textil Market, bo jak są to koniecznie musicie iść bo są super rzeczy dla bobaskow :-D

    Ja byłam w dwóch. Jeden gorszy a w drugim sporo fajnych rzeczy :)

    Widziałam np taki fajny pajacyk pól biały pól w zebrę. No śliczny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 23:18

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, podziwiam Was za checi rękodzielnicze. U mnie ani checi ani czasu na to-no ale pracuje po 6 dni w tyg wiec nawet mi nie w głowie dodatkowe atrakcje. Bede szopingowac wszystko ;)

    Zjadłam wlasnie pyszne kanapeczki z pastą twarozkową i makrela w pomidorach oraz jajeczko na twardo-mniam.

    Życzę wszystkim miłego dnia :)

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się marzą sówki:

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/00d14565761e.jpg
    nie koniecznie różowe!

    SyHa85, Agusienka1985, Domi793, malika89, Penelope30 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • klaudia12369 Autorytet
    Postów: 346 293

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 piękny komplet :)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinoopornosc, mutacja Leidena
    o148jw4z8q8kgslq.png
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten ponury sobotni poranek :-)
    Dziewczyny co ja za numer odwalilam to masakra, ale od początku. Wstaje sobie idę zrobić sniadanko. Patrzę na podstawku nie ma czajnika, na kuchence też nie, na stole też hmmmm myślę sobie może w pokoju jest, bo już nie raz jak chciałam sobie wody dolać to zostawiłam czajnik w pokoju oblecialam wszystkie pomieszczenia nie ma. Kurna ktoś zajumał czajnik. No nic trudno zagrzeje wody w rondelku. Otwieram szuflade z garnkami a tam ........ Czajnik! Z wodą hehehe

    Kw14tuszek, oLena31, Agusienka1985, alicjaaaa, laven81, Dominique88, Ania_1986, SyHa85, Friend lubią tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Kw14tuszek Autorytet
    Postów: 427 354

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    mi się marzą sówki:

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/00d14565761e.jpg
    nie koniecznie różowe!


    dostaliśmy takie ochraniacze na łóżeczko :)

    f2w3rjjgdlc19w86.png
  • Agusienka1985 Autorytet
    Postów: 860 419

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pozdrawiam Was serdecznie. Nic nie pisałam, bo miałam strasznie dużo pracy... :(

    relganliumoc9u3n.png
‹‹ 799 800 801 802 803 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ