Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Pewnie, że możesz u mnie nigdy nie było problemu z dostaniem znieczulenia, nawet w okresie starań mówiłam lekarzowi, że z mężem staram się o dziecko i dawał mi specjalne dla kobiet w ciąży.

    Dzięki :) <3

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Nelk Autorytet
    Postów: 300 496

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żeby zwalczyć swoje lęki pająkowe wytatuowalam sobie jednego na plecach :-o

    va5bflw11begdoxu.png
    [link=https://www.suwaczki.com/]w4sqikgn3aemf2xu.png[/link]
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelk wrote:
    Ja żeby zwalczyć swoje lęki pająkowe wytatuowalam sobie jednego na plecach :-o
    Ooo ja też mam. Na lędźwiach :)


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... mam cudownego meza. Kupil mi bukiet frezji.... jest cudowny i co najwazniejsze wiekszy niz dla tesciowej.....

    Ania_1986, nick nieaktualny, paola89, SyHa85, Penelope30, beza_cytrynowa, pigułka, Betty Boop, Friend lubią tę wiadomość

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pająków nie lubię, właściwie to się ich brzydzę. Bać się ich przestałam jak zamieszkałam na wsi czyli jakieś 1,5 roku temu.
    Ostatnio taki wielgachny był w pobliżu rzeczy dla dzidziola, zaraza nie miał gdzie, a i notorycznie za moją szafką nocną są pająki.

    Tak z innej beczki to właśnie wrzuciłam pieluchy tetrowe do prania, jutro będę prasować. Szafa już zamówiona, będzie za tydzień :D

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka123 wrote:
    Wiecie co... mam cudownego meza. Kupil mi bukiet frezji.... jest cudowny i co najwazniejsze wiekszy niz dla tesciowej.....

    O już lubię Twojego męża :) Dobrze że Ciebie bardziej uhonorował :)

    Mój chyba zapomniał o kwiatach, ale nie będę mu już d*** zawracać bo chodzi taki jakiś osowiały, aż żal patrzeć. Kurczę jak mu się robota nie klei to dzieje się z nim coś niedobrego.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam piekne roze czerwone a tesciowa rozowe moze bede mogla zasadzoc w ogrodku jak sie beda nadawac zapytam tesciowej jak wroci bo wyszla☺

    Martynka30, SyHa85 lubią tę wiadomość

    hchyw1d370r6axb9.png
  • Nelk Autorytet
    Postów: 300 496

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam 30 pięknych tulipanów i sałatkę pikante z KFC i to drugie to strzał w dziesiątkę :-D

    Martynka30, SyHa85, Asiasia lubią tę wiadomość

    va5bflw11begdoxu.png
    [link=https://www.suwaczki.com/]w4sqikgn3aemf2xu.png[/link]
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam to samo co teściowa, szwagierka i moja mama- małe tulipany.
    10 marca jest dzień mężczyzny :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to obchodzą faceci tego 10 marca ? Ja zawsze mojemu coś daje we wrześniu na dzień chłopaka :P ... dwa razy nie może obchodzić ;)

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 marca jest ogłoszony oficjalnie Dzień Mężczyzny

    http://www.kalendarzswiat.pl/dzien_mezczyzn

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż ... złożę mu życzenia dam buziaka i już :) we wrześniu by mi marudzil ze zapomniałam o jego dniu

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Domi793 Autorytet
    Postów: 896 864

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz kupil mi dzisiaj sliczne kolorowe tulipany i zaprosil nas na pyszne lody u wlocha w pucharku:)) wieczorkiem obiecalam mu masaz tu i owdzie;)

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    Julia, 10 latek
    Alex, ur. 9.08.2016r., 3600 g., 54 cm
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nic nie dostałam bo mąż po pracy poszedł na siłownie i do fryzjera. On strasznie nie lubi kupować kwiatów bo mu szkoda jak więdną a doniczkowe znowu ja załatwiam więc też by nie postały. Słodyczy mu nie kazałam kupować bo mam nawrót grzybicy i muszę znów słodkie ograniczyć. Nie wiem czy coś wymyśli czy całkiem zapomniał.

  • hella Autorytet
    Postów: 360 419

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj Mąż tak mnie zaskoczył - pyszne cytrynowe risotto :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b71d5317ba75.jpg

    Ja pytałam dzisiaj swojego i on woli świętować 30 września :)

    Rudi88, SyHa85, paola89, Ania_1986, Betty Boop lubią tę wiadomość

    Maja <3
    ur. 8.08.2016 godz. 19:35 - SN
    ijpbcwa1yu1ccujy.png
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się objadłam wędzonej, słonej szynki i jestem baaaaaardzo szczęśliwa :D

    Penelope30, SyHa85, malika89 lubią tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam doniczkowe Gerbery i paczkę suchych wafli hihi

    SyHa85, paola89, Rudi88, nick nieaktualny, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz 10.03 w delegacji jest i mam spokoj :-P

    Kurde wiecie co reke mam zdretwiała. Prawa. Cala w zasadzie. Macalam czy to cycek- nic nie czuje. Pod pacha tez wyglada ok. Nie wiem co jest grane ale sie przestraszylam czy to od serca czy cos....miala ktoras juz tak? A mize byc od ucha? Kuzwa jak nie urok to sraczka :-/

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    Moj maz 10.03 w delegacji jest i mam spokoj :-P

    Kurde wiecie co reke mam zdretwiała. Prawa. Cala w zasadzie. Macalam czy to cycek- nic nie czuje. Pod pacha tez wyglada ok. Nie wiem co jest grane ale sie przestraszylam czy to od serca czy cos....miala ktoras juz tak? A mize byc od ucha? Kuzwa jak nie urok to sraczka :-/


    a bierzesz magnez??
    ja od kiedy biorę to mniej mi dretwieją

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole dzis dostalam propozycje prowadzenia kolejnej serii wykladow. Super sie ciesze bo to dla mnie wyroznienie i jakas tam szansa, ale mam mieszane uczucia. Teraz do maja to pikus ale od pazdziernika- takie malenstwo w domku zostawiac? Co prawda to jeden dzien w miesiacu ale juz widze mine mojej tesciowej :-( maz nie jest zachwycony (stracha ma, ze sobie z dzieckiem sam nie poradzi) ale on wie ze praca zawodowa jest dla mnie wazna i zdaje sobie sprawe ze zrobie jak uwazam hehe. No nie wiem jak to wytlumaczyc....Kurcze a jakbym szukala pracy to pewnie bym znalezc nie mogla hehe

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
‹‹ 821 822 823 824 825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ