Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    O kurcze Marta znowu chory:/ ileż można chorować, biedne dziecko:(

    Natalia nie strasz że ciężko bo mi się okres spóźnia, cały czas mi się wydaje że już dostanę a tu nic, ale szczerze wątpię by coś było na rzeczy bo w tym cyklu nawet nie mielibyśmy za bardzo kiedy tego dziecka zrobić hehe:p
    To ja Ci dołożę stracha.
    Cholernie ciężko. 😔

    Wiadomo wszystko też pewnie od dziecka zależy. Ale moja to taki wulkan energii, że szok.
    Anty sen, anty wózek. 😆

    Do tego mam wrażenie, że ciągle jestem chora w tej ciąży. 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 12:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka moze tescik? 😀

  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 19 lutego 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ostatni okres miałam 10 stycznia, ale ja często mam takie cykle długie... Jutro rano zrobię jak nic nie będzie do tego czasu, ale to byłby jakiś cud:p

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj cud za 3 tyg bedzie juz na swiecie takze ten 😀

    Marta..a, nick nieaktualny, pumka1990 lubią tę wiadomość

  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 19 lutego 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, wszystko się może zdarzyć;p także ten, idę siknąć bo test oczywiście czeka w szufladzie, ale już widzę tą biel;p

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 19 lutego 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    No tak, wszystko się może zdarzyć;p także ten, idę siknąć bo test oczywiście czeka w szufladzie, ale już widzę tą biel;p

    Napisałaś i ja teraz sprawdzam co Ci wyszło:D

    Ja na cud nie liczę bo 2 cykle mamy za sobą, co prawda szału nie było ale maks 4 dni przerwy więc jakby miał się zdarzyć to już by był, więc pewnie będziemy musieli się na tym skupić, jakie s suplementy itp a na razie ja biorę tylko kwas foliowy a mąż nic bo i tak łyka witaminy przez okres chorobowy :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 19 lutego 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez teraz sprawdzam😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 19 lutego 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Natali i Pauliny... Byłam oddać krew przed chwilą ale dwie kreski chyba nie kłamią?

    Marta..a, nick nieaktualny, e_mii, Cccierpliwa, nick nieaktualny, pumka1990 lubią tę wiadomość

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 19 lutego 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    Dołączam do Natali i Pauliny... Byłam oddać krew przed chwilą ale dwie kreski chyba nie kłamią?

    Gratulacje! No ja myślę że raczej o tej godzinie nie kłamią:D

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    Dołączam do Natali i Pauliny... Byłam oddać krew przed chwilą ale dwie kreski chyba nie kłamią?

    Gratulacje! 😀😀😀

  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 19 lutego 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabo mi z nerwów, nie wyobrażam sobie tego jakoś, z jednej strony się ciesze a z drugiej jestem przerażona. Nie mam pojęcia do jakiego iść lekarza, nie mamy kasy teraz na prywatnego za bardzo ale pójdę chociaż na pierwszą wizytę, wiem że jak się dupczyło to z tego mogą być konsekwencje ale ja? Przecież mała robiliśmy dwa lata z toną leków a teraz tak bez ani jednej tabletki? Jakim cudem?!! W ogóle jak moja mała to przeżyje, pomyśli że już ją nie kocham jak teraz potrzebuje 100% mojego czasu....

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 19 lutego 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    Dołączam do Natali i Pauliny... Byłam oddać krew przed chwilą ale dwie kreski chyba nie kłamią?
    Gratulacje!!! W tym dniu cyklu to raczej pewne :D

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 19 lutego 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka, gratulacje!!!

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka spokojnie. Wiem latwo powiedziec ja sie trzeslam tez i niedowierzalam jak to mozliwe 😀 Z drugim po niedawnej ciazy idzie szybko i jak widac sprawdza sie. Malutka napewno nie pomysli ze jej nie kochasz no cos ty!!! Dacie rade! Zdrowej i nudnej ciazy i wszystko bedzie dobrze ☺️

  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 19 lutego 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka no szok, gratuluję 😉 to masz prawdziwą niespodziankę.
    Pewnie w głowie masz teraz gonitwę myśli, ale ciesz się tym cudem

    Eh ja ostatnio mojemu coś wspominałam o drugim dziecku, bo nie chce, żeby Filip był sam, niestety nie zapałał entuzjazmem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 14:35

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    Dołączam do Natali i Pauliny... Byłam oddać krew przed chwilą ale dwie kreski chyba nie kłamią?
    Gratulację. ☺️

  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 19 lutego 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak Natalia testowała, a tu już za moment małą będzie nam się chwalić :)

    Mi mąż kilka razy napominał o trzecim dziecku, ale jak został kilka dni sam w domu z chorą dwójką to mu się raptownie odwidziało 😄

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 19 lutego 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka ogromnie gratulacje 💜 jak widać takie niespodziewane i nie planowane ciąże są najlepsze, dasz radę nie martw się m, my będziemy miały troszkę mniejsze różnice wieku i trzeba będzie ogarnąć sytuację, ja pamiętam jak się dowiedziałam o ciąży to Staś jeszcze nie chodził, ja się źle czułam a ogarnąć i nosić trzeba go było ale jakoś ten czas zleciał 🙂 dziewczyny to która następna? My zwolnimy brzuszki nie długo to równowaga musi być 🙂

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Edytka my tu już Powoli się rozpakowujemy. Nasze dzieciaki to jeszcze maluchy.

    U Ciebie będzie ta różnica już lepsza !! 😊 Będzie dobrze ☺️

    Heh u nas też pierwsza ciąża wystarana, leczenie itd itd.

    A druga, szybkoooo poszło.

    Też mam lęki jak Hania przyjmie siostrę. 😲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 21:01

  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 19 lutego 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 330 a progesteron 19

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, 1ania1, Marta..a, Cccierpliwa, pumka1990 lubią tę wiadomość

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
‹‹ 2361 2362 2363 2364 2365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ