X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz powoli w panice, jak Emilia przezyje moja nieobecnosc kiedy bede w szpitalu :( Straszna jest mamoza, w nocy sie przytula do mnie w dzien tez mama mama jak mnie nie ma to juz po 3 h wola szuka i smutna😭

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To straszne. Dla takiego maleństwa to będzie szok, że nagle mamy nie ma. 😲😭

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 19 lutego 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto ja zostawić z kimś wcześniej? Ja jak mojego w listopadzie zostawiłam na 2 noce + 1 testowa spał u babci a my w pokoju obok, to tak na prawdę wg babci nie szukał mnie w ciągu dnia, za to jak mnie zobaczył to rzucił się na mnie z płaczem :)
    Ale w tamtym tygodniu jak został 2 dni z babcią jak ja byłam w pracy to ponoć coś babci po swojemu mówił pokazując drzwi, tylko nie wiadomo czy chciał na spacer czy że mama poszła z tata tam :) babcia nie zrozumiała tego monologu:D

    Z jednej strony wam zazdroszczę że już tuż tuż, a z drugiej sobie myślę że czas posiadania malegondziecka rozciąga mi się w czasie i dłużej będę mogła się maluchem cieszyć :D oczywiście nie dotyczy to Natalii bo jej nie pobije z 4 dzieci :D

    A i mały ma wirusa płuca i oskrzela czyste uff..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 22:04

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    To straszne. Dla takiego maleństwa to będzie szok, że nagle mamy nie ma. 😲😭

    No wlasnie :( Dumam nad tym czy ma przyjsc z nia do szpitala w odwiedziny czy moze lepiej nie... Nawet nie wiem czy mozna z dziecmi ale chyba mozna. Kurcze a jak sie wystraszy albo rozplacze to jeszcze gorzej 😭 2 dni zostanie z tata, i 2 nastepne pojedzie z Niki do mojej mamy, tam moi bracia to sie beda bawic moze nie bedzie tak zle :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie można z dziećmi do szpitala.
    Ale ja bym się chyba nie zdecydowała by przyszła. Bo rozstania są najgorsze.

    Ogólnie to się martwię najbardziej o noce, bo jednak Hania lubi się do mnie przytulać.
    A treningów jakoś sobie nie wyobrażam, przecież nie pójdę spać do garażu. 🤣🤣🤣

  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja np zaśnie przy babci czy tacie, ale w nocy jak się przebudzi to pierwsze co woła to mama;) a że ona nie potrafi spać spokojnie tylko strasznie się kręci to mnie woła tak kilka razy podczas snu. Dzisiaj mnie obudziła i nie spałam chyba z trzy godziny z tego wszystkiego a teraz nie widzę na oczy:p

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    Moja np zaśnie przy babci czy tacie, ale w nocy jak się przebudzi to pierwsze co woła to mama;) a że ona nie potrafi spać spokojnie tylko strasznie się kręci to mnie woła tak kilka razy podczas snu. Dzisiaj mnie obudziła i nie spałam chyba z trzy godziny z tego wszystkiego a teraz nie widzę na oczy:p
    To u Nas to samo, tata bez problemu ją położy. W sumie to mąż ją zawsze usypia.

    Ale jakaś akcja przez sen to tylko "mama"

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nazwałabym tego treningiem, może oswojeniem z innym opiekunem? Hm.. dzieci generalnie się nie trenuje :D
    Myślę że takie próby położenia dziecka z kimś innym niż mama, czy nocka u babci są fajne bo dziecko ma większe poczucie bezpieczeństwa jak główny opiekun znika z zasięgu wzroku :) ja pierwsza nockę tak jak pisałam byłam w pokoju obok i gdyby mnie wolał to bym przyszła go utulic ale okazało się że babcią mu wystarczy :D nawet rano mnie nie szukał pomimo że moja mama przez przypadek powiedziała mu że śpię w pokoju i nie można mamy budzić :D
    W szpitalach u nas jest zakaz dzieci do 14rz, a obecnie przez koronwirusa i grypę jest całkowity zakaz odwiedzin.

    U nas w nocy mały nad ranem wstaje, rzuca we mnie poduszka i podchodzi do mnie do łóżka, ja go wciagam do nas i dosłownie dotyka głową poduszki już śpi, a tak to prędzej dostanę kopniaka niż się przez sen przytul i ale tak samo jego tatuś, częściej mnie w nocy kopnął niż przytulił, tak się wierca chłopaki :D

    Edit. Ja też planuje wysłać go na 1 tydzień do jednej babci na wakacje i na 1 tydzień do drugiej. A ja z mężem w tym czasie będziemy chodzić normalnie do pracy :) 2 lata to już poważny wiek :D jako 6 latek pewnie go wyśle na jakis obóz:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 08:42

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma ktoś babcie chętną ? 🤣🤣🤣🤣

    U mnie takiej możliwości nie ma.
    Dla Hani babcie to obce kobiety praktycznie.
    Więc to by było jak zostawienie córki z przypadkową panią na ulicy.

    I w życiu bym tak dziecka nie zostawiła.🤦🏻‍♀️

    Nie będą się zajmować Hanią podczas mojego pobytu w szpitalu. Więc kwestia oswojenia odpada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 08:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chyba mozna z dziecmi ale tak mysle ze jest za mala i nie zrozumie tylko sie bardziej zdenerwuje jak mama zostanie a ona bedzie miala wyjsc to odpuszcze. A taki chat live przez telefon? Czu tez to zamaci w glowie, kurcze sama nie wiem 😮

    Oj moja to by chyba nie zignorowala tak ze jestem w pokoju obok 😀 Ona jak chce wejsc do pokoju to po prostu idzie i wali w drzwi i nie przestanie dopoki nie otworza (np dziewczyny) takze pokoj inny to nie przeszkoda 😀

    Jedno jest pewne, jak jej tak znikne na kilka dni to juz nigdy sama nie pojde do wc 🤣

    Ten koronawirus to przereklamowany jest. Tu zero jakis srodkow, chyba wiecej groznych powiklan po zwyklej grypie obecnie niz to.

    Edytka jak mąż na nowine? ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha. Napewno odczujemy to w zachowaniu jak wrócimy ze szpitala. 🤣🤣

    Kiedyś Hania została z tatą w salonie.
    A ja chciałam do szafy się dostać w sypialni na drabince. I musiałam to zrobić po kryjomu bo zaraz czort też by właził ze mną.
    I zamknięte drzwi w sypialni to była katastrofa.
    Waliła aż w końcu otworzyłam.

    Dla Hani nie ma słowa "niemożliwe".

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama ma cudowna rękę do dzieci, wszystkie ja kochają i potrafi je zaczarować że są grzeczne, pomocne itp szkoda że mieszka 150km od nas. A do tego dzieci lgna do niej i wolą siedzieć u babci niż wracać do domów :D
    Teściowa to co innego, ona traktuje małego jak szklana figurkę, cały czas mu myje rączki, buzie, najchętniej by go posadzila żeby nie biegał i się nie spocil, jadł tylko gotowane i nie przyprawione itp. Kredki nie bo ostre, farbki nie bo brudne, jak smoczek na sekundę soabie mu na podłogę to leci go myć, herbatka musi być ciepła (temp pokojowa to już za zimna) itp.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziewczyny przepadają za babcią. Bez problemu z nią zostają, chociaż małej na dłużej niż na jedną noc nie zostawiałam. Na tydzień bym jeszcze się nie odważyła, starsza była najdłużej 4 dni. Ale to bardziej ja panikara jestem i cały czas myślę o dzieciach, one by sobie poradziły beze mnie :)

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Edytka jak mąż? 🙂

    Dzisiaj Tłusty Czwartek, można się objadać pączkami bez wyrzutów sumienia 😁

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha moja mama tez herbatka tylko ciepla 😀 Ale ona to nawet banana i jogurt grzala w cieplej wodzie takze ten🤣 Byla tam u nich kilka razy ale nie na noc takze nie wiem jak to bedzie. Beda inne dzieci, jej siostra no i moich braci uwielbia takze moze jakos odwroca uwage. Ale sama noc to chyba sobie moja mama nie pospi...

    Ja stwierdzam ze moje dziewczyny to sa rozpieszczone, te wieksze. Ja w wieku 7 lat juz mialam codzienne trenigi sportowe, jezdzilam na obozy i na obozy harcerskie. No przeciez jakby one mialy spac w namiocie na kanadyjce w spiworze, nie miec czesto cieplej wody, jesc z menaszek, do tego musztra rygor, gry wojenne, wedrowki itd i to wszystko bez wifi i telefonu 🤣🤣🤣 Sidly by i plakaly nad swoim losem 🤣 Szkoda ze nawet harcerstwo sie zmienilo i nie ma juz tego bo bym je wyslala 😀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała by babcię były inne. Ale to aktywne zawodowo kobiety. Hania to ich pierwsza wnuczka. I one nie miały od 30 lat nic wspólnego z dziećmi. I wiem od teściowej, że ona się strasznie bała. I taki z nich pożytek. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 09:12

  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah mój mąż to tak zareagował jakby to było coś normalnego, pośmialiśmy się z tego, ma nadzieję na chłopaka:)

    PLPaulina, Natalia05, Marta..a, e_mii, marcela123, pumka1990 lubią tę wiadomość

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo dobrze 👍

    Heh, po tych przygodach Waszych z wypadkami to ja nie wiem co tu zrobić by w 3 ciążę nie zajść. 🤦🏻‍♀️

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lubiłam obozy harcerskie a potem sportowe i rozruch zimą w lesie, a trening to bieg do pierwszego schroniska w górach i nikt nie narzekał :D
    Od 4 lat są zajęcia na basenie, więc go zapisze na pewno, zeby się nauczył pływać, bo pływanie, jazda na rowerze, a potem prawo jazdy, to takie musy jak dla mnie i trzeba sie tego nauczyc. Nawet jak się nie lubi pływać tak jak ja to nie wyobrażam sobie tego nie potrafić a za dziecka to szybciej przychodzi i łatwiej. Potem narty, łyżwy, wiosna rolki, hulajnoga... mój mąż nie potrafi jeździć na łyżwach i teraz już trudno go zmobilizować do nauki.
    Moja mama też pracuje i nie ma jej praca nic wspólnego z dziećmi. Taki typ osoby że jak się dziecko do opieki napatoczy To już jest jej ;) więc dla mnie zero stresu jak go z nią zostawiam :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie wytrzymałam i dzisiaj znów poleciałam na betę, wiem że robi się co dwie doby ale trudno:p dzisiaj już jest 523, wczoraj 330 czyli ładnie przyrasta:))

    Paulinaaa, PLPaulina, Natalia05, 1ania1, Marta..a, marcela123, pumka1990 lubią tę wiadomość

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
‹‹ 2362 2363 2364 2365 2366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ