X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • OranżadA Koleżanka
    Postów: 46 74

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się odrzucona 😅 bo prosiłam o dodanie jakoś do tego fb, a jak narazie cisza :)
    Powiedzcie jeśli nie mogę dołączyć, bo np za mało się udzielałam od początku, to łatwiej będzie mi to zrozumieć, a tak... czuje się troszeńkę olana nie mając żadnej odpowiedzi czy tak czy nie 😊

    A tymczasem zbieram się do pracy, może jakoś wytrzymam do tego sierpnia, bo l4 zabardzo wziąć nie mogę :|

    Wizyta u gina we wtorek, może tym razem mała da sobie zrobić zdjęcie, bo poprzednio widziałam jedynie plecy ☺️

  • Madzko Autorytet
    Postów: 259 517

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgo_100 wrote:
    Część dziewczyny, może mnie pamiętacie z bardziej z początków forum. Mam pytanie do dziewczyn, które mają już umówione CC. Czy wam skierowanie wystawił wasz lekarz prowadzący? I już to zostało zaakceptowane przez szpital, w którym chcecie rodzić? Mój lekarz prowadzący kieruje mnie na CC, byłam na kwalifikacji do CC w szpitalu i tam lekarz ocenił, że nie widzi podstaw do cc. U mnie problemem jest wąska miednica, ogólnie jestem bardzo drobna (lekarz, położna, nawet fizjoterapueta ocenia że mogę mieć problem z porodem naturalnym) a lekarz ze szpitala, że nie. Nie wiem teraz komu ufać, odpuścić CC czy szukać innego szpitala.
    Najbardziej przeraża mnie wizja kilkunastu godzinnego porodu i tak zakończonego CC....
    Zapisz się do ortopedy, niech ci wystawi zaświadczenie o przeciwwskazaniach do porodu naturalnego. Albo psychiatra że się boisz . Wtedy nie mogą tego zakwestionować w szpitalu.

    oar89n739mpxwn5r.png
  • Madzko Autorytet
    Postów: 259 517

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie wreszcie przyszedł Chińczyk 😍😍😍
    14a91589a97d.jpg

    Domi_, Starająca, YoYo85, OranżadA, agniecha2101, Aniołkowamama, aniołkowa_mama, MartitaS, Paula2702, ticia9, Asasa, Kagu3, Mamuśka☺️, Kropka4 lubią tę wiadomość

    oar89n739mpxwn5r.png
  • Starająca Autorytet
    Postów: 261 212

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Kciuki za wizyty ✊✊✊

    Moja ostatnia wizyta (na NFZ) pewnie będzie w ten poniedziałek 😬. Nie do wiary że to tak szybko zleciało 😱😱

  • cela1518 Autorytet
    Postów: 520 421

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze wizyty✊

    f2wlupjypf2pzqjw.png
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a boli Was kość łonowa? Bo ja od pewnego czasu odczuwam taki dyskomfort. Bo ból to za dużo powiedziane. Takie uczucie jakby się ta kość rozciągała. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi? Ma któraś z Was coś takiego?

  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka kciuki zaciśnięte 😊✊ czekamy na wieści po wizycie 😊

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • Dona Znajoma
    Postów: 29 27

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny można do Was dołączyć na fb? Nie udzielałam się ale śledziłam Wasze wpisy od początku :-)

  • Aniołkowamama Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    YoYo85 wrote:
    Dziewczyny a boli Was kość łonowa? Bo ja od pewnego czasu odczuwam taki dyskomfort. Bo ból to za dużo powiedziane. Takie uczucie jakby się ta kość rozciągała. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi? Ma któraś z Was coś takiego?

    W pierwszej ciąży bardzo duże problemy miałam z ta kością . Ogromne problemy z chłodzeniem i obracaniem się na boki. U mnie stwierdzono rozejscie spojenia więc z tego powodu miałam ciecie . W drugiej ciąży też to miałam ale mniej A teraz również się pojawiło ale już nie tak bardzo dokuczliwe choć dyskomfort odczuwam od około 18 tygodnia .

    Mój lekarz powiedział ze nie będzie robił wymazu bo nie jest mi potrzebne do cięcia. Czy to prawda ?

    p19uk0s3mhsjhwbn.png
  • Aniołkowamama Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 10 lipca 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzko wrote:
    A do mnie wreszcie przyszedł Chińczyk 😍😍😍
    14a91589a97d.jpg

    Śliczności, długo czekałaś? Jakoś nie miałam jeszcze odwagi zamawiać nic z tych chińskich stron A ceny kuszą

    p19uk0s3mhsjhwbn.png
  • Wiedzma Koleżanka
    Postów: 51 51

    Wysłany: 10 lipca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OranżadA wrote:
    Czuje się odrzucona 😅 bo prosiłam o dodanie jakoś do tego fb, a jak narazie cisza :)
    Powiedzcie jeśli nie mogę dołączyć, bo np za mało się udzielałam od początku, to łatwiej będzie mi to zrozumieć, a tak... czuje się troszeńkę olana nie mając żadnej odpowiedzi czy tak czy nie 😊

    Jakieś kilka stron wcześniej dziewczyny pisały, że zadecydowały, że fb jest tylko dla tych co są od początku i się udzielały :) poprawcie mnie, jeśli się mylę ;)

    U mnie wizyta za tydzień, też właśnie czekam aż moja gin wróci z urlopu...

    aniołkowa_mama, to_tylko_ja lubią tę wiadomość

    xrot43r8xbc73xx1.png
  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 10 lipca 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny odnośnie grupy na fb- jeśli jesteście od początku i śledzicie wszystkie posty to jakiś czas temu jakieś było napisane, że grupa na fb jest dla osób aktywnych, z którymi się już trochę"znamy". czytanie nas od początku bez jakiegokolwiek udzielania się to nie jest aktywne uczestnictwo w grupie

    darkestfear, madziab, Starająca, Evli, agniecha2101, Zozo, megson91, Mamuśka☺️, to_tylko_ja, MartitaS, Nadzieja777, Kropka4 lubią tę wiadomość


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • ticia9 Autorytet
    Postów: 601 477

    Wysłany: 10 lipca 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    YoYo85 wrote:
    Dziewczyny a boli Was kość łonowa? Bo ja od pewnego czasu odczuwam taki dyskomfort. Bo ból to za dużo powiedziane. Takie uczucie jakby się ta kość rozciągała. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi? Ma któraś z Was coś takiego?

    Ja też czasem czuje dyskomfort na spojeniu, czasem aż zapiecze.

    mhsvpx9i7vzd02b9.png
    klz98rib7t5zryeb.png
  • Paulina90 Ekspertka
    Postów: 183 189

    Wysłany: 10 lipca 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano zaczęło mnie kłuć z lewej strony brzucha tak bardziej na dole .. czy może któraś z was też ma coś takiego?
    Ja niestety nie dołączę do grupy na FB ponieważ nie posiadam konta. Więc zostanę tutaj do końca, może jeszcze ktoś też zostanie 😀😀

    *Jajowody drożne
    * Nasienie męża ok
    * Moje wyniki też ok

    19.11.2019 pierwsza IUI :-)w4squgpj6eja2r1h.png
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 10 lipca 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołkowamama wrote:
    W pierwszej ciąży bardzo duże problemy miałam z ta kością . Ogromne problemy z chłodzeniem i obracaniem się na boki. U mnie stwierdzono rozejscie spojenia więc z tego powodu miałam ciecie . W drugiej ciąży też to miałam ale mniej A teraz również się pojawiło ale już nie tak bardzo dokuczliwe choć dyskomfort odczuwam od około 18 tygodnia .

    Mój lekarz powiedział ze nie będzie robił wymazu bo nie jest mi potrzebne do cięcia. Czy to prawda ?
    A na jakiej podstawie stwierdzono rozejście spojenia? Na badaniu usg? Sorry ale nie orientuje się w ogóle w temacie.

  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 10 lipca 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ticia9 wrote:
    Ja też czasem czuje dyskomfort na spojeniu, czasem aż zapiecze.
    U mnie jest najgorzej przy podnoszeniu się z łóżka.

  • Aniołkowamama Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 10 lipca 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    YoYo85 wrote:
    A na jakiej podstawie stwierdzono rozejście spojenia? Na badaniu usg? Sorry ale nie orientuje się w ogóle w temacie.

    Głównie po objawach jakie miałam, dostałam skierowanie do ortopedy i on zrobił kilka testów typu stanąć na jednej nodze , zrobił wywiad i tak zdecydował. Moja znajoma była u innego ortopedy i on nacisnol jej na kość łonowa i ona powiedziała że boli i tak stwierdził rozejscie .

    p19uk0s3mhsjhwbn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki 🙂
    Czekałam 2,5 godziny na wizytę ale w końcu jestem po. Anielka rośnie jak na drożdżach waży już 2115g! 😍 Była to moja ostatnia wizyta z moim ginem bo do 21.07 go nie będzie i mam się zapisać na ostatnią wizytę do innego lekarza. Poza tym termin CC ustalony na 20.08 🙂

    Mirabelka02, aniołkowa_mama, YoYo85, Evli, m@rzenie, tym_janek, ticia9, Kagu3, Mamuśka☺️, to_tylko_ja, Asasa, Paula2702, zazu, Domi_, Zozo, agniecha2101, Kropka4 lubią tę wiadomość

  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 10 lipca 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołkowamama dziękuję za info.

    Paulina90 mnie też czasami kłuje właśnie po lewej stronie, na dole. Dosłownie 2 minuty temu przestało 🤷🏼‍♀️

    U mnie najgorsze jest to że ja nie mam terminu z OM bo przez karmienie okres nie wrócił. Cały czas bazujemy na tp z USG I trymestru. I tak naprawde nie wiem czego się spodziewać (w sumie jak każda z nas, wiem). Ale jednak jakby był też termin z OM to jakoś pewniej bym się czuła a tak to sama nie wiem 😑

  • Molokay Autorytet
    Postów: 370 184

    Wysłany: 10 lipca 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy nadal łykacie codziennie ciążowe witaminy? Mnie gin już jakiś czas temu powiedział, żeby nie przesadzać, bo dziecko może bardziej przybierać od nich. Spotkayscie się z taka opinia?

‹‹ 1106 1107 1108 1109 1110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ