Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Kindoll Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 26 lipca 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki gratulacje ❤️

    ckai3e3kbk0ms415.png
  • Nadzieja777 Autorytet
    Postów: 1338 2375

    Wysłany: 26 lipca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki gratulacje ❤️❤️❤️❤️

    Boże czuje napięcie sytuacja 🤔🤔🥺🥺🥺😁😁😁😁

    7.12 II kreski - beta hcg 1,375 ❤️🙏
    Mój mały cud 🤰🏻Mia ❤️👧
    15.04 ! 668g ! 🥰
    04.05 ! 830g ! 🥰
    25.05 ! 1321g ! 🥰
    04.06 ! Mamy 1,5 kg ❤️ !
    15.06 ! 2084 g 😍🥰 !
    29.06 ! 2400 g ❤️🤱🥰
    13.07 ! 2849 g 🍭🍼🍬
    27.07 ! 3490 g 🍬💜🍭

    ❤️ 04.08.2020r - witaj Córeczko na świecie ❤️
  • ticia9 Autorytet
    Postów: 601 479

    Wysłany: 26 lipca 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki gratulacje ❤

    mhsvpx9i7vzd02b9.png
    klz98rib7t5zryeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wielkie gratulacje i Zdróweczka dla Was 🥳😄🎂💐🍼

  • Kindoll Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MomOfBoys wrote:
    No to się zaczęło ☺️ Codziennie ktoś rodzi. Jutro będzie Madzko (trzymam kciuki kochana), a kto się ustawia następny w kolejce? Wtorek wolny termin 😁
    We wtorek rodzi Marta35 :)

    MomOfBoys lubi tę wiadomość

    ckai3e3kbk0ms415.png
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki gratulacje! 💚

  • AsIuLa2020 Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin CC na 7 sierpnia, a dziś mam bóle jak okresowe i rwie cały czas. Pomijając że od wczoraj nam częste twardnienia brzucha.

    Co myślicie? Kiedy tak naprawdę się zdecydować aby to skontrolować w szpitalu?

    f2w39n73bboy892q.png
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsIuLa2020 wrote:
    Ja mam termin CC na 7 sierpnia, a dziś mam bóle jak okresowe i rwie cały czas. Pomijając że od wczoraj nam częste twardnienia brzucha.

    Co myślicie? Kiedy tak naprawdę się zdecydować aby to skontrolować w szpitalu?

    Ja mam takie bole od 2-3 tyg. Musisz patrzec czy sa regularne i czy nie przybierają na sile .

    tym_janek lubi tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsIuLa2020 wrote:
    Ja mam termin CC na 7 sierpnia, a dziś mam bóle jak okresowe i rwie cały czas. Pomijając że od wczoraj nam częste twardnienia brzucha.

    Co myślicie? Kiedy tak naprawdę się zdecydować aby to skontrolować w szpitalu?

    jeśli skurcze będą regularne i jeśli nie da się ich wyciszyć nospa, kąpielą, snem.
    Bole porodowe to takie przybierajace na sile, regularne bóle okresowe.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki gratulacje ❤️ ❤️❤️

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • pati_zuzia83 Ekspertka
    Postów: 246 227

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Niki gratulacje! ❤️

    Ale Wam zazdroszczę dziewczyny że już macie maluszka po drugiej stronie 😜😁
    Moja coś mało ruchliwa ostatnio 🤔 stresuje matkę 🥴 Jutro ciąża donoszona 💪 mogę rodzic 🙆‍♀️

    Tym janek ale przeboje miałaś 🥴

    Pati zuzia synek jak nie teraz to nadrobi wagę poza brzuszkiem, najważniejsza „dojrzałość” ciąży 😊

    Waga sie tak nie przejmuje wlasnie, bo moi starsi synowie nadrabiali po i rosli jak na drozdzach😂 ja w ogole staram sie pozytywnie nastawiac😊

    Evli, YoYo85, Kindoll lubią tę wiadomość

    74di4z17aqml5bw9.png
    f2w33e5ejjupqtor.png
    f2wl3e5e2r01gmpa.png
  • AgaAgnieszka1989 Autorytet
    Postów: 494 374

    Wysłany: 26 lipca 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki345 wrote:
    Wczoraj już nie pisałam, dopiero dziś trochę dochodzę do siebie, akcja porodowa zaczęła się bardzo dynamicznie, o 1:30 odeszły wody od godziny 2 skurcze co 5 min, wszyscy lekarze wróżyli bardzo szybki poród. Niestety tak się nie stało, rozwarcie szło bardzo powoli, po 12h skurczy i niestety braku postępu w porodzie (utkneliśmy na 4cm). Ze względu na moje wysokie ciśnienie, które nie reagowało na leki, podjęto decyzję o cc.

    25.07.2020 (36tc+6) o godzinie 13:47 urodził się nasz syn, 3320gram miłości, 56 cm, 10/10 🥰

    Gratuluje kochana😍❤❤ zdrowia dla was

    m3sxqqmz9ufod68y.png
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 26 lipca 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki gratulacje ❤️

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 26 lipca 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki Zazu- gratulacje ogromne <3

    zazu lubi tę wiadomość


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • Mousie89 Autorytet
    Postów: 270 210

    Wysłany: 26 lipca 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki, zazu - ogromne gratulacje 😊😊❤️❤️

    zazu lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie, synku :*
    5djyugpji8lujvry.png
    l22nio4prrw560ty.png
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 26 lipca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wieczór trochę gorzej się poczułam. Miałam iść pod prysznic ale czekam najpierw na przeciwbólowe bo ciężko się robi. Dziewczyny Które miały cięcia, z każdym dniem powinno być coraz lepiej? Po jakim czasie wrocilyscie do normalnego funkcjonowania bez bólu?

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 26 lipca 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu wrote:
    Na wieczór trochę gorzej się poczułam. Miałam iść pod prysznic ale czekam najpierw na przeciwbólowe bo ciężko się robi. Dziewczyny Które miały cięcia, z każdym dniem powinno być coraz lepiej? Po jakim czasie wrocilyscie do normalnego funkcjonowania bez bólu?

    Zazu mnie potrzeba było tygodnia. Tyle też byłam w szpitalu i brałam pbolowe tyle ile mogłam. ale zwykle ketonal 2 x dziennie pomagał. paracetamol niestwty na mnie nie działał nigdy. po tygodniu już było ok.
    korzystaj z przeciwbólowych, cc to poważna operacja, a jak jeszcze adrenalina spowodowana emocjami opada to już w.ogole te odczucia związane z cięciem stają się bardziej dotkliwe.

    21.10.2015 Leon <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3829 2518

    Wysłany: 26 lipca 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazu pewnie będzie lepiej. Ja pierwsze 2-3 dni miałam problem ze wszystkim, najgorzej było wstać i się wyprostować.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Nadzieja777 Autorytet
    Postów: 1338 2375

    Wysłany: 26 lipca 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazu zasada przy cc - brać przeciwbólowych ile się da i nie pozwolić rozkręcić się bólowi . Tak tłumaczył mi lekarz .

    tym_janek lubi tę wiadomość

    7.12 II kreski - beta hcg 1,375 ❤️🙏
    Mój mały cud 🤰🏻Mia ❤️👧
    15.04 ! 668g ! 🥰
    04.05 ! 830g ! 🥰
    25.05 ! 1321g ! 🥰
    04.06 ! Mamy 1,5 kg ❤️ !
    15.06 ! 2084 g 😍🥰 !
    29.06 ! 2400 g ❤️🤱🥰
    13.07 ! 2849 g 🍭🍼🍬
    27.07 ! 3490 g 🍬💜🍭

    ❤️ 04.08.2020r - witaj Córeczko na świecie ❤️
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 26 lipca 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam pytanie tak na przyszłość w razie gdyby zaszła potrzeba cc. Czy można brać ketonal przy karmieniu piersią?

‹‹ 1147 1148 1149 1150 1151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ