Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molokay gratulacje🤗💛⚘🌻

    Molokay lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molokay gratulacje 😍

    Molokay lubi tę wiadomość

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.hafija.pl/2012/03/nowonarodzone-dziecko-bezczelnie-siedzi-non-stop-przy-cyckuczyli-dlaczego-odruch-ssania-jest-wazny-i-nalezy-go-pielegnowac.html

    polecam poczytać a pro po kp:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2020, 11:47

    Molokay, Evli, pati_zuzia83, tym_janek, Kropka4 lubią tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • Molokay Autorytet
    Postów: 370 184

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :) nie ukrywam, ulga... Yoyo, mocne kciuki, aby i u Ciebie się rozwiązało sprawnie :) u Was wszystkich w dwupaku!

    YoYo85, OranżadA lubią tę wiadomość

  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Molokay :)

  • Evli Autorytet
    Postów: 3829 2518

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molokay gratulacje 🧡

    Yoyo kciuki ✊✊✊

    Molokay, YoYo85 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molokay gratulacje ❤️

    Molokay lubi tę wiadomość

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • cela1518 Autorytet
    Postów: 520 421

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molokay gratulacje i jak rodziłaś na Żelaznej? Jak wrażenia?

    Molokay lubi tę wiadomość

    f2wlupjypf2pzqjw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I_ka napisz mi proszę dane na pierwszą stronę 💛

  • Molokay Autorytet
    Postów: 370 184

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cela1518 wrote:
    Molokay gratulacje i jak rodziłaś na Żelaznej? Jak wrażenia?
    Tak :) polozna super :) już od izby przyjęć miła atmosfera. Tylko trafiłam na sale poporodowa z łazienka na korytarzu, nawet nie wiedziałam, ze takie maja, ale to nic .

  • cela1518 Autorytet
    Postów: 520 421

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molokay to super mam nadzieję że mnie nie odeślą do innego szpitala😊

    f2wlupjypf2pzqjw.png
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    I_ka napisz mi proszę dane na pierwszą stronę 💛
    TP byl na 6.08., imię Paulina, a reszta widzę, ze jest wpisana :)

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • OranżadA Przyjaciółka
    Postów: 96 231

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie takie : gdzie Wam dziewczyny wody odeszły? Czy w domu w łóżku w nocy, czy w dzień, podczas snu czy w trakcie jakiejś czynności, czy dopiero w szpitalu?
    Jak to było u Was? Zaczęłam nad tym zastanawiać, bo za 2 godziny i 23 min powinien przyjść na mnie czas i nie wiem czy mam od tego momentu w pieluchach chodzic ( 🤣) czy da się to jakoś przewidzieć w ogóle?

    12.10.25 ⏸️ 29dc
    13.10.25 bhcg 1546
    15.10.25 bhcg 3042
    17.10.25 bhcg 4883
    5+4tc ❤️ 0,38cm
    6+3tc ❤️ 0,60cm
    7+4tc ❤️ 1,50cm
    9+4tc ❤️ 3,40cm
    12+4tc ❤️ 6,9cm
    17+3tc 🩷 203g ♀️
    23+2tc 🩷 633g

    preg.png

    🧬Hashi + AZS
    02.2015 💔 zatrzymane 6/8, powikłane + torbiel jajnika lewego
    05.2015 dysplazja CIN III, konizacja
    06.2017 💔 zatrzymane 8
    08.2020 👧💝
    01.2025 biochem
    03.2025 histeroskopia polipów
  • Evli Autorytet
    Postów: 3829 2518

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranżada mi odeszły jak się położyłam spac wieczorem. Położyłam się na boku i poczułam że coś mi leci. Parę godzin wcześniej zmieniłam pościel - więc polecam może zadziała 🤣

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • OranżadA Przyjaciółka
    Postów: 96 231

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziś zmieniłam pościel 😅

    Evli lubi tę wiadomość

    12.10.25 ⏸️ 29dc
    13.10.25 bhcg 1546
    15.10.25 bhcg 3042
    17.10.25 bhcg 4883
    5+4tc ❤️ 0,38cm
    6+3tc ❤️ 0,60cm
    7+4tc ❤️ 1,50cm
    9+4tc ❤️ 3,40cm
    12+4tc ❤️ 6,9cm
    17+3tc 🩷 203g ♀️
    23+2tc 🩷 633g

    preg.png

    🧬Hashi + AZS
    02.2015 💔 zatrzymane 6/8, powikłane + torbiel jajnika lewego
    05.2015 dysplazja CIN III, konizacja
    06.2017 💔 zatrzymane 8
    08.2020 👧💝
    01.2025 biochem
    03.2025 histeroskopia polipów
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranżada mi tydzień po terminie ;-) ale w kuchni podczad skurczu. Myślę, że tu nie ma reguły. W pierwszej ciąży w ogóle mi nie odeszły tylko położna przebiła dopiero

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Molokay Autorytet
    Postów: 370 184

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranżada, mnie teraz przy skurczach partych, a pierwszym razem polozna przebiła pęcherz.

  • OranżadA Przyjaciółka
    Postów: 96 231

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 40 tc :)
    Jak się dziś czujecie?

    12.10.25 ⏸️ 29dc
    13.10.25 bhcg 1546
    15.10.25 bhcg 3042
    17.10.25 bhcg 4883
    5+4tc ❤️ 0,38cm
    6+3tc ❤️ 0,60cm
    7+4tc ❤️ 1,50cm
    9+4tc ❤️ 3,40cm
    12+4tc ❤️ 6,9cm
    17+3tc 🩷 203g ♀️
    23+2tc 🩷 633g

    preg.png

    🧬Hashi + AZS
    02.2015 💔 zatrzymane 6/8, powikłane + torbiel jajnika lewego
    05.2015 dysplazja CIN III, konizacja
    06.2017 💔 zatrzymane 8
    08.2020 👧💝
    01.2025 biochem
    03.2025 histeroskopia polipów
  • Evli Autorytet
    Postów: 3829 2518

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oranżada jednak zmiana pościeli nie pomogła 🙆‍♀️🤷‍♀️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie obudził dziś ból w boku nie licząc wstawań do WC. Nie wiem czy coś się nie zacznie dziś bo kiepsko się czuje. Brzuch pobolewa 😩

‹‹ 1201 1202 1203 1204 1205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ