X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Imagination Przyjaciółka
    Postów: 93 143

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniołkowa_mama wrote:
    u nas trzecia ciąża, z tym że dwie poprzednie niestety zakończyły się zbyt wcześnie :(
    miałam dziś schizę że coś jest nie tak bo miałam wrażenie że ustały objawy, ale po południu wróciły ;) mam straszny ślinotok i co chwila sikam

    Chyba nie musi być takich typowo ciążowych objawów, ja poprzedniej ciąży początki to w ogóle nie czułam że jestem, teraz czasami się trafi lekkie mdłości, albo zgaga 🤦

    mhsv3e5ei02s4p3v.png

    3jgx3e3kwvu3blbn.png
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny ;) Dopiero co ja się dowiedziałam o mojej ciąży a tu już II trymestr, a na forum się sierpniówki mobilizują ;)

    Pozdrawiam z podwójnym terminem na czerwiec :*

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Mrs.C Ekspertka
    Postów: 242 206

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie . Będę was podglądać. U mnie dziś kreseczka ale po majowym poronieniu nie chce się za bardzo nakręcać. Mogę tylko powiedzieć że chociaż teraz wyszła mi od razu gruba kreska A jestem jakieś 2dni przed okresem tak plus minus .
    Ale proszę mnie nie wpisywać;)

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 PRG 13dpo- 59,03ng/ml
    05.12 beta 13dpo-155,9 ✊
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    10.12 usg-widoczny pęcherzyk ciążowy
    13.12 beta 21dpo 5084,0
    21.12 usg-zarodek z ❤ walcz kropku
  • Flara Autorytet
    Postów: 1073 843

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imagination wrote:
    Chyba nie musi być takich typowo ciążowych objawów, ja poprzedniej ciąży początki to w ogóle nie czułam że jestem, teraz czasami się trafi lekkie mdłości, albo zgaga 🤦

    Ja tez właśnie nie mam żadnych ciążowych objawów, może czasami coś pociągnie w podbrzuszu, ale gdyby nie brak okresu, to nie uznałabym to za nic podejrzanego. W pierwszej ciąży tez wszystkie dolegliwości mnie ominęły, kryzys był około 8 tygodnia bo podałam ze zmęczenia i zasypiałam na stojąco, ale po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy. Także może tym razem tez się uda :)

    2017 - listopad - córka :)
    2020 - sierpień - córka :)
  • Starająca Autorytet
    Postów: 261 212

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flara wrote:
    Ja tez właśnie nie mam żadnych ciążowych objawów, może czasami coś pociągnie w podbrzuszu, ale gdyby nie brak okresu, to nie uznałabym to za nic podejrzanego. W pierwszej ciąży tez wszystkie dolegliwości mnie ominęły, kryzys był około 8 tygodnia bo podałam ze zmęczenia i zasypiałam na stojąco, ale po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy. Także może tym razem tez się uda :)
    Ufff, przynajmniej nie jestem sama, która nie ma żadnych objawów. Już myślałam że że mną coś nie tak.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2019, 19:30

    Flara lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cudowna nowinę 😍 oczywiście nie wytrzymałam i poszłam na USG do lekarza ponownie a tam już piękny pęcherzyk duży z ciałkiem żółtym i zarodek w środku 😍 pierwszy raz w życiu jestem w takiej cudownej sytuacji ponieważ to moja pierwsza ciąża , trzymam kciuki za nas nadal dalej oby wszystko było dobrze :) teraz jestem spokojna już że w środku jest fasolka 😍🥰🥰

    mommy, MartitaS, aniołkowa_mama lubią tę wiadomość

  • Mrs.C Ekspertka
    Postów: 242 206

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia:) wrote:
    Mam cudowna nowinę 😍 oczywiście nie wytrzymałam i poszłam na USG do lekarza ponownie a tam już piękny pęcherzyk duży z ciałkiem żółtym i zarodek w środku 😍 pierwszy raz w życiu jestem w takiej cudownej sytuacji ponieważ to moja pierwsza ciąża , trzymam kciuki za nas nadal dalej oby wszystko było dobrze :) teraz jestem spokojna już że w środku jest fasolka 😍🥰🥰
    Który masz tc? Gratuluję:*

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 PRG 13dpo- 59,03ng/ml
    05.12 beta 13dpo-155,9 ✊
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    10.12 usg-widoczny pęcherzyk ciążowy
    13.12 beta 21dpo 5084,0
    21.12 usg-zarodek z ❤ walcz kropku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5t2d :)

  • Mrs.C Ekspertka
    Postów: 242 206

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja jestem na 20- go umówiona i tak się zastanawiałam czy będzie ok

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 PRG 13dpo- 59,03ng/ml
    05.12 beta 13dpo-155,9 ✊
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    10.12 usg-widoczny pęcherzyk ciążowy
    13.12 beta 21dpo 5084,0
    21.12 usg-zarodek z ❤ walcz kropku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słuchałam serca bo to nie mój lekarz poszłam tylko aby mieć święty spokój psychiczny bo naczytałam się już tyłu rzeczy itd że wolałam pójść i sprawdzić , teraz będę spokojniejsza ;)

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja też chcę iść teraz, żeby się na spokoju przekonać, że wszystko jest na miejscu.
    Mąż się trochę śmieje, że wyłączy mi internet :D

    Sylwia:) lubi tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia:) wrote:
    Mam cudowna nowinę 😍 oczywiście nie wytrzymałam i poszłam na USG do lekarza ponownie a tam już piękny pęcherzyk duży z ciałkiem żółtym i zarodek w środku 😍 pierwszy raz w życiu jestem w takiej cudownej sytuacji ponieważ to moja pierwsza ciąża , trzymam kciuki za nas nadal dalej oby wszystko było dobrze :) teraz jestem spokojna już że w środku jest fasolka 😍🥰🥰
    super <3
    ja mam nadzieję, że za tydzień w piątek zobaczę serduszko już

    Sylwia:) lubi tę wiadomość


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj idę na ostatnia betę i mam nadzieje, ze już doktor zaprosi mnie na USG. Ja codziennie padam po pracy - dosłownie! Wczoraj ok 19 położyłam się na chwile w salonie a za 2h mąż mnie budzi żebym przeszła do sypialni i tam już zostałam do rana...
    Jedyne co mnie martwi - tak jak czułam cały czas brzuch do 2 dni temu tak od wczoraj nic, dosłownie tak jakby się tam nic nie działo. Czy to możliwe, żeby tak bolał i nagle kompletna cisza?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Agape28 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    27.11 zrobiłam test i była blada kreseczka, a wieczorem beta 80, 29.11 beta 166.
    Strasznie się boję czy wszystko w porządku...

    Co do objawów to miałam przez parę dni mdłości poranne, ale już ustały i zaczynam schizować czy wszystko jest w porządku... A i podbrzusze czasem pobolewa, a jak nie boli to się martwię 🤦🏻‍♀️
    Na wizytę idę jutro, bo nie wytrzymam dłużej w tej niepewności 🤔

  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape28 wrote:
    Witam się i ja :)
    27.11 zrobiłam test i była blada kreseczka, a wieczorem beta 80, 29.11 beta 166.
    Strasznie się boję czy wszystko w porządku...

    Co do objawów to miałam przez parę dni mdłości poranne, ale już ustały i zaczynam schizować czy wszystko jest w porządku... A i podbrzusze czasem pobolewa, a jak nie boli to się martwię 🤦🏻‍♀️
    Na wizytę idę jutro, bo nie wytrzymam dłużej w tej niepewności 🤔
    witaj :)

    Meggie- kciuki za betę :)


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Dziewczyny, nie martwcie się, że jakiś objaw ustępuje..to normalne.
    Ja pół nocy nie mogłam spać, już mogłaby być ta 18.40. Mam dylemat, bo chce zabrać męża że sobą, czuje, że potrzebuje jego obok, a zarazem nie mamy z kim zostawić małej ehh. Także chyba pójdę sama

    A i zaliczyłam dziś już pierwsze mdłości i wymioty. Mam też ogromny ślinotok i nic mi się nie chce jeść

    Maggie, trzymam kciuki mocno

    No i witamy nowe sierpniówki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 09:35

  • AgaG88 Autorytet
    Postów: 289 301

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊 mogę dołączyć ? Termin z OM mam na 1 sierpnia. Robiłam dwa razy betę i przyrost był ok ,więcej już nie miałam nerwów bo oczekiwanie na ten drugi wynik mega mnie stresował. Mam już synka z 2016 r i w październiku postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo. Jestem trochę w szoku, że ta szybko się udało. Pierwsza wizytę miałam umówiona na 20.12 bo nie było miejsc wcześniej i oczywiście już miałam stres ze to za późno i jak ja wytrzymam w tej niepewności tyle czasu. Na szczęście zwolniło się miejsce na 11.12. To będzie 6t3d. Mam nadzieję, że już będzie widoczne serduszko i ze będzie wszystko dobrze. Co do objawów to mnie tez na początku pobolewało podbrzusze a teraz jakby przestało. Poza tym zaczyna mnie trochę mdlić i mam lekkie zawroty głowy. Ale w poprzedniej ciąży w ogóle nie wymiotowałam tylko miałam mdłości i wstręt do niektórych potraw.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 11:18

    Sylwia:) , Lilou1984, MartitaS, mommy lubią tę wiadomość

    w4sqqqmzkt8w1t59.png
    f2wlanlikcvz92zp.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i w końcu ostatnia beta za mną, dzis 1058.36 czyli wzrost 106,70% :) w środek idę na USG.

    Sylwia:) , Lilou1984, Kagu3, MartitaS, mommy lubią tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Agape28 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaG88 wrote:
    Cześć dziewczyny 😊 mogę dołączyć ? Termin z OM mam na 1 sierpnia. Robiłam dwa razy betę i przyrost był ok ,więcej już nie miałam nerwów bo oczekiwanie na ten drugi wynik mega mnie stresował. Mam już synka z 2016 r i w październiku postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo. Jestem trochę w szoku, że ta szybko się udało. Pierwsza wizytę miałam umówiona na 20.12 bo nie było miejsc wcześniej i oczywiście już miałam stres ze to za późno i jak ja wytrzymam w tej niepewności tyle czasu. Na szczęście zwolniło się miejsce na 11.12. To będzie 6t3d. Mam nadzieję, że już będzie widoczne serduszko i ze będzie wszystko dobrze. Co do objawów to mnie tez na początku pobolewało podbrzusze a teraz jakby przestało. Poza tym zaczyna mnie trochę mdlić i mam lekkie zawroty głowy. Ale w poprzedniej ciąży w ogóle nie wymiotowałam tylko miałam mdłości i wstręt do niektórych potraw.
    Ja dzisiaj też mam zawroty głowy. Od momentu kiedy wysiadłam z autobusu. Yhhh ten smród papierosów od pasażerów jest okropny 🤢

  • Lilou1984 Autorytet
    Postów: 606 2011

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaG88 wrote:
    Cześć dziewczyny 😊 mogę dołączyć ? Termin z OM mam na 1 sierpnia. Robiłam dwa razy betę i przyrost był ok ,więcej już nie miałam nerwów bo oczekiwanie na ten drugi wynik mega mnie stresował. Mam już synka z 2016 r i w październiku postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo. Jestem trochę w szoku, że ta szybko się udało. Pierwsza wizytę miałam umówiona na 20.12 bo nie było miejsc wcześniej i oczywiście już miałam stres ze to za późno i jak ja wytrzymam w tej niepewności tyle czasu. Na szczęście zwolniło się miejsce na 11.12. To będzie 6t3d. Mam nadzieję, że już będzie widoczne serduszko i ze będzie wszystko dobrze. Co do objawów to mnie tez na początku pobolewało podbrzusze a teraz jakby przestało. Poza tym zaczyna mnie trochę mdlić i mam lekkie zawroty głowy. Ale w poprzedniej ciąży w ogóle nie wymiotowałam tylko miałam mdłości i wstręt do niektórych potraw.

    Witamy wśród Sierpniowek. ja ma termin wstępnie na 2 Sierpnia i córkę z 2016;) wizyta 10.12 (6+2)i tez mam nadzieję ze zobaczymy serduszko ❤️

    wff2f71x05vw53di.png
    piu3vfxm0fy27doz.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ