Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 31 lipca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy i czekamy razem z Toba na malenstwo😊

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Tobą... Pewnie masz bóle krzyżowe. Mialam tak z Antonim. Skurcze się nie pisały.. ból był i nagle cyk 10 cm...
    👊👊👊

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 31 lipca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija😂😂 nie rozśmieszaj mnie, najważniejsze żebyście za chwilę całe i zdrowe mogły się tulić 😁 kolejka przestała tu obowiązywać odkąd rozpoczął się pierwszy poród 😁

    Twój mąż dobry, mój jak tylko sięgam w nocy po wodę albo robię jakiś manewr, zrywa się i pyta " co się dzieje, czemu wstajesz, jak się czujesz?" 🙈

    Agagusia, werni, DrzewkoPomarańczowe lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 31 lipca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S
    Boli mnie od rana krzyż!!! Pewnie mnie przewiało 😂😂😂

    Bobby29, nick nieaktualny, Applejoy, Agagusia, werni, DrzewkoPomarańczowe lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • AnaKwiat Autorytet
    Postów: 527 668

    Wysłany: 31 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija kciuki! Czy dobrze liczę i to już 20 poród u Sierpniówek? A sierpień dopiero od jutra! Jakoś mało nas zostało ;)

    werni lubi tę wiadomość

    Krzyś jest z nami od 15.08.2019
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 31 lipca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już chyba połowa będzie rozpakowana ;)

    A Domi jednak będziesz sierpniówką 😄😍

    nick nieaktualny, Domi_tur, werni lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 31 lipca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, czekaj czekaj, dzień się nie skończył 😂🙈

    menka2, werni, Ania95 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 31 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Kalija... masz termin prawie dwa tygodnie po mnie! Jak Ty to zrobiłaś?! 😂
    Powodzenia ✊✊✊
    U nas w końcu pada i zamierzam wyjść na ten deszcz, bo chce pojechać na zakupy.wczoraj dzwoniła Pani z salonu kii i przynajmniej nasze nowe auto już się zapowiedziało na przyszły tydzień 💙tak to można czekać 😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 31 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi - tak, takie mrozy ostatnio ze to na pewno od tego - moze rozgrzej sie troche🤣 Kurczę - pamietam jak to bylo, kazdy najmniejszy znak ze to moze juz, a potem jednak rozczarowanie. Ale wiesz co? Zamieniłabym sie na chwilke z Toba, tak z 2-3 dni, co Ty na to??? Jednak te emocje, oczewikanie na TEN dzien, ta adrenalina to bylo cos... Fajnie byc w ciazy😁
    Teraz tylko od karmienia do karmienia, a adrenalina jest tylko przy odkładaniu do lozeczka - obudzi sie czy nie? No i oczekiwanie w sumie tez - oczekuje ze maly da mi pospać tej nocy troche dluzej niz 3,5 godziny miedzy karmieniami😁
    To co, piszesz sie na chwilowa zamianę?🤣Tylko na co mi te cycki pełne mleka jak bede musiala jeszcze brzuch dźwigać...
    Ps. Pare dni temu babka cos w Rossmanie krzyczała - zapraszam Pania w ciazy! I wiecie ze nawet nie pomyslalam ze to o mnie chodzi! Teraz to sobie moze, przez poprzednie pare miesiacy zdarzyło im sie moze ze 2 razy mnie z brzuchem poprosic, a teraz patrzcie jakie wyrywne😂 Fakt ze wyglądam na jakis 4-5 miesiac.
    A jak u Was, rozpakowane, z brzuszkami?

    DrzewkoPomarańczowe lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija ja miałam bóle krzyżowe z Anielka u powiem ci że nie czułam skurczy w ogóle, cały poród bolał mnie kręgosłup tak samo mocno bez względu na jakość skurczy pisanych na ktg :) niedługo będziecie się tuli. Oh zazdrosze ;)

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia, zamieńmy się, ale ja do ciąży potem nie wracam :) dla mnie to nie jest adrenalina, ja już nie wierzę, że samo ruszy, nie wierzę w jutrzejszy masaż. W pon pójdę do szpitala i pewnie dopiero tam coś podziała. O ile mnie zechcą przyjąć w ogóle bo przecież nie ma miejsc 🙄

    Moje Dziecię chyba naprawdę nie jest gotowe, jeszcze 4 razy dziennie ma czkawkę 🙄

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi i tak jesteś bliżej niż dalej 😂🤷🏻‍♀️ Pomyśl sobie że jedna z nielicznych osób z końca miesiąca właśnie rodzi - wiesz co to oznacza? :D :
    -cześć Apple co tam u ciebie?
    -a nic nuda, nie rodzę Apple

    Normalnie jak jakaś wariatka będę sama pisała na tym forum a Wasze maluszki już będą z Wami 🥰🥰🥰😭

    nick nieaktualny, IGA.G lubią tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Martyś22 Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej😉 przygarniecie? Jestem Martyna lat 27 ciąża nr2😉 starsza córka 4 lata 😉zakończona cc teraz termin na 08.08 i modlę sie aby zaczęło się samo i udało SN ale ni widu ni słuchu nic..

    IGA.G, Bobby29, Chimera, AnaKwiat, nick nieaktualny, Niebieska Gwiazda, DrzewkoPomarańczowe, Marcelina85 lubią tę wiadomość

    Martyś27
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jabłuszko coś czuje ze ja to po terminie tez będę rodzić to nie będziesz sama :)

    Chimera, Applejoy lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jakaś stalkerka przejrzałam właśnie wszystkie wątki miesięczne z ostatniego roku żeby sprawdzić statystyki porodowe 😂
    Niestety widzę, że wszystkie Szymony rodzą się 40+5,40+6, 41+1 😂😂

    Odetnijcie mi internet...

    Applejoy, Vampire lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Martyna :)

    Dziewczyny w drodze powrotnej z przychodni (robiłam dziś ten fibrynogen) dość mocno rozbolalo mnie podbrzusze.. ciekawe czy to ze spaceru czy coś się dzieje. Wzięłam nospe i ległam. Młoda dziś w nocy znowu jakoś dość niemrawo ale teraz się rusza więc pewnie ok. Dobrze że dziś mam wizytę. No i będę robić też ktg - pierwszy raz ever!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 11:42

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi 😂😂😂

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi a Łucję? :D jakieś statystyki haha

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyś22 wrote:
    Hej😉 przygarniecie? Jestem Martyna lat 27 ciąża nr2😉 starsza córka 4 lata 😉zakończona cc teraz termin na 08.08 i modlę sie aby zaczęło się samo i udało SN ale ni widu ni słuchu nic..
    Ja oprócz tego że już 30 na karku jestem w identycznej sytuacji. Termin 7.08 i nic nie rusza :-( pierwsze też cc

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Jak jakaś stalkerka przejrzałam właśnie wszystkie wątki miesięczne z ostatniego roku żeby sprawdzić statystyki porodowe 😂
    Niestety widzę, że wszystkie Szymony rodzą się 40+5,40+6, 41+1 😂😂

    Odetnijcie mi internet...
    Mój 41tc równo :-D

    Applejoy, Domi_tur, werni lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
‹‹ 1138 1139 1140 1141 1142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ