Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • menka2 Autorytet
    Postów: 428 595

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Czym pielegnujecie taka skórę? Lusia ma schodząca, ale też jakby obtarcia na skórze

    Ja emolient do kąpieli prze tydzień jak tak strasznie schodziła terszz mleko dolewam :)
    No i ograniczylam kąpiele

    IGA.G lubi tę wiadomość


    4c3tvfxm6n339zea.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na skóre stosuje Oliatum do kąpieli i emolient la roche. Skóra mięciutka jak u kaczuszki. Polozna nie może się go nagłaskac;). Schodzi nam już tylko skóra ze stopek.

    Ps. Czy któreś dziecko ma też szpotawe nóżki? Nam w szpitalu rehabilitantka poleciła masazyki. Jutro wizyta u ortopedy, ale może powinnam wiedzieć coś jeszcze o co powinnam zapytać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2019, 20:36

    IGA.G lubi tę wiadomość

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie o krem na blizny . Ktoś coś?

    A tak przy okazji , orientujecie się czy przy kp można używać krem do stóp z mocznikiem? Strasznie popekały mi pięty aż boli :(

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija sama chętnie się dowiem, a jutro planuję na obchodzie położniczym zapytać doktorka jeszcze o to. Co do kremu mocznik jest składnikiem silnie nawilżającym i nie wydaje mi się żeby były przeciwskazania do atosowania. Spróbuj jeszcze popatrzeć na srokao, ale tak z pamięci wydaje mi się że o moczniku nic nigdy tam nie było alarmujacego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 00:03

    Kalija, werni lubią tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mi też popekaly pięty.

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leże przy sali koło porodówki, obym jutro wyszła bo psychicznie nie dam rady słuchać ciągle porodow... W nocy trzy porodu, teraz czwarty się zaczyna i tak w kółko... W nocy oglądałam seriale na netfixie ale kurcze spać też trochę trzeba

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga ja leżę w sali po drugiej stronie korytarza od porodówki i to samo. Chociaż w sumie, to były 2 porody od 16, mam szczęście, że zrobił się jakiś mniejszy ruch. Do tego jakieś 500m od okien lecą tory kolejowe. I każdy z nich na wysokości szpitala musi zrobić "tu-tu", bo zbliża się do przejazdu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2019, 20:07

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miala któras plamienia przed porodem?

    O 5 rano zauważyłam trochę pomarańczowej wydzieliny a teraz lekkie plamienia brązowe. Nie wiem czy to jakiś powod do niepokoju :/ mam dziś o 16 wizytę chyba starczy na nią poczekać co myślicie?

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wy też jutro macie szansę na wyjście do domu?

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Dziewczyny czy miala któras plamienia przed porodem?

    O 5 rano zauważyłam trochę pomarańczowej wydzieliny a teraz lekkie plamienia brązowe. Nie wiem czy to jakiś powod do niepokoju :/ mam dziś o 16 wizytę chyba starczy na nią poczekać co myślicie?
    Miałam przy obu porodach, przy Anielice wręcz poleciało dużo więc pojechała na izbę, przy Lusi kilka dni lekko plamilam i położne mówiły że wszystko ok

    trzydziecha lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co w tym Lublinie taki wysyp maluszkow, poród za porodem, w sobotę 11 dziewczyn leżało na korytarzu. Jakoś mi się trafiło w sobotę, że byłam jedyna rodząca. W piątek ponoć 6 porodów i 4 cesarki, i od wczoraj znowu młyn, jedna wjeżdża druga wyjeżdża i tak samo obok bloku kolejka do cc

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzydziecha rób jak podpowiada ci intuicja, ty wiesz najlepiej co czujesz i co powinnas. Ja z Aniela pojechałam na izbe bo sporo poleciało, teraz byłam w szpitalu więc byłam spokojniejsza plamiąc. Myślę że powoli robi się rozwarcie u czop odchodzi, stąd te plamienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 09:20

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Trzydziecha rób jak podpowiada ci instrukcja, ty wiesz najlepiej co czujesz i co powinnas. Ja z Aniela pojechałam na izbe bo sporo poleciało, teraz byłam w szpitalu więc byłam spokojniejsza plamiąc. Myślę że powoli robi się rozwarcie u czop odchodzi, stąd te plamienia

    Dziękuję za informację! Chwilę jeszcze chyba poczekam na rozwój sytuacji

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Chimera wy też jutro macie szansę na wyjście do domu?
    Idziemy dzisiaj!!!! 🎉🎊🎆🎉😁😁😁 Koło południa może być wypis.

    trzydziecha, emi2016, Domi_tur, Agagusia, Limerikowo, DrzewkoPomarańczowe, IGA.G, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Dziewczyny czy miala któras plamienia przed porodem?

    O 5 rano zauważyłam trochę pomarańczowej wydzieliny a teraz lekkie plamienia brązowe. Nie wiem czy to jakiś powod do niepokoju :/ mam dziś o 16 wizytę chyba starczy na nią poczekać co myślicie?

    Trzydziecha przy poprzednim porodzie na wieczór dostałam lekkiego plamienia a od 6 rano miałam pierwsze skurcze ;) jak pojechałam na sprawdzenie po południu to po badaniu wyleciał czop.
    Myślę, że coś zaczyna się u ciebie dziać i trzymam kciuki :)

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielonooka7 wrote:
    Trzydziecha przy poprzednim porodzie na wieczór dostałam lekkiego plamienia a od 6 rano miałam pierwsze skurcze ;) jak pojechałam na sprawdzenie po południu to po badaniu wyleciał czop.
    Myślę, że coś zaczyna się u ciebie dziać i trzymam kciuki :)

    Dziękuję! To na spokojnie zobaczę co mi dziś lekarz powie na wizycie, póki co chyba ustało, oby to faktycznie było to :)

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo Frida jak sytuacja?!?!?!

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida - odezwij sie! Mam nadzieje za zamilkłaś bo tak wpatrzona w maluszka jestes😊

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak jadę do lekarza wcześniej, konsultowałam temat z położna i mówiła że trzeba zbadać, będę zebrać w luxmedzie o przyjęcie poza kolejnością, a jak nie to IP - oby wszystko było dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 10:37

    nick nieaktualny, Agagusia lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1535 1230

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, nie nadrobię Was w tym momencie, chciałam poinformować że od piątku 16.08 Nikoś jest z nami, 3810g i 58 cm, już jesteśmy w domu i się ogarniamy

    trzydziecha, redken, Chimera, Matyldaaa, IGA.G, nick nieaktualny, Domi_tur, Agagusia, DrzewkoPomarańczowe, Applejoy, Niebieska Gwiazda, werni, emi2016, natty85, Bobby29, Limerikowo, kayama, Bee_girl, Ania95, Marcelina85, wiki2, Vampire lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
‹‹ 1248 1249 1250 1251 1252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ