X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 20 lutego 2020, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha wrote:
    Pytanie. Używałyscie poduszek klin? Macie dalej? My mielismy od początku. I teraz mnie naszło zeby sie tego pozbyć. Jak mały śpi w moim wyrku to i tak na płasko
    Wyjelismy ze 2-3 miesiące temu, ale nasza śpi głównie na brzuszku :)

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lutego 2020, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kątami tak myślę żeby bliżej poszukać dobrego lekarza.
    Mam nadzieje ze dziś przyjedzie kolega zobaczyć syna.
    Mój to nigdy nie spał na brzuchu.

    Wczoraj kupiłam donaty. Będą do kawy :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Vampire Autorytet
    Postów: 291 272

    Wysłany: 20 lutego 2020, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko, Pola miała po szczepieniu max. 38,5 mierzona elektronicznym w pupie i rączki miała ciepłe. Zwrócę na to uwagę, ale obym nie miała okazji. 😊

    U nas spanie bez klinu od początku, poza katarkiem. Fizjoteraoeutka nie polecą spania pod skosem, to może warto wyjąć jak i tak śpi na płasko. 😊

    Zdrowka dla Poli!!

    l22nroeqpi96shdn.png

    Ur. 9.08.2019 r. 💕
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w lidlu. Ostatnie dwie paczki bodow było i a szczęście małego rozmiar był. Kupiłam jeszcze bluzki na długi rękaw sobie i mojemu na krótki. No i oczywiście pączki dla rodziny. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 lutego 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Ja ostatnio też mam ciągle chęć na słodkie. Ale tez staram się hamować. Jutro nie zamierzam 😅 Tak na codzień to staram się nie jeść aż tak i nie codziennie. No i nadal staram się ćwiczyć chociaż chwilę dziennie.

    Ja z mężem mamy taki zwyczaj, że od poniedziałku do piątku nie jemy słodyczy i chodzimy na siłownię. A w weekendy pozwalamy sobie na słodkie, ale staramy się, żeby chociaż był spacer 😁 np. w soboty często chodzimy do cukierni na ciasto i kawę, ale idziemy spacerkiem 2 km w jedną i w drugą 😁

    kayama, Frida91, werni, trzydziecha, Kalija lubią tę wiadomość

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 20 lutego 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkiego czwartku :) My mamy faworki mniam i ptasie mleczko ;) Nie wiecie od kiedy można dziecku dać kakao takie w proszku dodać ? Myślałam aby do jogurtu czy serka ale nie słodkie to chyba nie będzie dobre..

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 20 lutego 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiepska noc u nas, nawet pączki nie pomogły. Kazik nawet by spał, ale ja cały czas mam problemy z wypływem pokarmu w nocy :(. Ile się ten dzieciak musi na sucho naciągnąć to głowa mała :(. Gryzie przy tym, ciągnie, szarpie, płacze :(. W niektóre noce jet lepiej, w niektóre gorzej. Raz wypływ uruchomił się po ok godzinie (!) od zassania pierwszego. Dziecko już dawno cudem ululanie smoczkiem a ja czuje, ze idzie wypływ 🙄.
    W dzień jest lepiej bo czekać trzeba ok 30-60 sekund.

    Tez tak macie?

    aadd84dc14.png[/url]
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lutego 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do twardych gryzakow to mój uwielbia pomarańczowe kółko z maty 😂

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 20 lutego 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko ja nie wiem o co chodzi, moja się nie szamocze przy karmieniu 🤔 Czasem nad ranem sie odrywa i ciągnie i rozgląda ale to chyba z innego powodu, nie wiem... Z tym wypływem to ja w sumie w ogóle tego nie czuję.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 20 lutego 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Drzewko ja nie wiem o co chodzi, moja się nie szamocze przy karmieniu 🤔 Czasem nad ranem sie odrywa i ciągnie i rozgląda ale to chyba z innego powodu, nie wiem... Z tym wypływem to ja w sumie w ogóle tego nie czuję.

    Ja praktycznie od samego początku bardzo intensywnie czuje wypływ, tak jakby mi się jakieś druty prostowały i napisały w kanalikach 😅

    aadd84dc14.png[/url]
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 lutego 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DrzewkoPomarańczowe wrote:
    Kiepska noc u nas, nawet pączki nie pomogły. Kazik nawet by spał, ale ja cały czas mam problemy z wypływem pokarmu w nocy :(. Ile się ten dzieciak musi na sucho naciągnąć to głowa mała :(. Gryzie przy tym, ciągnie, szarpie, płacze :(. W niektóre noce jet lepiej, w niektóre gorzej. Raz wypływ uruchomił się po ok godzinie (!) od zassania pierwszego. Dziecko już dawno cudem ululanie smoczkiem a ja czuje, ze idzie wypływ 🙄.
    W dzień jest lepiej bo czekać trzeba ok 30-60 sekund.

    Tez tak macie?

    Ja też od zawsze czuję wypływ, ale pojawia się od razu jak tylko mały zacznie ssać. Karmię go mniej więcej co dwie godziny i jak tylko przychodzi godzina karmienia, to nagle piersi mi mrowieją i czuję jak mleko wycieka. Jak nie ma mnie wtedy w domu to dzwonię do męża, że ma Mikołaja nakarmić, bo na pewno jest głodny 😅 raz to się sprawdziło na imprezie jak teściowa została z młodym. Poczułam to specyficzne mrowienie i tak mi przyszło na myśl, żeby zadzwonić i zapytać jak tam z małym, a teściowa mówi, że właśnie podgrzewa mleko, bo Miki głodny 😁

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 lutego 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kilka dni po ostatnim podcięciu zaczęłam czuć wypływ po jakichś może 30s od początku ssania, ale przeszło mi to po tej akcji z rzyganiem 😔

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama, a może karob? Można od początku podawać, kakao zawiera kofeinę więc nie jest polecane przed ukończeniem 1rż

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czuję wypływ mleka, raczej krótko po tym jak się młody przyssie

    Byłam dziś ze starszą trzeci raz u pediatry, smarka, kaszle, w nocy miała powyzej 38 stopni. Osłuchowo czysto, lekko podrażnione gardło, ale to może być od kataru, lekko napięta błona bębenkowa, też od kataru, a katar najprawdopodobniej od zębów (idą 5-ki) 🤷‍♀️ słowa pediatry, więc jej wierzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 13:12

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Kątami tak myślę żeby bliżej poszukać dobrego lekarza.
    Mam nadzieje ze dziś przyjedzie kolega zobaczyć syna.
    Mój to nigdy nie spał na brzuchu.

    Wczoraj kupiłam donaty. Będą do kawy :)
    To moja na pleckach spała tylko przez pierwszy miesiąc :)

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka moj mały dopiero niedawno polubił na brzuchu leżeć ale to też nie za długo.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu się zdarzyło w ciągu całego swojego życia łącznie jakieś 3-4h przespać na brzuchu 🤷 On w ogóle nie kuma, że trzeba położyć główkę na boku 😅 Potem śpi na tym brzuchu i co chwila podnosił głowę żeby tchu zaczerpnąć, a ja nie śpię wcale wtedy 😉

    Ale z leżeniem, zabawą na brzuchu od początku nie ma problemu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 13:24

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie mrowienie czasem też czuję bez karmienia też np.jak mała płacze albo przypada zaraz karmienie a w trakcie to chyba albo jest od razu albo wcale nie czuje bo sama nie wiem :P

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera u nas tak samo. Jako noworodek czasem spała na brzuchu na mnie a później jak już zaczęła umieć odrywać głowę to już od razu położona na brzuch podnosi się i rozgląda :D

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DrzewkoPomarańczowe wrote:
    Kiepska noc u nas, nawet pączki nie pomogły. Kazik nawet by spał, ale ja cały czas mam problemy z wypływem pokarmu w nocy :(. Ile się ten dzieciak musi na sucho naciągnąć to głowa mała :(. Gryzie przy tym, ciągnie, szarpie, płacze :(. W niektóre noce jet lepiej, w niektóre gorzej. Raz wypływ uruchomił się po ok godzinie (!) od zassania pierwszego. Dziecko już dawno cudem ululanie smoczkiem a ja czuje, ze idzie wypływ 🙄.
    W dzień jest lepiej bo czekać trzeba ok 30-60 sekund.

    Tez tak macie?
    Czyli u Ciebie tak to zawsze wygląda?
    Mleko idzie tylko wypływem, oproznia się do końca i później jest pusto?
    U mnie ubywa tyle ile ściągnie mała albo laktator. Przestaje ciągnąć, to przestaje lecieć i reszta zostaje.
    Ale za to od zawsze mam kłopoty z kanalikami, bo jak długo pierś nie jest oprozniana, to się zatykają. Na szczęście odetkanie zajmuje mi już raptem kilka sekund. Inaczej chyba bym się wykończyła.. A już na pewno do tej pory bym nie karmila.

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
‹‹ 1647 1648 1649 1650 1651 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ