Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 maja 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ładnie pił jak wasze dzieci

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 9 maja 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się nauczy, chyba to jest tak że każde dziecko musi przejść przez etap poznania nowej rzeczy i sprawdzenia jej możliwości :D

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 maja 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak :)

    Dziś ładna pogoda i pokazuje że ma być 24 st to później pójdę z nim na spacer.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 9 maja 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z Was ma względnie szczelne ubranko do blw kupione w rozsądnej cenie? Kupiłam na allegro za dyszke i okazało się, że rękawki są preferowane, więc się nie bardzo nadaje.
    Średnio nam to blw idzie póki co. Mela głównie bawi się w zrzucanie jedzenia 🤦‍♀️
    Macie jakieś sposoby na to?

    Fakt, dzisiaj pogoda piękna :)

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 maja 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po spacerku. Musiałam ściągnąć kurtke sobie i mu bo było gorąco.

    Ja to zamówiłam ubranko z rękawkami i długi sliniak foliowy z jooma. Narazie używamy tego drugiego. Ale chyba jutro mu założę z rękawkami. Zrobię placuszki z jabłkami zobaczymy jak będzie jadł.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 9 maja 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chwaliły fartuszek z ikei, taki w kolorowe kropki.

    My dzisiaj byliśmy u teściów, dziecko mi z wrażenie nie chciało spac popołudniu, usnął w aucie w drodze powrotnej, więc będziemy do późnego wieczora się bawić 🤦🏻‍♀️ Raczkował sobie po trawie i bardzo mu się podobało 🙂

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1535 1230

    Wysłany: 9 maja 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikea ma fajne fartuszki do jedzenia 👍 jak już będziesz kupować to radzę od razu 2

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 maja 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały załapał z bidonu :) :) happy hehhe

    kayama, Myszk@, trzydziecha lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni wiedziałam że mi szybko pójdzie :)

    Ja zamówiłam fartuszki takie foliowe na aliexpress, zobaczymy co przyjdzie :) dużo ludzi chwali Ikeowe :)

    werni lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 maja 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak cieszę się że mu to nawet szybko poszło. Będę mogła zabierać na spacery. Może wkoncu zacznie pić więcej wody.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 11 maja 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj po szczepieniu. Dziewczyny szczepicie na meningokoki?

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 11 maja 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowa wrote:
    My dzisiaj po szczepieniu. Dziewczyny szczepicie na meningokoki?
    Mają do nas dzwonić z przychodni żeby umówić termin, więc pewnie niedługo zaszczepimy

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam szczepić bo ma zaległą żółtaczkę i o meningokokach też myślę. Mieli dzwonić z przychodni ale cisza, czekam do piątku i robię awanturę. Minęły już 2 tyg odkąd pytałam.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 11 maja 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowałyście ostatnio ubranka letnie z Lidla? Są super, mam kilka bodziaków i bluzeczek
    z krótkim a także skarpetki, które w końcu nie spadywują:) Aby skarpetki się trzymały muszą być nie za duże ani nie za małe. Niby oczywiste ;) Jutro idę do Pepco bo wyprzedaże 30% jeszcze są, poluję na różową ramoneskę dla małej, czad ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 19:39

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy juz po 2 dawkach na meningo
    Zamawiałam z lidla ostatnio ubranka i sa super. Ja lubię lidlaki

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 maja 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to mama kupiła z lidla ubranka i czekam na paczkę.
    Na memingo myślałam żeby szczepić.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 11 maja 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowa wrote:
    My dzisiaj po szczepieniu. Dziewczyny szczepicie na meningokoki?

    Tak , w przyszłym m-cu

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 11 maja 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze zapomniałam, że miały być ubranka w Lidlu🤦‍♀️. Właśnie usypiam Małą to zaraz pojade , potrzebuje zwykłych bodziaków. Dzięki za przypomnienie.

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 11 maja 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam w lidlu, ale żadnych ciuszków nie widziałam, zresztą byłam tak objuczona, że mogłam nie zauważyć, bo capnęłam grilla elektrycznego 🙈 nawet jakby te ciuszki były, to już by mi rąk brakło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczepiłam 1 dawkę meningokokow chyba że 2 tyg temu.

    Kubraki z Ikei polecam - ja kupiłam finalnie 4 - po 2 na dziecko. Minus - trochę się brudzą po jakimś czasie i ciężko doprac, ale na wystawę w tym nie będą chodzić.

    Ciuchy z Lidla będę zamawiać - choć niewiele już jest. Ale mają letnie spiworki, a ja właśnie potrzebuje większych.

‹‹ 1730 1731 1732 1733 1734 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ