X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wasze Maluchy już chodzą? Stają same?

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 29 lipca 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj byliśmy kupić buty. Kręciłam się za tym już wcześniej, ale ze względu na wysokie podbicie nie znaleźliśmy nic w sklepach typu CCC, daichmann itp. W końcu pojechaliśmy do sklepu gdzie mają buty emel, bartek, primigi i jeszcze jakiejś jednej firmy. Kupiliśmy primigi, mały przeszedł się po sklepie, spodziewałam się, że w butach będzie mu inaczej i będzie się potykał czy coś podobnego, ale nic z tych rzeczy 😁

    Byliśmy też w h&m kupić jakiś ciuch na roczek. Mam długie spodnie i koszule z długim, ale chciałam też coś z krótkim, bo może wreszcie będzie cieplejsze lato niż do tej pory u nas 🙄 Okazało się, że upatrzony ciuszek jest w promocji i zapłaciłam 30zł za komplet bluzka+spodenki krótkie na szelkach 😎

    werni lubi tę wiadomość

  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 29 lipca 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nope. Moja tylko przy meblach. Tak to na czworaka śmiga.

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 29 lipca 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_88 wrote:
    Dziewczyny czy Wasze Maluchy już chodzą? Stają same?

    Też miałam o to pytać :) Moja stoi i robi kroczki w bok przy meblach. Myślę że zacznie chodzić sama za miesiąc lub dwa.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 29 lipca 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do butów to mamy jedne sandałki podarowane używane, idealne na lato z gumową podeszwa. I kupiłam jej na urodziny kapcie w Smyku, mają fajne zapięcie regulowane tak że nawet wysokie podbicie i pulchna nożka wchodzi. Podeszwa gumowana, miękkie. Będą do żłobka :)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 lipca 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Rozalka najpierw szła jak burza, zaraz po 6 mcu zaczęła raczkować, siadać potem ok 7 mca stawała przy meblach. A potem trochę zwolniła i nadal nie chodzi sama tylko przy meblach albo jak się kogoś złapie to idzie do przodu. Nie trzymam jej z rękami w górze ale nieraz jak siedzę na podłodze przed nią to przytrzymam ją za ręce i podejdzie do mnie. Myślę że już bylaby w stanie chodzić ale jest ostrożna i chyba jeszcze nie ma odwagi. Za to na czworakach śmiga non stop a ostatnio też na niedźwiadka, na rękach i stopach 😄

    kayama, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 lipca 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek przy meblach szczególnie w łóżeczku śmiga podpierając się. Powoli się puszcza to może niedługo będzie chodził.

    Co do bucików mam tak jak Kayama sandałki używane. Ale jak nie będą pasować to będę musiała też polatać po sklepach.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 31 lipca 2020, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama a jak czuje się mała?

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 31 lipca 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Kayama a jak czuje się mała?

    Niebieska dużo lepiej dzięki :) Już 3 dnia duża poprawa, ma jeszcze katar ale bez temperatury i mniej. Robię codziennie inhalacje. Mam nadzieję, że do urodzin się wykuruje.
    Będę robić tort ;) , na biszkopcie z kremem ze śmietanki, z owocami, słodzony cukrem kokosowym. Zamówiłam figurkę cukrowa różowego misia i literki z imieniem Wiktoria. Już przyszło. Miałam robić sama taka figurkę bo można kupić gotowe kolorowe masy cukrowe, ale nie dam rady czasowo. Wiecie ze takie figurki to majątek?? Wzięłam mała więc 10 zł ale duże i skomplikowane to nawet stówka. Niezły biznes muszę pomyśleć ;)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 lipca 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie jestem zdolna w pieczeniu ciast.
    Też będzie motyw z misiem.
    Dziś skończyłam ogarniać u małego w pokoju.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 31 lipca 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy dziś pierwszy kroczek 😍

    werni, Niebieska Gwiazda, kayama, Niezapominajka5, Chimera, Vampire, Limerikowo lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 lipca 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Frida :) :)

    My od wczoraj mamy jedną drzemkę ale za to długą. A po 18 szybko pada. Dziś to cały czas chciał puszczać i raz stał sam kilka sekund. :)

    Frida91 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 31 lipca 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni to też super 🙂
    U nas też jedna drzemka ale różnie trwa. Czasem prawie 3h potrafi spać a czasem godzina wystarczy.

    werni lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    No i mamy dziś pierwszy kroczek 😍
    Brawo! :)

    Frida91 lubi tę wiadomość

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały zaczął stawiać pierwsze kroki w okolicy 10 miesiąca. Przed skończę iem 11 to już biegał, ale ogólnie zdolności fizycznej szybko osiągał 😉 po tacie ;)

    Chimera, gdzie byliście w tym sklepie tezy niestety problemy z butami. :/
    Na razie śmiga w attipasach, bo wszystko co kupiłam małe na podbiciu ☹️
    Muszę w jakiś dzień skoczyć z nim właśnie do takiego sklepu co maja więcej polecanych marek na wysokie podbicia ;)

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowa w silesii na piętrze obok sali zabaw jest takie stoisko. Ta czwarta firma której buty mają to ddstep, ale babka mówiła, że na wysokie podbicie to Bartek i Primigi mają wybór. Moja siostra poleca też sklep stonoga w centrum handlowym belg (to jest na granicznej w Katowicach).

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak, wiem gdzie jest Belg 😉 super, dziękuję Ci bardzo 😉

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po urodzinach ;), była rodzinna imprezka, baloniki, tort (zrobiłam sama wyszedł pyszny i zdrowy),dużo prezentów. I tak roczek śmignął niepostrzeżenie ;)

    werni, Chimera, Frida91, Limerikowo, Vampire lubią tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama wszystkiego najlepszego dla Wikusi ☺️

    Co to za tort robiłaś? Ja zawsze robię truskawkowy, bo mam urodziny w szczycie sezonu albo tiramisu. Pierwszy musiałabym robić z mrożonych truskawek, a drugiego dziecku nie dam skosztować, to już w ogóle odpada🙄

    kayama lubi tę wiadomość

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera dzięki :) Znalazłam przepis w necie. Na biszkopcie, z bitą śmietaną i owocami. Bez białego cukru, słodzony cukrem kokosowym i syropem klonowym. Wiktoria jadła ze smakiem. Wyszedł nie za słodki. Ja.nie lubię kremowych ciężkich tortów.
    21d457740c76.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2020, 09:16

    werni, Chimera, Limerikowo, Vampire lubią tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
‹‹ 1763 1764 1765 1766 1767 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ