X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 24 października 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej cisza tu. Tak sobie ostatnio myślę, że dziękuję opatrzności za urodzenie dziecka pół roku przed covidem i 14 miesięcy przed tym całym pierdzielnikiem... Coś mnie chyba tknęło bo strasznie się uparlam że teraz albo nigdy. Dziś już za żadne skarby nie zdecydowała bym się na ciążę. I podobnie myśli większość moich znajomych kobiet niestety, w tym te które jeszcze niedawno.dzieci planowany.
    Wierni mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze, badania wszystkie Ci robią , bo chyba już się zaczyna, szpitale odmawiają kobietom badań prentalnych...

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 25 października 2020, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej nie wiedziałam o prenatalnych.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 października 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie wiedziałam. Jak narazie wszystko dobrze, mały rośnie jak na drożdżach. Chyba będzie większy od Wojtka. Usg badania mam robione. Teraz czeka mnie krzywą na początku miesiąca.

    kayama lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 25 października 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Ojej nie wiedziałam o prenatalnych.
    Dokładnie to szpital Bielanski wstrzymał się z zabiegami usuwania zakwalifikowanych do zabiegów nieprawidłowych ciąż. Boją się przyszłych konsekwencji. Badania prenatalne chyba jeszcze wszędzie robią, to był jakiś fake news. No ale nie wiadomo jak długo...

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 października 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w bródnowskim robię badania i nic nie słyszałam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 października 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 października 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek co raz lepiej chodzi. Robi co raz mniej upadków. :) jak święta spędzacie?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 29 października 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu mnie wywaliło i nie mogłam sobie hasła przypomnieć 🙈

    Ostatnich kilka wieczorów obrabiam jabłka i gruszki. Obrodziła nam grusza na ogródku, a jeszcze dodatkowo dziadki nas siatą jabłek uszczęśliwili, więc robię musy. Na zimę do owsianki będą jak znalazł 😁

    Przed weekendem wzięłam się za odcyckowywanie nocy. Było trochę ciężko, zwłaszcza jak z wtorku na środę budził się od 23 do 3 centralnie co 20 minut 🤦🏻‍♀️ no ale mamy też za sobą jedną noc z 9h bez pobudki 🥳🥳 Jestem dobrej myśli, liczę że teraz będzie tylko lepiej.

    Ja póki co nie wiem co będzie ze świętami, ale nie przeszkadza mi to w kupowaniu już prezentów 🤣🤣 Jeszcze tylko coś dla rodziców i będę gotowa 🤣🤣

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 30 października 2020, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam pisać że forum zdechło ale widzę że jeszcze nie ;) U nas coraz lepiej ze żłobkiem, doszło już do tego ze wyciąga rączki do pan na powitanie chce się przytulać i chętnie idzie z nimi :) Tzn troszkę marudzi ale idzie. Cieszę się bo to znaczy że dobrze się dziećmi zajmują. Dziś byliśmy w przychodni u laryngologia w spr trzeciego migdała, raczej nie powiększony, ale ma trochę krótkie wiedzidelko ale że nie do podcinania na razie do obserwacji. Jestem trochę przestraszona bo w tej przychodni okazało się że robią samochodowe testy na koronę. Zaparkowalam tuż przy kolejce bo nie wiedziałam :( I przeszłam z wózkiem tuż koło nich bo wychodzą z samochodów na pogaduszki cholera ... Teraz się zastanawiam jakie było niebezpieczeństwo.
    Chodźi któraś na protesty?:)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 30 października 2020, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę jutro rejestrować się w up. Długo trwało zebranie wszystkich dokumentów. Zlikwidowalam działalność :/ Doszliśmy z R. do wniosku, że nie ma sensu jej trzymać, zleceń brak, działalnośći mam już sama dość, szukam pracy na umowę. W przyszłym roku zus podskoczy do.1500 A za 2 lata podobno do 2000 zł. Zarżnie to małe jednoosobowe firmy :( Dostanę więc od razu zasiłek a nie okrojony o 3 miesiące.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 30 października 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam w niedziele od rodziców,trochę dłużej nam zeszło bo małż mial kwarantanne.Mieliśmy starać się o malucha,ale w obecnej sytuacji mam wątpliwości.Covid I brak dostępu do lekarzy na nfz,stawki prywatnie poszły w górę.Mój gin bierze stówkę więcej.300zł za wizytę z usg to już sporo.Na szczęście nie jest typem naciągacza.Protesty,atmosfera wokół to trochę klimat wojny.I w razie co będzie problem z terminacją I trzeba będzie za granice jechać.Na proteście byłam jednym,zrezygnowałam bo nie ze wszystkim się zgadzam.Jestem za aborcją w sytuacjach koniecznych,gdy wada letalna spowoduje,że dziecko przeżyje godzine,kilka dni może miesięcy I będzie żyć w cierpieniu.Jestem przeciwna aborcji na życzenie I wady np. zd bym zostawiała.
    Z ZD da się żyć.Nie podoba mi siě to co sié dzieje.Po co wmieszali w to kościół?Kościół zawsze był przeciwny aborcji,to TK tak ustanowił I dla mnie ataki na kościół są bezpodstawne.W tym samym czasie pojawiła siě ustawa która zmusza nas do szczepień.Nie muszą wpisywać szczepienia do kalendarza szczepień obowiązkowych.Masz się zaszczepić I koniec.Jest o tym na stronie stopnop tam się wypowiada prawnik I łatwiej znaleźć po wpisaniu:Przymusowe szczepienia?Reporter Augustowski.To nie o to chodzi czy jestem przeciwniczką czy zwolenniczką szczepień.Chodzi o wolnoŝć wyboru.Na covid nie chcę się szczepić.Jest to nowa szczepionka,robiona na szybko I nie znane jej działanie.Ostatnio zmarl brazylijczyk który zgłosił się na ochotnika na testowanie ów szczepionki.Nie chce być królikiem doŝwiadczalnym.
    Protesty powodują zwiększenie zachorowalnoŝci na covid,w sytuacji obecnej naród powinien trzymać się razem a nie walczyć ze sobą.
    Tak czy siak jest źle I mam wątpliwości co do trzeciego dziecka.Dwójkę już mam😆Zdam się na los.😉😉

    Ale się rozpisałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 10:50

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 30 października 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O świętach jeszcze nie myślę.Gdzie będę?Jak będą wyglądać?Pojęcia nie mam.
    Starszaka obecnie do przedszkola nie puszczam,zobaczę jak dalej z covidem będzie.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 października 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to w domu w te święta. Wigilia pewnie u teściów.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 30 października 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska rozumiem Cię, ja to się dziwię ludziom którzy w obecnej sytuacji decydują się na dziecko. Rozumiem też strajk kobiet, z różnymi wątpliwościami ale zgadzam się z postulatami. Krok po kroku zabierają nam wolność i ludzie mają dość, dość przede wszystkim tej władzy i pandemii. To wszystko eksplodowalo. My na strajku nie byliśmy i raczej się nie zdecyduje, chociaż moja siostra z rodziną była i mówiła że bezpiecznie, atmosfera pikniku ;) Ale z wózkiem nie pójdziemy, uważam że strajk to nie miejsce dla dzieci.
    Że szczepionkami to jakąś masakra :(((( Słyszałam o tym wcześniej, nic się nie mówi teraz , zaostrzenie przepisów o aborcji to zasłona dymna na wiele innych problemów... My też nie chcemy się szczepic na covid, i co z domów będą wywlekac jak w Chinach??

    werni, Limerikowo lubią tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 października 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wydaje że przez tą pademie i aborcję to wszystko zrobiło że wszystkim puściły nerwy i wyszli ludzie by protestować. Ja to też jestem z aborcja pół na pół. Ciężki temat. Jutro jedziemy do dziadków. Niestety zamknęli cmentarze ale przynajmniej z rodziną się spotkamy. Część dziś przyjeżdża. Mój akurat ma weekend wolny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2020, 13:06

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 listopada 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas Jaskowi wychodza trojki
    chodzi super zero upadkow do tylu
    ciut jeszcze sobie zaczworakuje bo gonic siostry
    9go mamy szczepienie na roczek
    opoznione i 6l 2ga dawka Men B

    u nas synek nie za bardzo tatusia trawi
    jak widzi mnie i jest tatus to wyrywa do mnie i koncertuje rowno
    dzis prawie uciekl z krzeselka,nie dal sie ojcu przypiac na kaszke
    za to jak tatus zdalnie pracuje to dobija sie do pokoju by wejsc i wyjsc i tak pare x razy ;-)

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 listopada 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dom mamy oplakatowany na blyskawice
    dzieci nawet tabliczke robily
    no coz niech sie ucza w jakim kraju zyja..
    mamy haslo: PiS z kotem do Salvadoru!
    kot jest namalowany

    w Salvadorze za samo poronienie jest 40l to ja na 120l bylabym za kratami...za bledy genetyczne natury

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 19:30

    kayama lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 1 listopada 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś ostatnia trójka wyszła.Odpoczywamy przed piątkami.

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 2 listopada 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    U nas dziś ostatnia trójka wyszła.Odpoczywamy przed piątkami.

    Poszło wam ekspresowo.
    U nas się zaczęło... Póki co jest jedną czwórka, ale już widzę że druga będzie wychodzić... Adaś średnio to przechodzi. Są momenty, że jest płaczliwy :( i nawet w nocy potrafi się obudzić 😤

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 2 listopada 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zęby może I tak.Trójki szły miesiąc.Prawdą jest,że starszy na tym etapie miał tyko jadną czwórkě.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2020, 13:04

‹‹ 1786 1787 1788 1789 1790 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ