Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶
Odpowiedz

Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶

Oceń ten wątek:
  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny jakie macie spore brzuszki 🥰
    U mnie jeszcze nic nie widać 😊

    sara9555 lubi tę wiadomość

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie to Twoja pierwsza ciąża i jesteś szczuplutka :) ja mam pozostałości pociążowe i nie tylko wiec to nie tylko brzuszek ciążowy 😅

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 00:58

    Różowa_90, Mommy2, nick nieaktualny, vesper, megson91, asienka30, DeLaCruz, Ani0nka, a.ky.ska, bridagues, sara9555, Anuszka28, Malina330 lubią tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Różowa_90 Ekspertka
    Postów: 242 297

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne macie brzuszki 🥰
    Mój wieczorem jest taki wzdęty 🙈 coś już też przez dzień widać, ale wieczorem to już jakbym miała rodzić.

    Gratuluję udanych wizyt i kciuki za te, które będą.

    Początek 03.2021 - starania o pierwsze 👶
    2 cykle starań: 💔 31.05.21 - 8tc
    4 cykle starań: 26.11.21 - ⏸
    13.12.21 - jest ♥️!
    25.01.22 - prenatalne 👌 👨‍🦱
    22.03.22 - połówkowe 👌 👨‍🦱
    26.05.22-badanie III trymestru 👌👨‍🦱
    ❤️1.08.2022 - mamy synka! ❤️
  • Mommy2 Ekspertka
    Postów: 129 90

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Miałam bardzo ciężki weekend. Dzisiaj mąż pracuje, a ja z małym się bujam, że się tak wyrażę.
    Wczoraj w końcu udało się go położyć spać parę minut o 22 i to był ogromny sukces. Po wielu tygodniach udało nam się wczoraj wyjść na spacer.

    Dziewczyny, ja niestety mam bardzo poważne problemy z żołądkiem i z oddychaniem. Wystarczy, że zjem troszeczkę więcej odrazu zaczynam kasłać i mam duszności 😔 Nie miałam pojęcia skąd ten kaszel. Zwalałam winę na alergię a okazuje się, że kolejny raz macica wypycha wszystko do góry i mam uciśnięty żołądek. Nie mam pojęcia dlaczego tak mam,chyba taka moja natura. W poprzedniej ciąży miałam podobne problemy. Wczoraj dusiłam się i dusiłam az wkońcu zmieniłam stanik na sportowy i mi przeszło 😳
    Ogólnie jeszcze przed ciążą miałam przepuklinę rozworu przełykowego i pewnie to też powoduje, że żołądek wędruje za wysoko aż pod żebra... i mam duszności. Musze jeść malutko, pić mięte i siemie lniane na czczo i przed każdym posiłkiem.


    Dzisiaj po 15 mam wizytę u gin na nfz. Bardzo się denerwuję.

    Gratuluję Wam udanych wizyt 😘 i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i badania 😊

  • Aga007 Przyjaciółka
    Postów: 69 44

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mommy2 <3 3mam kciuki bedzie dobrze :) polecam muzyke relaksacyjna i zeby mysli przerzucic na cos inneg. U mnie dziala gotowanie/czytanie.





    oar8vfxmpcbv3vzo.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 12:16

    16udvfxm4jo5afw5.png
  • kasha86 Autorytet
    Postów: 538 496

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Możesz zrobić po usg, wynik jest tego samego dnia wieczorem. Wysyłasz lekarzowi co robił prenatalne ( musi kiec certyfikat fmf). Badanie pappa to osocze białko ciążowe i wolna beta hcg KRYPTOR

    A jak mnie umówili na USG i na poprawnie krwi tego samego dnia to tez ok ? Chciałam przyjechać wcześniej na pobranie krwi, ale mnie zbyli mówiąc, że nie ma potrzeby :/ i teraz się zastanawiam ..
    aaa i mam pytanie jeszcze bo nie pamietam - to usg które się robi przy pappa to jest dopochwowe czy już przez brzuch ?

    2nn3leb4ic2eh3rg.png
    New Baby <3
    relgtv73w2riqvl3.png
    Julia <3
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez brzuch miałam wykonywane 😊

    kasha86 lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • asienka30 Autorytet
    Postów: 1278 1309

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    A jak mnie umówili na USG i na poprawnie krwi tego samego dnia to tez ok ? Chciałam przyjechać wcześniej na pobranie krwi, ale mnie zbyli mówiąc, że nie ma potrzeby :/ i teraz się zastanawiam ..
    aaa i mam pytanie jeszcze bo nie pamietam - to usg które się robi przy pappa to jest dopochwowe czy już przez brzuch ?
    Powinno być już raczej przez brzuch robione usg genetyczne 😉

    kasha86 lubi tę wiadomość

    8jhd5h3.png
    KIR AA, PCO, PAI-1, MTHFR, ANA1 dodatnie, obniżone parametry nasienia
    starania od 2015
    4 nieudane IUI
    operacja zpn - poprawa fragmentacji
    I podejście do IVF: 9 lipca punkcja (16 kumulusow, 8 komórek, 6 dojrzalych), 14 lipca - transfer 1 blastki :(
    3 mrozaczki...
    sierpień 2018 - scratching endometrium
    12 września - crio :(
    11 października - crio :(
    15 .02.2019 - start II procedury
    01.03.2019 - transfer 3-dniowego Kropka; 12 dpt - beta hcg 259,9; 14 dpt - beta hcg 912,4; 17 dpt - beta hcg 2719,0; 20 dpt - beta hcg 8518,0; 23 dpt - beta hcg 22385,0; mamy <3
  • Avaaa Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle wrote:
    29e61cce6ba1.jpg

    Mój też już odstaje 😃
    Wieczorem jest 2 razy większy 🙈

    Ja już po wizycie. Ciąża potwierdzona, list do szpitala wysłany. Teraz tylko czekać na prenatalne 😊

    Gratulacje ;) „list do szpitala wysłany” tak mnie to zastanowiło, jaki list ?

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 00:58

    DeLaCruz, Malina330 lubią tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Kasik Autorytet
    Postów: 333 215

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle, jak potwierdzili ciąże bez usg? detektorem tętna?

    0d1yrjjg8bycqurj.png
    👧 12.2019
  • _Luna_ Ekspertka
    Postów: 196 308

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie piękne brzuszki 🥰 az zaczynam się stresować że ja jeszcze nie mam choć to moja pierwsza ciąża więc może potrzeba czasu

    sara9555 lubi tę wiadomość

    🩷 16.08.2022 👱‍♀️
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    A jak mnie umówili na USG i na poprawnie krwi tego samego dnia to tez ok ? Chciałam przyjechać wcześniej na pobranie krwi, ale mnie zbyli mówiąc, że nie ma potrzeby :/ i teraz się zastanawiam ..
    aaa i mam pytanie jeszcze bo nie pamietam - to usg które się robi przy pappa to jest dopochwowe czy już przez brzuch ?
    Ja najbardziej okej. Przez brzuch

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 13:32

    kasha86 lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 00:58

    Kasik lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    A jak mnie umówili na USG i na poprawnie krwi tego samego dnia to tez ok ? Chciałam przyjechać wcześniej na pobranie krwi, ale mnie zbyli mówiąc, że nie ma potrzeby :/ i teraz się zastanawiam ..
    aaa i mam pytanie jeszcze bo nie pamietam - to usg które się robi przy pappa to jest dopochwowe czy już przez brzuch ?
    Przez brzuch z zastrzezeniem, ze jakby cos słabo było widać, to też dopochwowym.
    Co do potwierdzania ciąży to u mnie w Norwegii pierwsze i jedyne usg 18-20tc, nie potwierdzają ciąży, polegają na testach domowych. Nawet bety nie robią 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 13:54

    kasha86 lubi tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Mommy2 Ekspertka
    Postów: 129 90

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga007 wrote:
    Mommy2 <3 3mam kciuki bedzie dobrze :) polecam muzyke relaksacyjna i zeby mysli przerzucic na cos inneg. U mnie dziala gotowanie/czytanie.





    oar8vfxmpcbv3vzo.png

    Dziękuję Aga😘

  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Luna_ wrote:
    Ale macie piękne brzuszki 🥰 az zaczynam się stresować że ja jeszcze nie mam choć to moja pierwsza ciąża więc może potrzeba czasu
    Ja się stresowałam ze tak szybko mam 😂

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Przez brzuch z zastrzezeniem, ze jakby cos słabo było widać, to też dopochwowym.
    Co do potwierdzania ciąży to u mnie w Norwegii pierwsze i jedyne usg 18-20tc, nie potwierdzają ciąży, polegają na testach domowych. Nawet bety nie robią 🤭
    Nie stresuje was to?
    Nie wyobrażam sobie nie mieć usg.. Jak ostatnio poroniłam to betę miałam przez 2 miesiące po poronieniu bardzo wysoka.. Poronienie było trzeba wywołać.. Ciekawe jak jest coś nie tak, to slabo

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 00:59

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ