X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0dash2.gif

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się stało deJzi?

    deJzi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nudy....nudy... nudy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi co tam tak walisz tą główką?

    deJzi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam o tych pasach to ja zapinam na autostradzie obowiązkowo !!!!! ale jak jadę tutaj na wsi to nie zapinam właśnie, ginek mi musi wypisać kartkę ze zwolnieniem z zapinania pasów wiem ze robię źle, ale to jest wieś i przy malej przejażdżce aż nie chce sie zapinać pasów.. w poprzedniej ciąży tez miałam wpisanie zwolnienie dla policjantów. u nas we Włoszech zapinanie pasów kobiet w ciąży jest obowiązkowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2013, 13:49

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi- to Twoja decyzja,każda z Nas jest dorosła i wie co robi i wie co dla niej najlepsze:)Ja w swoim życiu naoglądałam się tyle wypadków drogowych, kolizji-do końca życia będę pamiętać tych zrozpaczonych ludzi,którzy stracili kogoś bliskiego,dzieci zazwyczaj nie do końca ze swojej winy,ale też przez swoją nieuwagę więc wolę "chuchać na zimne " i nie ryzykować...a wbrew pozorom wypadków i kolizji na autostradach,ekspresowych drogach jest o wiele mniej niż na drogach miejskich,osiedlowych..

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem hope, ale jak jadę po bułki to nawet zapomnę zapiąć pasy wiec lepiej miec papier ze zwolnieniem niż mandat :)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe to fakt :) Ja właśnie zjadłam obiadek i teraz chyba se poleżę troszeczkę :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki pare dni mnie nie było bo mi net padł. Dziś już mi upały dałe w kośc jestem padnięta!!!!!!1

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziu co tam u ciebie????

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dobrze czujemy się oki, wypleniamy grzybka;p apetyt dopisuje;)zjadłam mężowi wszystkie pierogi ostatnio hihi.W pracy fajnie bo chłodniutko,dziś tylko gorszy dzień.Weekend z mężem więc może jakieś kino kolacja i soczek pomarańczowy zamiast wina.A u was jak samopoczucie w te tropiki????

    deJzi lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas nudy na całego. Nawet mi kroplówki nie podpieli popołudniu, phi
    Wzięłam się wczoraj za czytanie książki i jestem na 301 stronie. Dawno tak się nie wybyczyłam...

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się , dzień jak co dzień... zapomniałam ze dziś sobota heh.
    wiec trzeba coś porobić w domku..

    mamuleska, HOPE83, Asi, wysłałam wiadomość na priv. będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dzisiaj jakoś tak mam więcej werwy :) ale od kilku dni mam problem z takim odetchnięciem pełną piersią .Nie wiem czy dobrze to opisałam ;) chodzi o taki głęboki oddech a ja mam taki płytki i mocno muszę się skupić żeby udało mi się tak głęboko odetchnąć. Coraz więcej ważę brzuch się powiększa a przy pierwszym porodzie miałam połamane żebra i może to dlatego teraz tak się dzieje. Dajcie znać czy któraś też tak miała albo ma .
    Ja mam dzisiaj zajęty dzień ponieważ moja córeczka ma dzisiaj występy na zakończenie roku na tańcach.

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane:)
    Ja tak miałam na początku ciąży Asi-ale potem mi przeszło samo..teraz już jest ok.Może to wynika z tego,że krew jest gęstsza i serce z większym wysiłkiem ją wypompowuje i tak się ciężko na piersi wówczas robi..nie wiem
    U nas dziś pochmurno ale gorąco,na bank burza będzie ( a miałam jechać na plażę miejską z córcią :/). Mój mąż ledwie żyje,wczoraj był na urodzinach kolegi,wrócił o 4 rano :D

    Asi, deJzi lubią tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to jest szansa,że minie na szczęście :) U nas słonecznie ale póki co nie tak duszno no i ja jakoś tak mam więcej energii dzisiaj.
    Uciekam na razie bo muszę przygotować córcie do występu . Miłego dzionka dziewczyny :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie Asi i życz powodzenia córci od "internetowych cioć " :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ciocie trzymają kciuki za występ :) napisz później jak wrażenia :)

    ja tez czuje tak ciężko w klatce piersiowej ale o chyba normalne bo brzuszek się podnosi no i jest większa objętość krwi :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję internetowe ciocie buziuchna jej się uchachała jak jej od Was życzyłam powodzenia :) Potem się odezwę :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    radosne-sloneczko.gif ale upal w sam raz na 23icon_sleep.gif

    Asi lubi tę wiadomość

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ