X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zapomniałam się pochwalić dziś rano jak rozebrałam pidżamkę i spojrzałam w lusterko to zobaczyłam takie fajne dwa piękne tłuściutkie cycuchy z dużymi sutkami :) ale się uradowałam..
    i wiecie co zaczynają dopiero teraz mnie bolec sutki :) a od poczęcia nic cicho sza, chyba jestem jakaś inna ....heh


    no i zapominam rano wejść na wagę, a miałam się zważyć. możne jutro nie zapomnę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2013, 14:06

    Asi, mamuleska lubią tę wiadomość

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie nie przytyłam a co do cycuszek,to mi się pięknie powiększyły (jeju jak ja tęskniłam za nimi!)Teraz już prawie nie bolą tak jak na początku ciąży :D U nas też upał..jutro jedziemy nad wodę już postanowione :D

    Asi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic tylko się pluskać nad rześką woda... ahhh te upały

    mamuleska znowu się nie odzywa, pewnie ta książka ja tak pochłonęła ze hoho.
    a co takiego ciekawego czyta Pani????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę młodego wsadzić do brodzika pochlapiemy się woda... tzn on ja będę patrzyła.. hehhh

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny występ super . Córcia dostała srebrny medal i jest przeszczęśliwa :) Super ogląda się dziecko. dzisiaj oglądaliśmy hip hop ,paso doble i tango z partnerem i to był najzabawniejszy widok.
    Powiem Wam,że ciężko dzisiaj duchota ,piekarnik ja ukrywam się w domku. Teraz muszę wciągnąć coś na szybko bo umieram z głodu :P

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi cieszę się,że występ udany i że córcia przeszczęśliwa!Ja właśnie zrobiłam sobie lekką kawkę z lodami waniliowymi z Grycana - pyyyychotka :D

    Asi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kusisz kusisz Hope i teraz smaka mi arobiłaś i też będe musiała sobie taką strzelić ;)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi brawa dla córeczki 15icon_jupi.gif

    hope narobiłaś smaka.. ja jak patrze na ta reklamę z kawa morzona i bita śmietanką tej aktorki Różdżki to mi ślinka cieknie :)

    Asi lubi tę wiadomość

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jak przyjedziecie do mnie to z miłą chęcią Wam zrobię :)

    Asi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zastanawiam dziewczyny czy nie przesadzam...otóż mam wózek wielofunkcyjny Border Ecoline ( liliowy) po córeczce.Jeśli naprawdę okaże się,że teraz będzie synek to jakoś mi ciężko wyobrazić sobie chłopca w takim wózku ( a przecież ponad 2 lata będzie go użytkował!).No i teraz nie wiem czy nie sprzedać tego wózka co mam na allegro (niestety widziałam ceny i stracę ponad połowę jego wartości mimo,że jest w bardzo dobrym stanie) i zakupić coś w podobnej cenie,za którą sprzedam (jakościowo na pewno nie będzie tak dobry jak mój stary za tą cenę) czy olać i się nie przejmować kolorem ;p

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he ... ja kupowałam wózek w kolorze unisex ale to co mi zostało nie będę wymieniała dla mnie szkoda by było kasy..

    O właśnie niedawno o tym czytałam :) dam ci linka jednej koleżanki co pisze bloga, razem z nią w terminie rodziłam .. fajna babeczka
    bardzo mi się podobało co ona napisała oto link :
    http://dont-mess-with-my-mommy.blogspot.it/2013/06/dzieciece-stereotypy-kolory.html

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wózek dostaliśmy od teściów jako prezent-niespodziankę. Gdybym sama kupowała na pewno wybrałabym jakiś kolor uniwersalny tak jak Ty deJzi :) Fajny blog :) Chyba rzeczywiście oleję kolor ewentualnie przyczepię takie śmieszne napisy na boku wózka "It's a boy" hehehe żartowałam :D

    deJzi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope a właśnie jak mężuś zareagował ze ma być chłopczyk?

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny nie mam nic dla maluszka nic a nic. Wszystko będę musiała kupować od początku.

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co zrbilas ze nic nie masz?? ale sporo czasu upłynęło, wiec teraz będziesz miała nowsze :) na pewno tez dostaniesz sporo prezentów :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak się wszystko rozeszło długo nie mogliśmy jakoś zajść w ciążę.Potem usłyszałam ,że po tak drastycznym porodzie mam duże blizny i zrosty i być może nigdy już nie zajdę w ciążę bez zabiegu itd.
    Czas mijał więc pomalutku oddawałam koleżankom wszystko wózek sprzedałam i tak wyszło. Ale co tam teraz córka się zaangażuje w zakupy bo już najchętniej zaczęłaby kupowanie :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż się popłakał ze szczęścia..serio :) Marzył o synku i teraz chodzi dumny jak paw :D
    Ja z ubranek niemowlęcych mam sporo unisex więc spoko :) Z tych już większych większość dziewczęca bo moja córcia bardzo zwraca na to uwagę ale to pomału będzie się kupować na bieżąco..

    deJzi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi córcia będzie miała frajdę, Ty zresztą też :) Pomalutku wszystko skompletujecie :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie córeczka Ci pomoże w wyborze :)

    dobra laski czas na mnie.
    dobrej nocki czy tam miłego wieczorku :) buziaczki w brzuszki..

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki dziewczyny. Przede wszystkim przyjemnego chłodku w nocy :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ