Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2017
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2017

Oceń ten wątek:
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i mamy nasz styczen :) Oj bardzo jestem ciekawa ktora bedzie pierwsza. Ja zaczynam chodzic na dluzsze spacery z chlopcami, gorace kapiele i wchodzenie po schodach oczywiscie wszystko z wyczuciem.
    Musze jeszcze tylko wyprac wozek i lezaczek. A we wtorek wizyta u gina.
    U mnie ostatnio 12kg na plusie bylo a w pasie musze sie zmierzyc.

    W sylwestra siedzielismy prawie do 2 i chlopcy tez wytrzymali a niedawno wstalismy tylko maly jeszcze spi, fajnie bylo.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mały poszedł spać o 20 ☺ a wstał o 8.20 ☺
    Ja też muszę wrzucić jakiś ruch. Tylko z wyjściem będzie problem niestety. Bo mi jest słabo. Postaram się w domu trochę ruchu wrzucić. ☺ ja już nie tyje. Ale też nie jem za bardzo. Nic mi nie wchodzi. Brzuch burczy a ja czuję się przejedzona jak słoń.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na apetyt nie narzekam niestety. W swieta sie objadlam i wczoraj tez. Zgaga czasem dokucza ale nie jest zle, z siusianiem tez nie narzekam. Mala naciska mocno na szyjke, miednice i bol kregoslupa wchodzacy w nogi najbardziej daje sie we znaki. Ciesze sie bo juz niedlugo zostalo.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nikaaa_87 Przyjaciółka
    Postów: 135 30

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam się z Wami w Nowym roku :) U mnie mała wczoraj szalała,rozpychala się i wytrzymalam tylko do 00:30 :) Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty. Ja chodzę na długie spacery z psem minimum raz dziennie,co 2 dzień biorę ciepłą kąpiel, bo nie potrafię zimą zrezygnować z tego szczególnie po wieczornym spacerze,a póki co mała nie pcha się na świat :) Chciałabym wytrzymać do 11,bo mąż będzie miał tydzień wolnego.

    nikaaa_87
  • mus.zka Autorytet
    Postów: 279 149

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Nowym rokiem jadę do szpitala. Zaczęłam plamic i od 4 rano skurcze w dole brzucha jak na miesiączkę ale silniejsze z różną częstotliwością od 7 do 10 minut. Nie są jeszcze regularne, ale wolę być pod okiem lekarzy

    ex2bvcqg5l1pcn7c.png


  • MarCza Ekspertka
    Postów: 226 211

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelik Owca dziękuję ☺ tak była cc planowana na 3.01 ale samo mnie wzielo wszystko skończyło się ok synek dostał 10 pkt w 36 tc u nas już 19 dziewczyn urodziło w grudniu... i tez wszystko ok teraz czekamy na pierwszego styczniowego maluszka .... oraz trzymamy za Was kciuki

    skallarek lubi tę wiadomość

    thgf3e3k7dz56a78.pnggg64x1hpqd7eopoa.png
    l22nuay3u6ds9zx4.png
  • nikaaa_87 Przyjaciółka
    Postów: 135 30

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka trzymaj się. Jesteśmy z Tobą i trzymamy mocno kciuki,żeby wszystko było dobrze :) Powodzenia!

    nikaaa_87
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikaaa_87 wrote:
    I ja witam się z Wami w Nowym roku :) U mnie mała wczoraj szalała,rozpychala się i wytrzymalam tylko do 00:30 :) Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty. Ja chodzę na długie spacery z psem minimum raz dziennie,co 2 dzień biorę ciepłą kąpiel, bo nie potrafię zimą zrezygnować z tego szczególnie po wieczornym spacerze,a póki co mała nie pcha się na świat :) Chciałabym wytrzymać do 11,bo mąż będzie miał tydzień wolnego.
    Ja też ciepłe kąpiele mam od początku. Ale teraz będzie gorąca tak jak lubię ☺

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mus.zka wrote:
    Dziewczyny z Nowym rokiem jadę do szpitala. Zaczęłam plamic i od 4 rano skurcze w dole brzucha jak na miesiączkę ale silniejsze z różną częstotliwością od 7 do 10 minut. Nie są jeszcze regularne, ale wolę być pod okiem lekarzy
    O to już coś się dzieje . Dziecko wzięło to sobie do serca. Pewnie czop odchodzi. To dobra wiadomość. Trzymaj się i trzymamy kciuki. Daj znać jak już coś będziesz wiedziała ☺ albo po porodzie ☺

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarCza wrote:
    Amelik Owca dziękuję ☺ tak była cc planowana na 3.01 ale samo mnie wzielo wszystko skończyło się ok synek dostał 10 pkt w 36 tc u nas już 19 dziewczyn urodziło w grudniu... i tez wszystko ok teraz czekamy na pierwszego styczniowego maluszka .... oraz trzymamy za Was kciuki
    Dużo już Was jest ! Najważniejsze że dziecko całe i zdrowe ☺ fajnie że już tyle osób się wypakowalo ☺ też bym już chciała ☺

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarCza gratulacje! :-)

    Mus.zka trzymam mocno kciuki! Daj znać co się dzieje, hak tylko będziesz mogła! :-*

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka kciuki sa i dawaj znac jak tylko bedziesz mogla. Zycze szybkiego porodu. No i z 1 stycznia sie zaczyna dziac :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • amelik Autorytet
    Postów: 506 156

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka trzymam kciuki :) Melula tez sie chyba nie odzywa ciekawe co u niej

    Jakub nasze pierwsze szczęście 17.01.2012
    Szymon nasze drugie szczęście 20.01.2017
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo styczeń wkroczył i już się dzieje :-)

    Muszka powodzenia i trzymam kciuki!

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem... U mnie się nie zapowiada dziś... Także spokojnie...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeszcze się trzymasz ☺

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    córkę przenosiłam 10 dni, oby nie było powtórki...
    Ja mam sporą Styczniową rodzinkę: ciocię z 3, męża z 5, mamę z 7, córkę z 12 i brata z 18 stycznia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2017, 16:12

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to faktycznie kupę osób ☺ ja też synka niestety przenosiłam. Życzę aby tak nie było u Ciebie tym razem. U mnie w 8 dobie po terminie dają już na szpital. Też się tego boję ;/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pojechałam do szpitala w 9 dobie na ktg,bo od czwartku (pojechałam w niedzielę) miałam straszne bóle krzyża (potem okazało się, że to porodowe krzyżowe), ale ktg ledwo drgnęło. Też mnie zostawili, a na drugi dzień już musiałam cc, bo tętno dziecku spadało i wody miałam już zielone...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2017, 16:37

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to groźnie ;/ kurczę te krzyżowe to są nieciekawe. Niby wszystko ok a jednak nie :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 517 518 519 520 521 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ