X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 27 marca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy słodycze bardzo ograniczyłam, pozwalałam sobie tylko na gorzka czekoladę żeby się nie złamać gorszym. I w weekend trochę popiszczam bo tata miał urodziny a do tego teściowa zawsze coś upiecze ;P no i lepiej się na pewno odżywiam a nie sam tłuszcz. Waga trochę poszła ale narazie niecały kilogram wiec to pewnie tez woda zeszła.

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 27 marca 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa
    Super :)
    Powodzenia:)
    Ja też uważam że jeśli nie można zbić gorączki to juz wystarczający powód by interweniować dalej .

    A moje dziecko dosypia po spacerze...ładnie śpi w dzień od kilku dni..noce gorsze dni lepsze 😂

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 27 marca 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ani gorączki ani zielonych smarow wogile nie ma smarow siedzi mu wszystko w gardle

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 27 marca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Kendy nie podoba mi sie spacerowka nie tylko pod wzgledem rozkladania ale zabudowy... ona jest typowo do dziecka siedzacego.
    Kurde trochę szkoda...tyle pieniędzy wózek i ciągle coś i jeszcze spacerówkę trzeba kupić.
    Moja tania mydelniczka 😊narazie świetnie się spisuje 😝

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 marca 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze to wiotkosc krtani? Odciagasz cos? Ja bym zakrapiala i kladla na brzuszek

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 marca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Niestety po ciąży nie wygląda się zbyt seksownie ;) ( chociaż moze są kobiety co wygladaja) no ja się nie zawsze czuje seksownie. Trudno wyglądać seksownie jak w moim przypadku w koszuli do karmienia w staniku bawełnianym do karmienia i jeszcze z dodatkowymi kg.Ale warto zrobić coś dla siebie by się lepiej poczuc.Sport,zakupy ciuchowe,lepsza bielizna,fryzjer czy chociażby pomalowanie paznokci i codzienny makijaż..mi pomagają.
    Ale nie dołuj jeszcze będzie dobrze. Ja po ciąży z córką patrząc na moje rozciągnięte dosłownie ciało myślałam,że już nigdy nie będę fajnie wyglądać ale wyglądałam byłam laska :) ale teraz to widze dopiero z perspektywy czasu bo ja z tych narzekających ciągle na siebie;). Teraz po drugiej ciąży się nie martwię ,bo wiem że to tylko kwestia czasu..wiem że będzie dobrze:)
    Ja przytyłam tylko 6kg, więc mała i wszystko zeszło od razu. Trochę ten brzuch tylko jakoś inaczej wygląda. Najgorsze te cycki no i doły. Z cycków też nic nie zostało😂 dziś mija 12 tyg., więc dam sobie jeszcze chwilę i może będę wyglądać jak człowiek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 13:59

    Kendy lubi tę wiadomość

    M&M
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 marca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Kurde trochę szkoda...tyle pieniędzy wózek i ciągle coś i jeszcze spacerówkę trzeba kupić.
    Moja tania mydelniczka 😊narazie świetnie się spisuje 😝

    Ale tez chce zmienic. Malo przemyslelismy to. A spacerowki ok 7 kg, skladane jedna reka. A mam w planach podroze pociagiem :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 27 marca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr - on jest taki od momentu świadomości manipulacji swoją mamą i kontrolowania sytuacja dookoła, najważniejsze co on chce, czego nie chce, dziwi mnie ze on nie patrzy w oczy jak się do niego mówi i ignorancko olewa wszystkich co do niego mówią... taki mały cham. Wszystko by nie robić co ktoś chce, tylko na odwrót, na złość. Nawet jeśli mu proponujesz fajna zabawę, lub coś mu dać w prezencie, to on specjalnie, ze nie, albo udaje ze nie słyszy i nie widzi ciebie. Wszystko na nie. Dzień w dzień. Chociaż kuzynka twierdzi ze on czasem coś „powie”, chociaż nikt nigdy tego nie widział i nie słyszał oprócz jej. Nawet nie słyszałam żeby powiedział „mama”, „daj” czy inne proste słowa... nie powie i koniec ... hehe „pocałujcie mnie wszyscy w d***” takie mam wrażenie, kontroluje sytuacje dookoła jak tylko może

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 marca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka to ja bym sie dopatrywala wiekszych problemow z nim ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 27 marca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w sumie mutsy narazie spisuje się super.. Seli a zareklamowaliscie go w końcu??

    Chciałabym, żeby mi po ciąży został tylko luźniejszy brzuch i brak cycków ;P a u mnie otyłość z która narazie bardzo mi ciężko walczyć, zamiast piersi nalesniki z okropnymi, ciemno brązowymi brodawkami które zajmują 1/3 ich powierzchni, rozstępy na piersiach, biodrach, pośladkach, podbrzuszu i wewnętrznej stronie ud i łydek, stopy większe o rozmiar, spuchnięte dłonie, hemoroidy, które pękają i boli niemiłosiernie no i blizna ale ona mi nie przeszkadza :)
    Także.. staram się na codzień dbać o siebie jak mogę bo chyba wpadłabym w depresje. Do tego mama, która mi odkad pamietam dogryza, ze nie powinnam tyle jeść i mogłabym trochę schudnąć nawet jak ważyłam 55kg.. teraz tez regularnie słyszę ze nic po tej ciazy nie chudnę i brzuch mam okropny. Jakby nie mąż to.. to nie wiem co :) nawet nie chce o tym myśleć.
    ale cieszę się poród przeszedł bez powiklan od strony Hani i nie mam żadnych powikłań po cc a i całkiem szybko się po niej ogarnelam i mogłam zająć dzieckiem. I w końcu jestem niezależna, normalnie się ruszam, nic mnie już nie boli, nie chodzę co 5 min do wc, nie zatrzymuje mi się woda kilogram dziennie i mogę w końcu spać na brzuchu :)) szkoda, ze te palce dalej spuchnięte i nie włożę jeszcze obrączki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 15:00

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 27 marca 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Lisa...i to są powody do radości. U mnie podobnie ale od męża odpedzic się nie mogę:) więc chyba nie jest tak źle jak mi się wydaje .
    Ale mi nikt nie dogryza wręcz przeciwnie.
    Przykre,że mama Ci dokucza..:/

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 27 marca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ogólnie kobieta z sercem na dłoniach.. ale tak już ma.. tez nigdy nie była szczupła bo „tak już ma” tylko całe życie na diecie, wymioty, różne tabletki.. waga raz w górę raz w dol. To jej chyba czuły punkt. Sama miała słabe dzieciństwo bo moja babcia oddała ją do przyszywanych dziadków gdy miała 3 lata, a jej dwie siostry starsza i młodsza normalnie wychowywali w domu.. dotąd nie wiadomo dlaczego. Do tego tez mama jej wiecznie dogryzała ze wszystkim jak ją tylko widziała. Myśle, ze to miało duży wpływ na jej podejście do tego.. dlatego staram się nie obrażać, odpowiem, żeby mi tak nie mówiła czy ze wcale mi nie pomaga takim gadaniem, ale to zawsze się gdzieś zbiera w środku.
    Jednak ogólnie mamą jest bardzo opiekuńcza i zawsze chętna do pomocy. No cóż, każdy ma jakieś swoje wady.

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też się odkleic nie może ode mnie, jednak ja sama na siebie nie mogę patrzeć. I myślałam, że jednak kilka kg w dół będę miała, ale nic z tego. Tylko 2 w dół.

    M&M
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 27 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda Lisa :) to można jej wybaczyć;)
    no ale mojej mamy to nikt nie przebije 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 15:15

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 27 marca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Kendy.. tego nawet nie można porównać.
    Ale najważniejsze jakimi my jesteśmy matkami dla swoich dzieci. Nikt nie jest idealny, ale za to możemy nie powielać błędów własnych rodziców

    Seli, Kendy lubią tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 marca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerze po ciazy wygladalam duzo lepiej niz przed... Wyszczuplalam, ale hormony znow szaleja i o... brzuch masakra.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 27 marca 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich ciążowych +16 kg zostało mi jeszcze +6 kg. Powoli chudnę, jem normalnie, jedyna aktywność to opieka nad dzieckiem :-D Mam nadzieję, że jeszcze z pół roku i mi zejdzie wszystko tak bez wysiłku, tak samo jak bez wysiłku się samo przytyło ;-)
    I ja też nie mogę patrzeć na cycki :-( karmiłam tylko 3 tygodnie, a mam flaki :-(

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 marca 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O cyckach ostatnio usyszalam, ze to bez znaczenia czy sie karmilo czy nie, hormony itp.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 marca 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Z moich ciążowych +16 kg zostało mi jeszcze +6 kg. Powoli chudnę, jem normalnie, jedyna aktywność to opieka nad dzieckiem :-D Mam nadzieję, że jeszcze z pół roku i mi zejdzie wszystko tak bez wysiłku, tak samo jak bez wysiłku się samo przytyło ;-)
    I ja też nie mogę patrzeć na cycki :-( karmiłam tylko 3 tygodnie, a mam flaki :-(
    Ile Twój synuś ml je przez całą dobę? Bo moja chyba tego też za mało. A jak więcej dam to zaraz wyleci górą.

    M&M
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 27 marca 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez słyszałam, ze sflaczałe piersi nie są od karmienia tylko hormony, złe dobrane staniki itd ale kto tam ich wie ;p tak czy siak po ciąży

    Seli lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
‹‹ 1012 1013 1014 1015 1016 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ