X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No majówka słaba ma być ale liczę że jednak będzie ładnie :)
    Ognisko czy grill na urodziny zawsze super opcja. W domu porządek:)
    Ja mam urodziny w lipcu i przeważnie tez robimy grilla z ogniskiem. Współczuję tym zimowym. Dzieci wszystkie mam zimowe i muszę kombinować...

    Lisa a kiedy wyjeżdżacie ?

    Ja już byłam bliska zarezerwowania domku nad morzem na ten weekend ale się opamietałam,za mc jedziemy na 6 dni.,w marcu byliśmy....bez przesady co miesiąc nad morze,do milionerów nam baaardzo daleko:) 😊ale tak lubię takie wyjazdy...

    U nas od jutra też pogorszenie pogody:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 10:02

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie lepiej. Ma byc jutro 17 i deszcze.

    Jutro jest u nas gielda dziecieca i myslimy o spacerowce. Zawsze tam duzo taniej jest. Chce tez kupic mate skip hop playspot.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Seli to jutro zakupki. :)

    Ja jednak skłaniam się bardziej ku puzzlom piankowym ..można je..wypinać i przypinać elementy ,dziecko ćwiczy zdolności manualne,uczy poznaje zwierzęta czy literki,liczby w zależności od obrazków,poznaje kształty,dopasowuje elementy i mogę zrobić duża mate,mała,o nawet kojec i jest na długo bo zaraz raczkujący maluch skorzysta aż do nawet kilkulatka :)i w przystępnej cenie :)

    A z czego korki będziesz udzielać? A jak biznes cukierniczy ?

    Wybrać się nie mogę ,mały śpi a to jeszcze kurze,a to podłogi a to pranie to to to tamto...kurde zwiewam...już!!!

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta mata to tez puzzle ;) mozna je ukladac na dowolna wielkosc sa od 144 na 180 takze spore. A moge je zmniejszyc. Podobno trwale i dobre.

    Do wypinania/dopasowywania mam duzo sorterow drewnianych ;)

    Korki z angielskiego. Co do wypiekow to nie wystawilam ogloszenia. Ostatnio spieprzylam pare ciast i odczekam troche ;p

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, specjalnie kompa włączyłam żeby Ci o puzzlach napisać- te skip hop playspot u nas w ogóle nie zdały egzaminu, odesłałam je i na szczęście dostałam zwrot. Były za śliskie dla Zosi! rączki jej się rozjeżdzały, może Gabryś ma już wiekszą kontrolę kończyn, ale jak dla mnie to bym jednak szukała czegoś innego.
    Podobno dobre są Skip hop dwustronna mata piankowa, a Dwinguler wg naszej fizjo bije wszystko. Cena jednak zaporowa jak dla mnie.

    Ja długo szukałam czegoś w dobrej cenie i ostatecznie kupiłam https://puzzle-piankowe.pl/home/1-aktualnosci/14-maly-geniusz-europejskie-piankowe-puzzle- to są puzle z czech, bez żadnych złych substancji. Po rozpakowaniu nie śmierdzą, nie ślizgają się. Fizjo wczoraj zatwierdziła.

    Także przemyśl jeszcze tę skip hop.

    Kendy lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka wrote:
    Seli, specjalnie kompa włączyłam żeby Ci o puzzlach napisać- te skip hop playspot u nas w ogóle nie zdały egzaminu, odesłałam je i na szczęście dostałam zwrot. Były za śliskie dla Zosi! rączki jej się rozjeżdzały, może Gabryś ma już wiekszą kontrolę kończyn, ale jak dla mnie to bym jednak szukała czegoś innego.
    Podobno dobre są Skip hop dwustronna mata piankowa, a Dwinguler wg naszej fizjo bije wszystko. Cena jednak zaporowa jak dla mnie.

    Ja długo szukałam czegoś w dobrej cenie i ostatecznie kupiłam https://puzzle-piankowe.pl/home/1-aktualnosci/14-maly-geniusz-europejskie-piankowe-puzzle- to są puzle z czech, bez żadnych złych substancji. Po rozpakowaniu nie śmierdzą, nie ślizgają się. Fizjo wczoraj zatwierdziła.

    Także przemyśl jeszcze tę skip hop.

    Dzieki, nie slyszalam o nich zlej opinii, na fb dziewczyny je zachwalaja i po zdjeciach tez mysle, ze moga nam odpowiadac. Ale musze zmacac bo chodzi o odpowiednie podloze dla mlodego. On nie moze miec za miekkiego.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też długo szukałam i wydawała mi się idealna po tym co wyczytałam, ale jednak się nie sprawdziła. Może dla większego dziecka jest ok, dla nas zupełnie nie.
    Twardość była spoko. Tylko ta powierzchnia, nie wiem jak to opisać ,ale bardziej "plastikowa" niż gumowa, więc śliska.

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka wrote:
    Ja też długo szukałam i wydawała mi się idealna po tym co wyczytałam, ale jednak się nie sprawdziła. Może dla większego dziecka jest ok, dla nas zupełnie nie.
    Twardość była spoko. Tylko ta powierzchnia, nie wiem jak to opisać ,ale bardziej "plastikowa" niż gumowa, więc śliska.

    Musze zobaczyc na zywo. Akurat jutro bedzie duzo wystawcow to bedzie i wybor. Na razie mamy cwiczyc na stole ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja ostatnio kupiłam ze smiki. Smyk wydał tańszy odpowiednik, jak porównywałam w sklepie to niczym nie różnią.. te smiki wydają mi się nawet grubsze.

    Seli lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojemu kupiłam matę-puzzle Ludi. Francuska firma, są grubsze niż wszystkie inne, które widziałam, mają różne faktury, oprócz jednego puzzla nie mają małych elementów, które dziecko mogłoby połknąć i wokół maty można postawić ten niebieski kolnierz,wtedy taki kojec się zrobi.

    https://merlin.pl/ludi-piankowe-puzzle-edukacyjne-ludi/6068617/

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne te " O" 😁
    My w parku na ławeczce ,mały śpi ja gazetke czytam( wieki gazety nie czytałam 😂)zaraz bujamy się dalej 😁

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się karmimy i tez jedziemy do parku :) przy okazji podrzucimy babcie Hani do fryzjera:))
    Ostatnio jak byłyśmy to były jaja łabędzie, ciekawe co tam u nich :)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktury u nas nie przejda, nie ten etap. Chce czegos do cwiczen i raczkowania.

    Moj nigdy nie pospi w wozku, ktory stoi w miejscu.

    W ogole dzis duzo spi... woli spac niz cwiczyc ;D ale zalapal ladnie. Prawidlowo robi przewroty i ma ladny podpor, siega sobie nawet sam zabawki z brzuszka ;) tyle, ze chwila i on wielce zmeczony i do spania :D

    Porobilam pranie, troche ogarnelam. Smaruje mlodego i ruszamy bo ile mozna taki dzien marnowac?! ;D dzis tylko body na krotki :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, mam pytanko, bo Ty też masz wózek Mutsy. Ja mam problem. Jak zablokuję przednie koła na prosto i bujam małego w przód i w tył, to wózek skręca mi na boki. Czy u Ciebie też tak się dzieje? Czy może mam schrzanione koła.. :-(

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim wózku było tak samo;) ale załapałam że muszą być odpowiednio ustawione wtedy cis strzela i dopiero jest blokada ( u mnie błotnikiem do tyłu ) spróbuj:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz blokowalam i nie dzialo mi sie tak ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś pogoda😍😍😍Spacerek cudny 😁Znowu 4 godziny .Opaliłam się nawet.
    Synuś dziś w bodziaku na krótki i cienkich spodenkach dresowych :)w wózku też sciagałam czapeczkę .Cieplutko naprawdę. Chciałam kupić mu taka typowa letnia cienka czapeczkę z daszkiem od słońca ale nie było. Też dziś konkretnie nasmarowalam syna,słońce daje czadu.
    3/4 spaceru był mega grzeczny . Trochę spał a potem pierwszy raz tak długo nie spał. Rozglądał się ,patrzył na drzewka i fikał z radości nóżkami i machał rączkami. A jak mama odpaliła muzę ale była dyskoteka w wózku .😁Śpiewałam mu trochę ,ludzie się gapili ale co tam . My bawiliśmy się super 😋Później trochę nie mógł zasnąć ,dał trochę popalić ale i tak było super 😊
    Już się tak fajnie spaceruje jak jest ciepło. Człowiek się nie martwi ,że zmarznie mały ,czy że głodny ,bo można nakarmić w parku,czy że się rozkrzyczy . Zawsze trochę strach było się daleko wypuszczać ,bo jak zacznie płakać to zimno by go z wózka wyjąć . A teraz ze spokojem . Drze się to go wezmę przytulę,odłożę i się wycisza czasem na dobre a czasem do następnego 😊

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    A no dawno:) siemanko. Co u was ciekawego ?

    Czaro zdrowy jak ryba, rośnie jak na drozdzach. Raz w tygodniu jezdzimy na rehabilitacje w zwiazku z tym wzmozonym napieciem, ale jest o niebo lepiej i mały nadgania zaleglosci ;)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy jedziemy w poniedziałek i wracamy w czwartek ;)

    klz99vvjhysycx8i.png
‹‹ 1044 1045 1046 1047 1048 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ