Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spaceangel spójrz

    https://mamaania.com.pl/Wozek-2w1-CORAL-2018-szaro-rozowy.html?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie&shop_campaign=4607353219&gclid=Cj0KCQjw-o_bBRCOARIsAM5NbINKwCmuv76Rb9K3hGyrIV6RlkzkTNvA68Soi1ecbY3VuXYPPD282_caArISEALw_wcB

    tu jest inny kolor gondola 5,5 kg a stelaż 11... nie chciało mi się wierzyć, że on waży ok. 12...

    Mi się podoba ten szaro pomarańczowy albo granatowo kremowy x-lander :)

    https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/738915333_1_644x461_wozek-2-w-1-x-lander-x-city-bialystok.jpg

    https://www.babyland.pl/photos/ppt/x-lander-x-cite-wozek-wielofunkcyjny-desert-team-76370-108eb117.jpg

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Spaceangel spójrz

    https://mamaania.com.pl/Wozek-2w1-CORAL-2018-szaro-rozowy.html?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie&shop_campaign=4607353219&gclid=Cj0KCQjw-o_bBRCOARIsAM5NbINKwCmuv76Rb9K3hGyrIV6RlkzkTNvA68Soi1ecbY3VuXYPPD282_caArISEALw_wcB

    tu jest inny kolor gondola 5,5 kg a stelaż 11... nie chciało mi się wierzyć, że on waży ok. 12...

    Mi się podoba ten szaro pomarańczowy albo granatowo kremowy x-lander :)

    https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/738915333_1_644x461_wozek-2-w-1-x-lander-x-city-bialystok.jpg

    https://www.babyland.pl/photos/ppt/x-lander-x-cite-wozek-wielofunkcyjny-desert-team-76370-108eb117.jpg

    Widocznie sprzedawca albo ściemniacz albo nie doinformowany :D Ten xlander bardzo ładny chociaż mutsy mi się wydaje porządniejszy ale może tylko mi się zdaje

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://allegro.pl/wozek-dzieciecy-diuk-gleboki-ekoskora-el-jot-i7287220968.html?reco_id=86899349-9754-11e8-8adb-246e964e28a0
    Ten też mi się w oczy rzucił. Tym razem w opisie jest napisane 12 kg to chyba tak jest :D Tylko gondola jest na pewno mniejsza.

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spaceangel wiesz co? Najlepiej poszukaj na miejscu ich, nie musisz kupować ale żeby obejrzeć :) Ja oglądałam sporo wózków - bo co mam robić? :D hehe i chciałam wybrać "niezłą furę", mąż przez moment uważał, że "nie będzie różnicy" a jak sam podotykał ze mną, popatrzył to przyznał rację, że nie ma takiej opcji i są nie dla nas.
    X-landera jako pierwszego mi polecono, ale na wystawie był odrobiny inny model, cięższy niewiele ale mi się średnio podobał bo ta gondola jakby montowana była za nisko. Wykonanie jednak - bardzo dobre.
    Oglądaliśmy dziś też joolza i koszt 5 tysięcy, waga 12 kg a stelaż wyglądał momentami jak szajsowy jak się coś przekręcało, ustawiało itp. Bo jak stał nie dotykany to robił wrażenie :) a niektóre niepozorne ze zdjęć dobrze się prezentują w realu i są porządne.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i niektóre z takiej budowy jak Ty pokazujesz - bo są ładne, np. droższych firm, wyglądały na mega kobajny... szerokie i długie. O ile spacerując po parku to nie robi różnicy to np. w tłumie czy w zapakowaniu do bagażnika będzie problem. Dlatego serio warto popatrzeć i podotykać.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A i niektóre z takiej budowy jak Ty pokazujesz - bo są ładne, np. droższych firm, wyglądały na mega kobajny... szerokie i długie. O ile spacerując po parku to nie robi różnicy to np. w tłumie czy w zapakowaniu do bagażnika będzie problem. Dlatego serio warto popatrzeć i podotykać.
    Masz rację i mamy to samo zdanie. Zanim cokolwiek kupimy pochodzimy po sklepach i się upewnimy czego chcemy. Na internecie się tylko rozglądam. Zresztą pewnie będzie tak że upatrze i pomacam sobie wózek w sklepie i kupie taki sam ale przez internet bo taniej

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Masz rację i mamy to samo zdanie. Zanim cokolwiek kupimy pochodzimy po sklepach i się upewnimy czego chcemy. Na internecie się tylko rozglądam. Zresztą pewnie będzie tak że upatrze i pomacam sobie wózek w sklepie i kupie taki sam ale przez internet bo taniej

    Może czasem być taniej :) w zależności pewnie. W dobrym sklepie można rabat uzyskać dobry albo jakieś dodatki. Nam się nawet opłaca sklep bardziej :P z tego co się orientowałam na marki mutsy, kiddy, x-lander i quinny :) Ale mamy tu taką dużą jakby hurtownie i sklep jeden tylko z wózkami i fotelikami i u nich naprawdę fajne ceny, rabaty. No ale wiadomo aby się opłacało a nie na wszystkim tak jest.

    Choć... Kiedyś pierwsze zakupy i sklepy internetowe były tańsze. Teraz... Często taniej w sklepie stacjonarnym. Uwielbiałam allegro i w sumie inne sklepy, ciągle coś zamawiałam a teraz jest drożej. Albo identycznie więc szkoda płacić za przesyłkę.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też szukam lekkiego wózki z powodu mieszkania na 3 piętrze. Ale dobrze mi facet wyjaśnił że zapewne na górę będę targach tylko gondole więc patrzę na wagi gondol bez kół. Chyba że będę zostawiać cały wózek na dole A potem mąż to będzie wnosil. Mam nieco doświadczenia w targaniu na to 3 piętro bo rok temu mój pies 20 kilowy nie chodził po operacjach i 4 miesiące to nosilismy więc co tam taka gondola z dzieckiem ;)

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza wrote:
    Ja też szukam lekkiego wózki z powodu mieszkania na 3 piętrze. Ale dobrze mi facet wyjaśnił że zapewne na górę będę targach tylko gondole więc patrzę na wagi gondol bez kół. Chyba że będę zostawiać cały wózek na dole A potem mąż to będzie wnosil. Mam nieco doświadczenia w targaniu na to 3 piętro bo rok temu mój pies 20 kilowy nie chodził po operacjach i 4 miesiące to nosilismy więc co tam taka gondola z dzieckiem ;)

    Niby tak... Ale pies inaczej się rozkłada a jednak 15 kg powiedzmy wózek, jak np. jeszcze jest wielki i szeroki po schodach to ciężko :P albo nawet lekki a szeroki jest problematyczny. A same gondole to tak nie więcej raczej niż 5kg ważą więc nie tak źle. No i gondole do 6msc więc to nie taki spory okres czasu ;)

    A masz jakiekolwiek firmy upatrzone? Wiesz co mniej więcej chcesz? :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi się podobał anex cross ale jest dość mały w środku i ma małe kolka. I chyba zostanę przy moim faworyci póki co Roan Esso. Jeszcze fajny jest Aero Tutis.

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie na zime lepiej by ta gondola była szeroka, nie? Bo śpiworek, itp. W lato tyle byśmy nie wkładały ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie :) ale się jeszcze zastanawiam czy lepiej by była głęboka czy płytka ? Głęboka bardziej człowiek będzie się garbil ale chyba jakoś tak bezpieczniej. Ja z wózkiem też czekam do targów we wrześniu i jakoś po nich będziemy kupowac. Tzn tesciowie mają nam.kipic A moja mama komplet mebelkow :) Mamy super wsparcie w rodzicach. Czekają na pierwsza wnuczke:)

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez pierwszy, z kazdej strony. Ale kupujemy sami ;) u nas targi dopiero 10.11 i sie zastanawiam. Tam pewnie drogo bedzie jak to na targach ale moze by wiecej modeli bylo do obejrzenia. Choc tu w hurtowni bylo juz i tak duzo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 22:44

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy na tych targach nie byłam więc nie wiem.jak to wygląda ale wydaje mi się że może jakieś promocje będą. I nas się nie da nikomu przetłumaczyć że nie potrzebujemy niczego ale wiem że to dziadkow na pewno cieszy :)

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Ally McBeal Koleżanka
    Postów: 45 17

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że Wy już nieźle zorientowane w tematach wózkowych! Też muszę się ogarnąć! Ale ostatnio tylo leżymy i śpimy...te upały...

    201901097452.png
  • Fyffes Koleżanka
    Postów: 45 38

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (Matko jak ja dawno nie pisałam na belly!)
    W temacie wózków my mamy upatrzony Maxi Cosi nova 4. Najbardziej nam zależało na przednich kołach, żeby nie były takie mikro, żeby dało się i w mieście i na wertepy. a nova ma ponoć dobra amortyzację. Super jest tez rozwiązanie ze składaniem go (na 1 klik) no i wizualnie jest piękny :) a tu była batalia, bo Chłopu się mało co podobało, a jak już coś mi pokazywał, to ja od razu przewracałam oczami ;) Mam nadzieje ze na żywo nas nie rozczaruje...
    A powiedzcie mi, jaka szerokość gondoli od środka jest ok, co jest standardem? Teraz widzę ze nasza Nova jest chyba strasznie wąska :O

    zi13ikgn2ucj5bsa.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza na targach zazwyczaj jest dosc drogo a promocje... No jak zadna promocja ;) a wozek czy mebelki chcemy sami wybrac. U nas dziadkowie raczej szaleja... Malo rozsadnie ;p moi ida w srebro i pamiatki typu smoczek, grzechotka i coś tam a od strony męża np. Lego za 3,5 tysiaca... Co ani się tym nie pobawi teraz ani nie wiem po co to... ;) no ale ja nie chce narzucac co maja kupowac wnukowi. Jestem taka, ze nie poprosze ani tez nie bede sie klocic (na razie), raczej z dziadkami nie bedzie sie czesto widywal i jedni znaja tylko milosc kasy poprzez drogie prezenty...

    Antybiotyk działa bo dziedzic mi się rozpycha ;) mocno czuje go, mam z prawej go a przesuwa sie prawie na środek i lubi sobie walnąć w pęcherz... Ale ranna gimnastyka jest ;D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja wózek i mebelki wybieram sama w życiu bym nie chciała by mi ktoś wybierał. Oni tylko płacą ;) Już i tak jestem przerażona że będą przynosić różne ubranka czy zabawki które mogą mi się nie spodobać :) ale trabie naokolo jakie kolory mi się podobają więc mam nadzieję że tylko takie zobaczę :) Ja dziś jadę na plażę. Będę siedzieć w orzewiewnej sukience. Będę chować brzuch że względu na malutka no i niestety mam straszne siniaki. A jak oglądałam stroje jednoczęściowe to mi się w ogóle nie podobają. I w dodatku w decathlonie były same czarne to będę się kisisc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 08:06

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fyffes wrote:
    (Matko jak ja dawno nie pisałam na belly!)
    W temacie wózków my mamy upatrzony Maxi Cosi nova 4. Najbardziej nam zależało na przednich kołach, żeby nie były takie mikro, żeby dało się i w mieście i na wertepy. a nova ma ponoć dobra amortyzację. Super jest tez rozwiązanie ze składaniem go (na 1 klik) no i wizualnie jest piękny :) a tu była batalia, bo Chłopu się mało co podobało, a jak już coś mi pokazywał, to ja od razu przewracałam oczami ;) Mam nadzieje ze na żywo nas nie rozczaruje...
    A powiedzcie mi, jaka szerokość gondoli od środka jest ok, co jest standardem? Teraz widzę ze nasza Nova jest chyba strasznie wąska :O
    Faktycznie coś mała ta gondola tylko 30 cm szerokości. Jak sprawdziłam ten który mi się podoba to ma 36 cm szerokości. I ten Twój jest dość ciężki. Koła ma w sumie takie same jak większość innych wózków. Ale fajnie bo się spacerowka składa w całości z tego co widzę na zdjęciach.

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwuczęściowy :) I w poniedziałek już będę na plaży, dwa tygodnie razem, bez jego pracy i ostatnie takie :)

    Bardziej niż strój dwuczęściowy martwią mnie spodenki... Chodzi o przegrzanie a nie o samo słońce... A ja wczoraj byłam krótko na mieście a był taki upał, że tragedia, żyć się nie dało i prędko wróciliśmy do domu... A ten pas w spodenkach ciążowych jednak ogrzewa dodatkowo brzuch...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 503 504 505 506 507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ