X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie że Wy już tu będziecie omawiać kupy i kolki a ja nadal będe z brzuchem, ehh :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 18:34

    Seli, Didi90 lubią tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlapac nie jest ciezko... Ja nie wiem skad bylo tyle tych bakterii i co wymaz to inna... Maz przebadany byl od razu i nic. Wiec plus taki, ze jego niczym nie zdazylam zarazic ;p

    Ostatni wymaz byl z 31.10 i teraz powtorze dla pewnosci, przy porodzie mogloby to wplynac na synka i wole miec pod kontrola.

    U mnie najpierw sie skracala a potem zaczela byc miekka ale w sumie przy lutce robi sie taka. Bo byla lekko miekka. A wiesz ile sie skrocila i w jakim czasie? U mnie poszlo z 6cm to powaznie ale jak mialas np. 3 i troche zmalala to tez bez dramatu... Chyba ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Mam wrażenie że Wy już tu będziecie omawiać kupy i kolki a ja nadal będe z brzuchem, ehh :p
    katepr po dzisiejszym badaniu mam to samo wrażenie co do siebie :D

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli miałam 4,5 u ginekolog dwa tygodnie wcześniej, w szpitalu wyliczyła 5 ale bardziej ufam swojej bo w szpitalu była rezydentka. Wiec wydaje mi się chyba sporo, bo licząc nawet 4,5 a nie 5 w szpitalu w poniedziałek a w następna środę 2,5 czy nawet te naciągane 3, to krótsza o jakieś 1,5-2 cm w ciągu 9 dni :/

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Seli miałam 4,5 u ginekolog dwa tygodnie wcześniej, w szpitalu wyliczyła 5 ale bardziej ufam swojej bo w szpitalu była rezydentka. Wiec wydaje mi się chyba sporo, bo licząc nawet 4,5 a nie 5 w szpitalu w poniedziałek a w następna środę 2,5 czy nawet te naciągane 3, to krótsza o jakieś 1,5-2 cm w ciągu 9 dni :/

    A no to bardzo szybko... u mnie najwiecej poszlo 1 cm w ciagu 2 tygodni, a tak to 0.5 cm na dwa...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A no to bardzo szybko... u mnie najwiecej poszlo 1 cm w ciagu 2 tygodni, a tak to 0.5 cm na dwa...

    No właśnie :/ dlatego mam nadzieje, ze się zatrzymala teraz na jakiś czas..

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby, oby :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kto pierwszy?? Na pierwszy ogień chyba Zośka ,potem Paulina i my Seli też w czołówce :)..chyba,że Seli wyprzedzi Zośke.byle do 37 tc każda dotrwała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 20:38

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoska ma 18 cc to ja moge ja wyprzedzic ;p hehehe

    Jeju... nie wiem czy to leki... Ale jest mi tak dolujaco smutno. Od kilku dni jestem taka rozmemlana... W dodatku gadalam na tesciow a moja matka dowalila tak, ze szkoda gadac. I tez mi przykro. Jakis stres tez mnie bierze. W ogole lipka. I zjadlabym cos ale nie chce mi sie wstawac z lozka...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli
    Ja ostatnio tez mam taką huśtawkę.Wszystko i wszyscy mnie wkurzaja.I ryczę ze złości,jak coś mnie przerasta ..potrafię się pobeczec jak mi coś spadnie. Dziś 3 razy spadły mi skarpetki jak wieszałam pranie i się pobeczałam,że mi spadły i że będę musiała się po nie schylic. Potem się wściekałam na nowy ekspres,zrobienie kawy mnie przerosło..a wieczorem złapała mnie handra że ostatnio tak marudzę,narzekam i się nad sobą użalalam,że jestem okropna ,bo powinnam się cieszyć z ciąży to stan błogosławiony a ja tylko narzekam. Trzeba doceniać te ciążowe dolegliwości gorzej gdyby coś nam dolegało z choroby...i źle mi samej ze sobą,bo jęcze i jęcze ostatnio. I jak ktoś mnie pyta jak się czuje to ja gorzkie żale...wylewam...po co przecież mimo to jest fajnie :)czekam na dzidzię moja.

    A co tam z mamą wyszło ? Czy nie chcesz o tym gadać?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki sam nastrój...

    Kendy mi jak coś spadnie to prosze młodego żeby mi podniósł, a jak go niema to leży i czeka hahaha chyba ze to cos bardzo potrzebnego to juz podniose ale generalnie bez potrzeby sie nie schylam po nic bo to jakaś porażka :D
    Seli a ja Ci przepowiadam że urodzisz bliżej terminu, o :p

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamowilismy pizze z boczkiem... tak mi sie chce boczku... :o maz sie drze, ze mam nie wstawac i juz nie zrec bo noc, bo on tez glodny i niszcze mu noc :D hahaha ja sobie odespie :)

    Jeszcze nie poplakalam sie... Ale jakas wscieklosc jest na przemian ze smutkiem...
    Na poczatku przezywalam to, ze moze urodzic sie w grudniu... Bo moj brat jest z grudnia i teraz ona pieprzy, ze 9.12 moze ale co potem dodala... To tesciowie chyba w porownaniu byli mili... ja sie smialam z tego piernika, ze urodze z nim jak upieke a ona do mnie "by mi zakalec nie wyszedl i sie nie urodzil".... No brak slow. Naprawde. Juz i tak mam zal do niej o zupelnie inne traktowanie mnie i brata ale to jak teraz pocisnela... i przezywam to teraz. Bo moj brat ma 21 lat, nie pracuje, nic nie robi. Nie ma matury, niczego. Zupelnie nic. A dlaczego? Bo go tak wychowala... i ona za wszelka cene chce bym "ja tak miala"...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już te biedne dzieci moje proszę :)..ale jak jestem sama to nie ma wyjścia...

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Ja mam taki sam nastrój...

    Kendy mi jak coś spadnie to prosze młodego żeby mi podniósł, a jak go niema to leży i czeka hahaha chyba ze to cos bardzo potrzebnego to juz podniose ale generalnie bez potrzeby sie nie schylam po nic bo to jakaś porażka :D
    Seli a ja Ci przepowiadam że urodzisz bliżej terminu, o :p

    Hahaha ja stopa zbieram albo lezy :D a jeszcze kot zrzuca czesto cos :p
    Ja sie cieszylam, ze tak wypadnie 1-3 stycznia a tu pewnie nic z tego ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam dziś ochotę na boczek i robiłam sałatkę ziemniaczana z boczkiem i cebulką pycha była:)jeszcze mężowi do pracy trochę zostało .

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mama dała do pieca ale może to taki nieudany żart..taki bardzo nieudany?
    Twoj brat to chyba taki mami synek i mama go wywyższa co?
    Nie bierz do głowy,szkoda nerwów. Cały twój świat teraz to mąż i synek ..resztę olać.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zamowilismy jakas na sosie alpejskim, z cebula, pieczarkami, boczkiem :D oby byla dobra. Albo zebym nie rozmyslila sie :p w ogole nie wazne co i ile zjem na obiad... to musze zagryzc batonem. Dzis te bitki zagryzalam ogorkiem konserwowym i 100 gram snickersa zaraz potem. Maz tylko patrzyl i mowil, ze sie zrzygam ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś czuje jakieś kłucia w szyjce..że nawet pod prysznicem ciężko było mi nogę podnieść...i mój syn chyba że 3 kg już waży tak mi ciężko a brzuch z dnia na dzień coraz większy...trochę się obawiam ,że będzie taki duży jak córka. A jak kopnie nieraz to..ooo matko :) kawał chłopa:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bym pizze zjadła...Seliiii no weźź nie pisz takich rzeczy po nocy :D

    Kendy czesto kolejne dziecko jest wieksze no ale nie zawsze też. Z tego co pamietam Twoj maluch nie byl.chyba jakis super duzy na usg co? Ja sie strasznie tą wagą stresuje :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 21:54

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    No to mama dała do pieca ale może to taki nieudany żart..taki bardzo nieudany?
    Twoj brat to chyba taki mami synek i mama go wywyższa co?
    Nie bierz do głowy,szkoda nerwów. Cały twój świat teraz to mąż i synek ..resztę olać.

    Nie wiem co to bylo... ale jak mozna mowic o "zakalcu"? Na temat dziecka... no maminsynek. Ona mu kroi jedzenie, daje pod nos wszystko. Nigdy nie pracowal, tata mu zalatwil robote to matka go nie puscila bo "on musi odpoczac"... i tak mi chyba podskornie rosnie wkur... i tak mna targaja emocje.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 761 762 763 764 765 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ