X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Ale bym pizze zjadła...Seliiii no weźź nie pisz takich rzeczy po nocy :D

    Zjedz, nie bede jedyna :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co ? Zrzygalas się?:)
    To na tą pizzę teraz czekacie ?nocna wyzerka.?
    Ja ostatnio mam dużo mniejsze możliwości zaraz czuje się pełna i mam uczucie ulewania mimo,że za wiele nie zjem. Chciałoby się i to jeszcze zjeść i to ale miejsca brak..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 21:56

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj laski laski, hormony Wam buzują ;)
    Ja miałam tak samo jakoś 2 tygodnie temu.
    Mi w tej ciąży lecą z rąk talerze. Zbilam już 5 :D

    Seli lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty... za chwile bylam glodna ;p
    Nie wiem co sie dzieje... zarlabym i zarla i nic mnie nie zapycha... wczoraj tyle zezarlam...
    Kubek musli z jogurtem, kanapki, zupke, szklane soku, banana, noge kurczaka z ziemniakami, duzego twixa i bylam glodna...

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Ale bym pizze zjadła...Seliiii no weźź nie pisz takich rzeczy po nocy :D

    Kendy czesto kolejne dziecko jest wieksze no ale nie zawsze też. Z tego co pamietam Twoj maluch nie byl.chyba jakis super duzy na usg co? Ja sie strasznie tą wagą stresuje :(
    Jeszcze większy jak córka? Nie strasz:) wiem że najważniejsze aby zdrowe..ale duży noworodek już większy pozostaje ..
    Do tej pory nie był jakoś duży . W 30 tv miał 1600 więc cały czas w normie ale coś czuję,że teraz podgonil przez ten miesiąc:)
    Ciekawe ile twoja maleńka teraz będzie ważyła. Ty synka nie miałaś takiego dużego więc nie masz takich predyspozycji . Myślę,że może ważyć podobnie jak synek.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś nie mam apetytu. Wróciło mi to z I trymestru... Jem bo wiem, że muszę.

    Seli, szkoda słów na tekst Twojej mamy... A brat to taki trochę darmozjad, któremu pewnie pasuje, że mamusia wszystko pod nos podstawi. Współczuję przyszłej żonie Twojego brata. Będzie miała przerabane z nim i z teściową też...

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie wiem co to bylo... ale jak mozna mowic o "zakalcu"? Na temat dziecka... no maminsynek. Ona mu kroi jedzenie, daje pod nos wszystko. Nigdy nie pracowal, tata mu zalatwil robote to matka go nie puscila bo "on musi odpoczac"... i tak mi chyba podskornie rosnie wkur... i tak mna targaja emocje.
    Coś mi to przypina...relacje mojej babci z jej synem a moim ojcem ...marnie skończył. Takie układy niczego dobrego nie wróżą a twoja mama nieświadomie go krzywdzi.Pozostaje Ci tylko cieszyć,się,że nie Ty jesteś na jego miejscu.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Oj laski laski, hormony Wam buzują ;)
    Ja miałam tak samo jakoś 2 tygodnie temu.
    Mi w tej ciąży lecą z rąk talerze. Zbilam już 5 :D
    Taa hormony szaleja. Mi właśnie wszystko z rąk też leci ale akurat na szczęście nietłukące się.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzywdzila... ona wrocila do pracy a on ani nie rozpali w piecu, z psem nie wyjdzie... nic nie zrobi. Czeka az ona z pracy wroci i kawe mu zrobi. Ma najnowsze komputery itp. Nie bedzie mial zony ;p on zaraz 22 lata zacznie... a pracowac nie zamierza. Takze nie wiem kto go zechce :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Coś mi to przypina...relacje mojej babci z jej synem a moim ojcem ...marnie skończył. Takie układy niczego dobrego nie wróżą a twoja mama nieświadomie go krzywdzi.Pozostaje Ci tylko cieszyć,się,że nie Ty jesteś na jego miejscu.
    Dokładnie!!! Wyjęłas mi to z ust. Nieświadomie go krzywdzi...
    Seli Wasza trójeczka jest teraz najważniejsza, a resztę olej!!

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olewam, jak sie cos odezwie to nie chce ich na swietach i w ogole, mam gdzies ;p myslalam, ze ona zmienila sie troche jak ja mam prace, mieszkanie i nie widujemy sie no ale... Ani tesciow ani rodzicow ;p trudno. Zycie.


    Pizza zaje... :D ale w ogole nie czuje najedzenia :O korci dopchac jakimis batonami...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Skrzywdzila... ona wrocila do pracy a on ani nie rozpali w piecu, z psem nie wyjdzie... nic nie zrobi. Czeka az ona z pracy wroci i kawe mu zrobi. Ma najnowsze komputery itp. Nie bedzie mial zony ;p on zaraz 22 lata zacznie... a pracowac nie zamierza. Takze nie wiem kto go zechce :p
    M A S A K R A!!!! Nie wyobrażam sobie czegoś takiego!!! Pamietam jak moi rodzice pracowali w jednej firmie i jak zdarzyło się, że mieli sobotę pracującą, to my z siostrą (a byłyśmy wtedy chyba jeszcze w podstawówce) ogarnialysmy zakupy i sprzatalysmy cała chatę i nie było, że nie zrobimy. Znam dwa takie przypadki, gdzie synusiom wszystko podaje się pod nos (owszem pracują), mama wszystko zrobi, kobiet nie mają. Tylko pytanie co zrobią jak mamusi zabraknie...

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli nie zjem juz wole isc spac hihihi ale ochota i myśl pozostała..moze jutro..

    Dla mnie dziwne ze Twojej mamie to pasuje... wykopałabym do roboty raz dwa jeszcze by mi płacił za mieszkanie u mnie haha.

    Kendy no jak teraz na wizycie bedzie miala wiecej niz 2250 to przegoni synka :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 22:29

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr a ja zezarlam :D teraz z kotem okupujemy miejsce meza na sofie :D

    Paulina ja tez pracowalam... jak mialam 13 lat to do 20r.z. pomagalam im. Jezdzilam cale wakacje, weekendy w roku szkolnym, wracalam do domu, lekcje odrabialam swoje i uwaga... Musialam odrobic jego. Posprzatac, potem tez sama zakupy robilam, rozpalalam w piecu... On nigdy. Jak mnie odwiedzili to matka mu schabowego pokroila i dala pokrojony... (mial 20 lat...).
    I ostatnio do mnie, ze nie mozemy juz rozmawiac przez telefon bo on sie denerwuje jak rozmawia ona :o bo mu to przeszkadza jak wraca po pracy i gada!!!
    Moim zdaniem to choroba psychiczna... ona od zawsze go taka opieka otaczala i jej po prostu pasuje to, ze jest jego sluzaca i jest jej synkiem... a jak ktos jej zwraca uwage to ona mowi, ze on sie taki urodzil... makabra.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg... zjadlam ta pizze. Duzo. Jestem mega zmeczona ale jeszcze bym zezarla cos... racuszki z jablkiem... albo snickersy... moze jak na poczatku ciazy nie mialam apetytu tak na koniec bede wiecznie glodna? :D ja juz na wage nawet nie staje po tym jak mam takie napady... Mlody mi chyba zoladek rozciagnal ;p bo jeszcze niedawno zjedzenie dwoch kanapek to byl wyczyn.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 listopada 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda stwierdziła że idzie z ojcem do pracy i się obudziła razem z nim więc wstaję. Idę na otwarcie biedronki jakbym nie wróciła do wieczora to dzwońcie na policje bo mnie staranowali :P

    Kendy lubi tę wiadomość

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 22 listopada 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Młoda stwierdziła że idzie z ojcem do pracy i się obudziła razem z nim więc wstaję. Idę na otwarcie biedronki jakbym nie wróciła do wieczora to dzwońcie na policje bo mnie staranowali :P
    Powodzenia:)

    Dziś 1:0 dla mnie...idealne latte;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d1119c81bf4.jpg

    Budzę Was tą kawką!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 08:26

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 22 listopada 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy taka kawke to bym z checia wypila :)

    Ja dzis ide do stomatologa, mam nadzieje ze na tym fotelu wysiedze.

    Szykujecie sie na jakieś zakupy na Black Friday?

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 22 listopada 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaiwi
    Zapraszam:)
    My już po zakupach,nie czekaliśmy na Black friday. Była potrzeba to się kupiło:) Także u mnie i u męża Mikołaj już był..grzeczni musieliśmy być,że tak szybko .A Ty?
    Powodzenia u dentysty.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 09:09

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 listopada 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej....
    Ja budziłam się co godzinę do WC, jakoś mnie młody uciska tak, że boli... Tragedia ;/ Dziś bardzo kiepsko się czuje... Stanęłam na wagę i się przeżegnałam :P Może to chwilowa "opuchlizna" albo snickersy się rozeszły :D ale jest już 12kg na plusie a tydzień temu było 9kg niepełne...

    Kendy niektórzy rodzice traktują dzieci różnie. Nie raz to widziałam, może nie aż tak diametrialnie inaczej... Jednak on już nie jest dzieckiem, chłop ma 21 zaraz 22 lata - więc to nie dziecko. Traktuje się go jak dziecko. I tak, to kaleka życiowy.


    Kurczę, dziś chyba będzie dzień wymiotny... :/

    Zaktualizowałam swój brzuch, jest ogromny już !

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/50030a903b33.jpg

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 762 763 764 765 766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ