X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin, to tez prawda ;) ale jednak jak się czyta, ze tu ciąża już donoszona, tu już 36 itd, a my 33-34 to jednak różnica ;) byle to nowego roku, a potem może się rodzic od razu nawet:)) dzisiaj śniło mi się, ze urodziłam w domu przy mojej położnej taka kruszynkę malutka słodka, ale była wcześniakiem tylko nikt nie zwrócił na to uwagi póki o tym nie powiedziałam . I nie mogłam urodzić łożyska, trafiłysmy do szpitala, ale lekarze spanikowali i powiedzieli mi ze zaraz umrę, bo łożysko się zaklinowalo a ordynatora nie ma (??) :P mężowi tez ostatnio śnił się poród. Chyba coraz bardziej przeżywamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 18:59

    klz99vvjhysycx8i.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka tak, wystarczy bardzo pragnąć urodzić wczesniej :D wtedy napewno sie nie uda hehehe :p

    Kendy ja te wszystkie sposoby wypróbowałam w poprzedniej ciazy no i jak widac nic to nei dalo tak naprawde nie ma metody ktora by przyspieszyla pomijajac leki(oxy) lub mechaniczne (cewnik) . Znajac moj organizm i tym razem to nic nie da.

    Lisa jeszcze urodzisz przede mna zobaczysz hehe :p

    Nie ma.diety matki karmiacej. Tak jak juz chyba Paulina pisala mleko tworzy się z krwi, alergeny owszem się dostają ale wzdymanie gazowanie czy smażone wiecie hm nie bardzo :D ja nie zamierzam trzymać żadnej diety, oprocz mojej pociazowej heheh. Oczywiste jest z ejak dziecko placze i ma gazy czy cos to pierwsze co przychodzi na mysl to zjedzony bigos. Ale maluszki w ogole maja problemy z brzuchami z powodu bycia poprostu noworodkiem/niemowlakiem i trzeba sie z tym pogodzić. Stosować masaże, dawać espumisan i jakoś to będzie..

    Wlasnie mi dzisiaj tez sie snil poród :D sto lat nic mi sie nie snilo. Geberalnie porodu za wiele nie bylo, jedyne co pamietam to ze lozeczko szpitalne mlodej bylo wysokie az pod sam sufit a ktos tam wrzucil jej papiery i sie zastanawialam jak to wyciagnac hahah poryte :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 19:18

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Katepr a co ja mam powiedzieć :D ledwo skończony 33. w ogóle mam wrażenie jakbym miała w innym miesiącu rodzic niż reszta :P jeszcze Elmuszka jest ze mną chociaż ;)[/QUOTE]

    A ja?? 32 tc ..chyba zgasze światło na naszym wątku ;-)
    Eh jeszcze tyle czasu

    Seli fotki zajebiste. Te pozy na łapce. On uśmieszku nie wspomnę:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 23:10

    Elmuszka, Seli, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni właśnie mi się wydawało, ze ktoś jeszcze jest z nami ;) spokojnie, w 4 to bedzie nam już raźniej czekac, gdy reszta mam będzie miało porod za sobą i tematy zejdą na przysłowiowe kolki i kupki :D ciekawe, która z nas pójdzie pierwsza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 23:22

    Reni lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnie, pewnie niektóre przenoszą więc nie będziecie same ;)

    Reni lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Dziewczyny spokojnie, pewnie niektóre przenoszą więc nie będziecie same ;)
    Gorzej jak to my przenosimy do lutego ;) hahaha

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za nocka...ciężko było zasnąć...potem pobudka do toalety ,potem młodsza córka o 3 spać nie mogła,jak już zasnęła to starsza o 4 wstała i zaczęła się szykować się szkoły,bo źle na zegarek spojrzała:)..a po 5 synuś się obudził i zaczął szaleć:)ehhh dzieci:):):)teraz to muszę wstać na jakieś śniadanie .

    Synek mnie tak mocno i boleśnie kopnął,że aż mi coś poleciało...dziwne ..dziś wizyta

    Katepr
    Fajny sen.a te metody może tym razem się sprawdza;)

    Ja też nie będę świrować z ograniczaniem się bardzo w jedzeniu ale i mi dobrze zrobi trochę diety lekko strawnej,po tym ciążowym dogadzaniu.:)

    Dziewczyny głowa do góry wszystkie się doczekamy ,nie ma innej opcji ..Wy dłużej poleniuchujecie poprostu :)

    Miłego dnia:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się krecę w łóżku od 6.. a jeszcze teściowa zadzwoniła, ze szwagierka na porodówce, wiec chyba już odpuszczę spanie dzisiaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 07:49

    Kendy lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Reni właśnie mi się wydawało, ze ktoś jeszcze jest z nami ;) spokojnie, w 4 to bedzie nam już raźniej czekac, gdy reszta mam będzie miało porod za sobą i tematy zejdą na przysłowiowe kolki i kupki :D ciekawe, która z nas pójdzie pierwsza :)
    Ja oficjalnie jestem n 31-01, ale CC bedzie prawdopodobnie 21 lub 28 stycznia.

    Lisa24, Elmuszka lubią tę wiadomość

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nocka też średnia... Kręciłam co chwilę. No ale ostatecznie nawet się wyspałam. Wstawiłam pranko, ogarnę obiad i można odpocząć :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas oczywiscie nocka aktywna ;p ale wyspani wszyscy :)

    Maz poszedl kupic spozywke a potem jak odciagne mleko ruszam na szoping!! W koncu wyjscie z domu ;) chce kupic sobie ciuch i prezent dla Taty na swieta bo dla mamy mam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja śpię jak niemowlę ostatnio :) w ciagu dnia 2 drzemki, w nocy wstaje ze 3 razy na siku, dzisiaj mnie o 3 w nocy przeczyscilo, kładę sie i od razu zasypiam. Nie wiem, organizm zbiera siły na pozniej. Popołudniu ostatnie zakupy i fajrant :)
    Jutro z córka mamy wizytę kontrolna u dermatologa. Mam nadzieje ze jakoś dojdziemy :)

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki od dzisiaj ta promocja na pielegnacje dziecieca w rossmann (2+2) ,kosmetyki i chusteczki.

    Elmuszka, OlinkaO lubią tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w nocy spać nie mogę, za to w dzień bym spala cały czas, dopiero obudziłam się:) obiad mam na cały tydzień zrobiony, chata ogarnięta, nic tylko leżeć. Jak mąż z pracy wróci to zakupy jakieś, bo w weekend nie mam jakoś siły przez te tłumy się przedzierać, a potrzebuje i Rossmann i galerię i chcemy odkurzacz kupic niby mi pod choinkę mąż chce kupić.tem odkurzacz ale to.on odkurza zawsze:) haha;)
    I koniecznie chce kupić sobie coś do.ubrania na święta... całą.ciaze nic nie kupywalam bo mi moje ciuszki starczyło, t-shirt i leginsy jakiś sweter i było, A teraz święta, coś bym chciała ładnego A w nic się nie mieszczą z szafy:(
    Śniło mi się że zaczął się poród A ja nie mogłam jechać do szpitala bo majtek nie.moglam znaleźć i płakałam że bez majtek nie jadę i nie rodze... więc też chyba kupię na zapas:)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    U nas oczywiscie nocka aktywna ;p ale wyspani wszyscy :)

    Maz poszedl kupic spozywke a potem jak odciagne mleko ruszam na szoping!! W koncu wyjscie z domu ;) chce kupic sobie ciuch i prezent dla Taty na swieta bo dla mamy mam.
    Seli, dajesz nadzieję, że z dzieciaczkiem można też zachować minimum "wolności" dla siebie i osobności :) ja się boję, że utknę na rok zapominając o sobie i zgłupieję. Ale chyba da się nie oszaleć :P

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega tylko 3 razy wstajesz? zazdroszczę ja to z 5-6 razy. ale ja też dużo pije w ciągu dnia ponad 2 litry a w nocy jeszcze popijam. znów mnie zaczęła głowa boleć ja nie wiem co ostatnio z ta głową chyba ciśienie do bani.. Też macie rozwolnienia? Od jakiś 2 tygodni co bym nie Zjadła nawet probiotyki biorę to i tak wodnisto robię. To nie bbiegunka bo nie latam aż tak często no ale mimo wszystko to dziwne. Nigdy z tym problemów nie miałam

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka wrote:
    Seli, dajesz nadzieję, że z dzieciaczkiem można też zachować minimum "wolności" dla siebie i osobności :) ja się boję, że utknę na rok zapominając o sobie i zgłupieję. Ale chyba da się nie oszaleć :P
    Nie wiem jak będzie później ale póki co to mam sporo czasu dla siebie :P No i mąż bardzo chętnie zajmuje się młodym :)

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiad zrobiony. Pranie zrobione. Nawet wzięłam się za sprzątanie szafy z ciuchami, ale dokończę jutro, bo brzuch już cały twardy... Najgorsza półka została - moja :P Trzeba odpocząć.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dzisiaj cisza... Pewnie wszystkie leżakują :)
    Kendy jak wizyta??

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no cicho! Za cicho ;)

    U mnie wizyta ok taka szybka była. Szyjka ok, nic się nie dzieje póki co więc chyba dotrwamy do terminu CC. Przed świętami mam się jeszcze pokazać na ktg. Synuś dalej poprzecznie leży,więc CC bankowo...
    A waży już 3200g.( Tatuś wycelował z wagą w punkt,tak obstawiał) Widziałam,że brzuch rośnie w strasznym tempie.:) Synek w dwa tygodnie przybrał ok 600 g. Jak tak dalej będzie ,kluseczek ok 4 kg mi się szykuje :) jak nie więcej:)

    Po wizycie z racji tego,ze wszystko ok skoczyłam tradycyjnie do Pepco . Kupiłam stroik,świeczkę i serwetki by jakoś ten nasz stół świąteczny wyglądał potrzeba kobiecej ręki. Mąż mnie w wielu rzeczach wyręczy ale jednak to moja działka:)
    Ale męka w tych sklepach w kurtce gorąco...ufff może i dobrze bo trochę mnie to powstrzymuje i w tym roku nie swiruje tak z zakupami świątecznymi:)

    A Wam jak dzień mija.
    Paulina widzę pracowicie...:)

    Seli
    Jak zakupy ,zaszalałas?

    Spaceangel
    Ja aż tak nie biegam do toalety jak ty a też dużo pije . Ja max 3 razy ,nieraz tylko raz:)Rozwolnienia nie mam. Tylko przed wizytami to chyba stresik :) a tak zaparcia .bez kawy ciężko.

    Mammamia
    Koniecznie kup majtki...to może proroczy sen:):):)

    Kto teraz wizytuje,kiedy?
    Padam po dzisiejszej nocy ale boje się drzemki by nie zarwać kolejnej ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 18:00

    qb3cj44jih1qq6pl.png
‹‹ 825 826 827 828 829 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ