Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstalam :D moje dziecie spi :D az nie wierze, ze odkad maz mi go przekazal to raz sie obudzil o 6 :D moze tryb mu sie zmienia :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli nic tylko sie cieszyć że masz spokojne dziecko ;)

    Seli lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Kendy z każdym dniem będzie lepiej ;) W wigilię pewnie wyjdziecie. Nie będą chcieli Was trzymać.
    Ja czuję się tak sobie. Brzuch pobolewa okresowo. I tak mi w nocy spuchały palce u rąk... Aż bolało mnie przy zginaniu. Teraz trochę mi to zeszło, ale jeszcze są serdelki. Zobaczymy co to dzisiaj będzie :)

    Goniąc marzenia lekarz się nie pomylił? To raczej niemożliwe żeby szyjka była zamknięta i miała 1,5 cm rozwarcia... No chyba, że się nie znam, ale jedno zaprzecza drugiemu.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może chodziło o to że twarda :)

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda mnie dziś rano obudziła mówię do niej "dziś pełnia to rodzimy" w odpowiedzi zaczęła czkać ewentualnie śmiała się ze mnie :P nic mnie nie boli brzuch był twardy tylko wczoraj wieczorem, skurczy brak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2018, 09:17

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina mam to samo z palcami, u rąk nie mogę do końca zginać i bolą właśnie :/ najgorzej chyba w nocy.. i u stop tez serdelki i do tego od spodu mam takie poduszki jak kot ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2018, 10:24

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa mi od kilku dni tak się robi, właśnie w nocy... Teraz już mi zeszło na szczęście.

    Trzeba pozmywac po śniadaniu. Dobrze, że wczoraj wszystko posprzątałam... Dzisiaj mam spokój. Zmienię tylko pościel i będę robić dzisiaj wegański piernik pomidorowy. Wczoraj paszteciki wyszły przepyszne.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Dzień dobry :)

    Kendy z każdym dniem będzie lepiej ;) W wigilię pewnie wyjdziecie. Nie będą chcieli Was trzymać.
    Ja czuję się tak sobie. Brzuch pobolewa okresowo. I tak mi w nocy spuchały palce u rąk... Aż bolało mnie przy zginaniu. Teraz trochę mi to zeszło, ale jeszcze są serdelki. Zobaczymy co to dzisiaj będzie :)

    Goniąc marzenia lekarz się nie pomylił? To raczej niemożliwe żeby szyjka była zamknięta i miała 1,5 cm rozwarcia... No chyba, że się nie znam, ale jedno zaprzecza drugiemu.
    Kurcze a może się pomyliłam,w takim stresie byłam. A co to rozwarcie oznacza,że wnet się szykować?

    zem3anlis7huurhv.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Seli nic tylko sie cieszyć że masz spokojne dziecko ;)

    Ciekawe na jak dlugo ;p ale jak sie wkurzy to coraz glosniejszy jest :D choc duzo spi ogolnie i nigdy nie budzi sie z placzem, jak chce jesc to tez nie placze a ciomka... zaplacze tylko przy zmianie pampera albo jak sie go odlozy na dluzej i np. Odejdzie. Albo przy wyjsciu z wanny ;p bo lubi kapiele.

    katepr lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goniąc marzenia wrote:
    Kurcze a może się pomyliłam,w takim stresie byłam. A co to rozwarcie oznacza,że wnet się szykować?
    Niekoniecznie, zależy w jakim tempie będzie się rozwierać dalej 1,5 cm to jeszcze bardzo mało. Dopóki nie będziesz miała skurczy co 5 minut albo wody Ci nie odejdą możesz spokojnie czekać

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu jak tam w domku?

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak zostajemy:( byc moze bedzie kolejna fototerapia, w zaleznosci od wynikow krwi. Znowu mi te malizne pokluja, juz ma cale pietki w nakluciach:( niech juz to zoltaczka odpusci, nie wiem czy mamy szanse na Wigilie w domu ech...

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaiwi jest jeszcze szansa w sumie zostały jeszcze 2 dni..

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem totalnie wkurw*iona brzuch mnie boli na miesiączkę tak że aż mnie wpół zgina a nospa się skończyła kupię i chyba wezmę 2 na raz :/

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Ja jestem totalnie wkurw*iona brzuch mnie boli na miesiączkę tak że aż mnie wpół zgina a nospa się skończyła kupię i chyba wezmę 2 na raz :/
    Może coś się święci...? Jak po nospie nie przejdzie, to szykuj się ;)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spaceangel po co chcesz brać nospe :p ja magnezu juz nie biore od 2 dni i kurde nic :/ :D co za los

    Pamietam ze w poprzedniej ciazy tez tak mialam z palcami po nocy takie opuchniete byly ciezko bylo zginac :) teraz narazie jest ok no ale.jeszcze 4 tyg w sumie

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już trochę przeszło a jeszcze nospy nie wzięłam :P ja takie bóle niestety często mam ostatnio. idę trzeć buraki na ćwikłę

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr bo mnie boli i nic więcej z tego nie wynika :D

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Spaceangel po co chcesz brać nospe :p ja magnezu juz nie biore od 2 dni i kurde nic :/ :D co za los

    Pamietam ze w poprzedniej ciazy tez tak mialam z palcami po nocy takie opuchniete byly ciezko bylo zginac :) teraz narazie jest ok no ale.jeszcze 4 tyg w sumie
    Mi ginka kazała też odstawić magnez, żeby nie blokować skurczy. Od poniedziałku już nie biorę i rzeczywiście brzuch bardziej się stawia, ale na tym etapie to już chyba dobrze.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakbym nie brała asparginu na noc to byk w ogóle nie spała, bo mam skurcze prawej nogi i ręki. A przepowiadające i tak się pojawiają. Teraz to już muszą poczekać do 27 :)

    M&M
‹‹ 868 869 870 871 872 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ