Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dostalam karton z gemini- mam wrazenie ze kupuje folię bąbelkową. Po wypakowaniu karton pelny folii:/ nie wiem po co az tak bardzo to pakują

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy ktoras moze polecic jakies lozeczko turystyczne??

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Gabrysia84 Autorytet
    Postów: 284 366

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, sprobuj pomaltretowac sutki, moze uda sie wywolac skurcze :) Selene, jaka mieliscie bilirubine przy wyjsciu ze szpitala, bo pamietam, ze byla u Was zoltaczka silna. U nas dzis 202 i nas nie chca puscic, a ja juz tak bym chciala juz do domu

    1usagu9rsccneye4.png[/ur
    n59yk6nl5mxiew0c.png
    f2wliei305fu0jmo.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag,a pozniej by cos sie stłukło czy co i byś reklamowała:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Juśka Przyjaciółka
    Postów: 83 97

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    zazdroszczę Wam strasznie. W większości jesteście już z Maluchami a ja zaczynam powoli wariować i dopiero mam obawy i strach przed porodem. Całą ciąże byłam spokojna..a teraz!
    Mam termin na 15-17,jak nic nie będzie się działo to na ktg a na 25 styczeń skierowanie do szpitala.
    Tatuś pracuje, a my tylko czekamy żeby wrócił w pore bo do szpitala 30 km. Córa chyba najspokojniejsza teraz sobie czka i wypina tyłeczek.
    Pozdrawiam gorąco.

    relgh371oag5i13h.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na łóżeczkach sie nie znam,ale dziś moj mąż oglądał wózki uwaga...do joggingu:)

    Ag..., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia84 wrote:
    Ewelina, sprobuj pomaltretowac sutki, moze uda sie wywolac skurcze :) Selene, jaka mieliscie bilirubine przy wyjsciu ze szpitala, bo pamietam, ze byla u Was zoltaczka silna. U nas dzis 202 i nas nie chca puscic, a ja juz tak bym chciala juz do domu

    nie wiem jaka to miara ale ja mialam 10,6 najwiecej i zostalam jeden dzien dluzej zeby zobaczyc czy spada, jak spadlo do 8,2 to poszlam do domu.
    W czwatek mial 6,2.
    ma naswietlanie lampami??

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    ag,a pozniej by cos sie stłukło czy co i byś reklamowała:)

    ja rozumiem te płyny albo cos, ale chusteczki w folie owijac??

    haha, moj wczoraj kupil sobie narty ( ot taki kaprys- mimo ze jezdzi na desce) ale dla malego jeszcze nie bylo:)
    a wozki do joggingu- jak biegacie to super sprawa!

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po cc,czy Wasze dzieciaczki były tez po urodzeniu podgrzewane?bo u mnie w szpitalu biora wszystkie po cc pod grzejniczek:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    Dziewczyny po cc,czy Wasze dzieciaczki były tez po urodzeniu podgrzewane?bo u mnie w szpitalu biora wszystkie po cc pod grzejniczek:)

    haha- jak kurczaczki na rożen:) ??

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia84 wrote:
    Ewelina, sprobuj pomaltretowac sutki, moze uda sie wywolac skurcze :) Selene, jaka mieliscie bilirubine przy wyjsciu ze szpitala, bo pamietam, ze byla u Was zoltaczka silna. U nas dzis 202 i nas nie chca puscic, a ja juz tak bym chciala juz do domu
    U nas bylo 9,2. Ale na sali jan dziewczynka obok miała 14,6 to ją naświetlali.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż biega,ja wolę siłownie i bieznie,ogólnie wolę ćwiczenia indoor:)
    a chusteczki to nie rozumiem,że w folie.pewnie tak wszystko pakują i taką mają 'polityke" :)

    Ag... lubi tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    haha- jak kurczaczki na rożen:) ??
    no to takie kurczaki są:) a dla mam mogliby solarium zapodac:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    mój mąż biega,ja wolę siłownie i bieznie,ogólnie wolę ćwiczenia indoor:)
    a chusteczki to nie rozumiem,że w folie.pewnie tak wszystko pakują i taką mają 'polityke" :)

    no to nic tylko kupowac i z małą na jogging wiosną:) wytrzęsie ją i bedzie spała jak aniolek całą noc.

    pewnie taka polityka- racja, leci hurtowo.
    Biedny ten co to pakuje, okleja wszystko. Ciekawa praca:/

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    Dziewczyny po cc,czy Wasze dzieciaczki były tez po urodzeniu podgrzewane?bo u mnie w szpitalu biora wszystkie po cc pod grzejniczek:)
    W szpitalu bielańskim nie wszystkie. Bez znaczenia czy po sn czy cc, liczyły sie tylko wyniki pomiarów bilirubiny

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    no to takie kurczaki są:) a dla mam mogliby solarium zapodac:)

    masażystę!!!

    dobra zbieram się na USG, musze obudzić księcia zeby cos jeszcze podjadł. A tak słodko spi:(

    Welina lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się z małą basenu nie moge doczekać, ciekawe od kiedy mozna.

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juśka wrote:
    Dzień dobry,
    zazdroszczę Wam strasznie. W większości jesteście już z Maluchami a ja zaczynam powoli wariować i dopiero mam obawy i strach przed porodem. Całą ciąże byłam spokojna..a teraz!
    Mam termin na 15-17,jak nic nie będzie się działo to na ktg a na 25 styczeń skierowanie do szpitala.
    Tatuś pracuje, a my tylko czekamy żeby wrócił w pore bo do szpitala 30 km. Córa chyba najspokojniejsza teraz sobie czka i wypina tyłeczek.
    Pozdrawiam gorąco.

    Juśka tylko się nie denerwuj, bo ja dochodze do wniosku ze to Maluch wybiera datę kiedy do nas wyjdzie. Ja próbowałam i sexu i chodzenia po schodach (na raz na 7 piętro) i spacerów i piłki i pobudzania sutków, ale Franek jest uparty więc teraz zobaczymy czy lekarze w szpitalu go przekonają :) Ale licze na poród sn.

    dqpri09k9d4fedco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    Dziewczyny po cc,czy Wasze dzieciaczki były tez po urodzeniu podgrzewane?bo u mnie w szpitalu biora wszystkie po cc pod grzejniczek:)

    Tak moja była ułożona w kąciku szklanego bolidu z tą matą :)

    MartaKD lubi tę wiadomość

  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    A ja się z małą basenu nie moge doczekać, ciekawe od kiedy mozna.

    Marta podobno od 3 miesiąca już można. Jak chodziłam na basen na Woli w Warszawie to były zajęcia "Bąbelki pływają" (basen miał certyfikaty bezpieczeństwa dla maluszków) to już takie widziałam :) i była informacja ze zapraszają od 3 miesiąca.

    dqpri09k9d4fedco.png
‹‹ 1868 1869 1870 1871 1872 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ