Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 11:51

    ania_29, renia83, nick nieaktualny, Ag..., isabelle, Wiki81, lwuska55592 lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki czy orientuje się któraś z Was czy można jednocześnie podawać delicol i np. sab simplex bądź inne kropelki tego pokroju ?

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja podawałam delicol i bobotic...to dwie różne substancje przecież...

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ale wiesz obawiałam się czy aby nie za wiele dla takiego dzieciątka, ale gdzieś tam na logikę mi świtało, że w sumie one nie są wchłaniane przez organizm, ale wiadomo chciałam się upewnić, bo Wam ufam na tym forum :D
    Dzięki za odp.

    Ag... lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 13:58

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • kasiakra Autorytet
    Postów: 483 417

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki81 wrote:
    Gratuluję uśmiechów!!
    My dzisiaj po drugim szczepieniu. Zniosla to znośnie. Jest trochę rozdrażniona. Dr mnie zmsrtwila bo Hania troszkę za malo przybrała. E 6 tyg 1050 a powinna 1200 i musze tego pilnować.
    u mnie Kuba w 6 tygodni przybrał 1100 i pediatra powiedziała, że przybiera książkowo, 150 gr, to kwestia kupki i siku pewnie

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    relgtgf6uee8xud8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Antoś urodzony z wagą 3350. Przy wypisie najniższa waga 3120. Na równe 6 tygodni waga 4600

  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    Wszyscy się chwalą uśmieszkami, więc i ja wrzucam świeżutki sprzed paru chwil :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/344a7ee74d1a.jpg
    Mamy ten sam pajac.:)

    Ach... ale się nam udały styczniowe dzieciaki.:) Wszystkie piękne!!!

    Ag..., nick nieaktualny, MartaKD lubią tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • blador Autorytet
    Postów: 572 347

    Wysłany: 13 marca 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    tak ale wiesz obawiałam się czy aby nie za wiele dla takiego dzieciątka, ale gdzieś tam na logikę mi świtało, że w sumie one nie są wchłaniane przez organizm, ale wiadomo chciałam się upewnić, bo Wam ufam na tym forum :D
    Dzięki za odp.

    styczniowka prawdę Ci powie :) więc i ja pytam ;) 50 gr za pampersa rozmiar 3 to dużo, mało, normalnie? Bo w kauflandzie są, a do tej pory to kupowałam na promocji tylko w lidlu, normalnie w rossmanie i nie przeliczałam

    relgh3718o9n8rtv.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 13 marca 2015, 03:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa,chciałabym mieć jadłowstręt chociaż mały :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • kasiakra Autorytet
    Postów: 483 417

    Wysłany: 13 marca 2015, 03:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kauflandzie pampki zielone są od rozmiaru 3 i wzwyż, 2 nie ma - przynajmniej u mnie, 35,00zł za 70 szt to dobra cena wychodzi 0,50 gr, tyle co w biedrze te nowe dady (są tańsze i jest ich mniej )

    relgtgf6uee8xud8.png
  • kasiakra Autorytet
    Postów: 483 417

    Wysłany: 13 marca 2015, 03:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze dzieciątka mają oszałamiające uśmiechy :-) Czekam na takie uśmiechy u Kuby z niecierpliwością :-)

    relgtgf6uee8xud8.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 11:51

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    Kawa,chciałabym mieć jadłowstręt chociaż mały :)
    Proponuje moj styl odzywiania, nie diete bo na niej nie jestem.
    Śniadanie: kawa
    Lunch: kawa zbozowa
    Obiad: kanapka z serem (obiad robie czasem moze raz w tyg)
    I do wieczora herbata, kawa soki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa umarłabum z głodu..........

    szpilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odczuwam glodu, zapominam ze powinnam jesc.

    renia83 lubi tę wiadomość

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Dzień dobry!

    U nas straszna noc. Nie dlatego ze mała spać nie chciała ale zaczęła o 2 w nocy strasznie krzyczeć przez sen, prężyła sie i widać było ból na jej twarzy :( nie miałam przy sobie nic czym mogłabym jej ulżyć.. Wzięłam termometr i delikatnie tylko koncoweczke włożyłam i poszła petarda... Powtórzyłam znów i normalnie widać było jak dziecko sie uspokaja. Dla mnie tez taka ulga widzieć jak spokojnie zasypia. Obudziła sie za to o 4 rano, tez lekko brzuszek pobolewal wiec niewyspana jestem totalnie. Mąż bierze urlop z pracy żeby mi pomoc. Moja mama dziś przyjeżdża, trzeba posprzątać, to mi pomoże :)
    z tym termometrem to bym uwaażał, nasza lekarka mówiła,że nie wolno! jesli już to gruzszką delikatnie podmuchać okolice odbytu...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    Nie odczuwam glodu, zapominam ze powinnam jesc.
    ja jestem non stop głodna, tylko,że dziwnym trafem przy 167 cm, waże 51 kg...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam się czy cukrzyca z ciąży nie została...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojciec cukrzyk , babcia, prababcia...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
‹‹ 2258 2259 2260 2261 2262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ