Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki pisałaś kiedys ze masz wrażenie ze te pampersy 3 sa zimne- rzeczywiście po nocy jak przebieram mala to czuje tak samo. Nie wiem jak w dzien bo musze wykonczyc 2ki dady, ale te dady sa nawet okey.

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula zrób kontrolnie ogtt i hemoglobinę glikowana.
    ja robię jutro i wizyta u diab pociazowa.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 wrote:
    ja jestem non stop głodna, tylko,że dziwnym trafem przy 167 cm, waże 51 kg...
    Z ciekawości poszłam sie zwazyc, waze 54kg tyle co przed ciążą, przy wzroście 173cm.

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa, tylko to niezdrowy tryb.
    A tak w ogóle, Heloł. Z Alą na nogach od 6, dziś od rana same uśmiechy i minki:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ba6dbe788be.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7690103dc6da.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a71eac188a11.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c6b73265262.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e16aa5a1c22.jpg

    Przepraszam za jakość, ale Ala do zwykłego aparatu będzie w bezruchu - no cóż, Królowa jest tylko jedna i ma chimery.

    Ewelina88, nick nieaktualny, szpilka, lwuska55592, jonka91, Agus89, renia83, nick nieaktualny, Rybka1, Bogusiar80, Chanela lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Viv78 Autorytet
    Postów: 322 806

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,korzystalyscie może z dmuchanych wanienek do kąpieli? Chce kupić na wyjazd i zastanawiam się nad wyborem.są za grosze takie na allegro, ale i takie za ok stowke i drozsze.

    Robilam Zuzce wczoraj badanie krwi,wyniki trochę odbiegają od normy, mam znowu kolejne zmartwienia, do kompletu z wiecznym ulewaniem i ciągłym płaczem. Ehh, czy może normy dla niemowlakow sa trochę inne? Lekarz nie ma czasu, w pon do niego podejde sama pomiędzy pacjentami bo juz numerkow brak na przyszły tydzień :(
    Królestwo za dobrego i dostepnego pediatrę.

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viv78 wrote:
    Dziewczyny,korzystalyscie może z dmuchanych wanienek do kąpieli? Chce kupić na wyjazd i zastanawiam się nad wyborem.są za grosze takie na allegro, ale i takie za ok stowke i drozsze.

    Robilam Zuzce wczoraj badanie krwi,wyniki trochę odbiegają od normy, mam znowu kolejne zmartwienia, do kompletu z wiecznym ulewaniem i ciągłym płaczem. Ehh, czy może normy dla niemowlakow sa trochę inne? Lekarz nie ma czasu, w pon do niego podejde sama pomiędzy pacjentami bo juz numerkow brak na przyszły tydzień :(
    Królestwo za dobrego i dostepnego pediatrę.
    u niemowląt często pojawia sie anemia...to normalne i wiąze się z szybkim wzrostem (ok.3 mies.) może dostaniecie cebion multi lub żelazo?
    my mamy actiferol strt-żelazo z witaminami, tylko,że zauważyłam ,że mój zle je toleruje-boli go brzuszek, ale dawać muszę,bo po żółtaczce anemia została...
    mam pytanie ile od ur.urosły wasze dzieci?mój synek w ciągu 2,5 mies.11cm.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawa tak nie można... Problemy problemami, ale dla Delki powinnaś zadbać o siebie.
    Dobrze że są te nasze iskierki, dla których warto żyć

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201501145565.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy Was też dopadają zmiany nastrojów?ja wczoraj ok. a dziś znów dól mnie dopada....

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    Z ciekawości poszłam sie zwazyc, waze 54kg tyle co przed ciążą, przy wzroście 173cm.
    no to jak dobra "gęś wyścigowa" hehe , mam nadzieje,że sie nie obrazisz...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    Jula zrób kontrolnie ogtt i hemoglobinę glikowana.
    ja robię jutro i wizyta u diab pociazowa.
    właśnie mam już skierowanie ale nie ma mi kto z małym zostac tak wcześnie...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię jutro właśnie w diagnostyce bo w tyg też nie mam z kim zostawic

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/286071289e5c.jpg
    "JESTEM WASZĄ MAŁĄ KRÓLOWĄ" - WSZYSTKO JASNE!!!

    Ewelina88, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lwuska55592, szpilka, Agus89 lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Kawa ja na początku po porodzie tez zapominałam o jedzeniu. Ale dla dobra małej jem rano jakieś pożywne śniadanie i potem na spacerze chociaż jakąś bułkę lub jogurt i wieczorem obiad dopiero. Ale głodu nie odczuwam. Mogę cały dzień nie jeść. Całkiem przeszłaś na mm?

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 11:51

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • kasiakra Autorytet
    Postów: 483 417

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wczoraj u pediatry. Okazało się, że takie malutkie białe punkciki na główce pod włosami i lekko sypiąca się skóra, która wygląda jak łupież to objaw ciemieniuchy, takiej w najlżejszej postaci, w zaleceniach oliwkowanie po kąpieli i wyczesywanie.
    Pisze bo wiem, że któraś z Was o to pytała, ale nie pamiętam która.

    Na problemy z ulewaniem serkiem (Kuba po tym darł się niemiłosiernie) dostaliśmy probiotyk Dikoflor (zamiennik acidolac baby) i syropek na pracę jelitek Debridat, po większym ulaniu zalecenia przepijenia 10-20 ml wody

    relgtgf6uee8xud8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze niezdrowo, ale przez moja sytuacje ciezko mi sie ogarnąć. Jeszcze czekam na remont, jak juz bede miec kuchnie w salonie to lodowka bedzie "patrzeć" na mnie i bedzie przypominac o jedzeniu.

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, my na ulewanie dostalismy zageszczacz...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina jestesmy na mm i czasem kp jak jem cos pozywnego. Dla mnie kp to nic nadzwyczajnego, mam piersi w bolacych guzkach, tej magii KP nie czuje. Wiem ze dla malej bardziej pozywne jest mm niz moje "puste" bo z czego mialoby byc wartościowe.

  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiakra u nas wczoraj zauważyłam tez pierwsze objawy. Lekarka mówiła ze to potówki a Milenka tak się drapała ze aż włosy wyrywała. Wczoraj dokładnie przejrzałam i jest takie coś jak łupież na czubku i za uszami. Oliwka ciężko mi tego kudłacza nasmarować i muszę jakiś szampon kupić. Mam próbkę z Ziajki. Wczoraj próbowałam. A myślałam ze nas to ominie.

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    Nie odczuwam glodu, zapominam ze powinnam jesc.
    Kawa...zaczynam sie martwic...

    ug37df9hvpghw3yg.png
‹‹ 2259 2260 2261 2262 2263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ