Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 14:04

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • M... Koleżanka
    Postów: 39 31

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy sie i my :-)
    Tomek dzisiaj spał na płasko i wszystko byłoby ok tylko ze po 1 budził sie co godzinę i teraz sie zastanawiam czy to wina braku poduszki czy tej wichury na zewnątrz...

    201412271856.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M... wrote:
    Witamy sie i my :-)
    Tomek dzisiaj spał na płasko i wszystko byłoby ok tylko ze po 1 budził sie co godzinę i teraz sie zastanawiam czy to wina braku poduszki czy tej wichury na zewnątrz...

    U mnie mała obudziła się o 24 na jedzenie a potem też co 1h. Wystarczyło dać smoka i pogłaskać i spała dalej ale po godzinie to samo tak do 7. O dziwo wyspaliśmy się z mężem. Burza z błyskawicami u nas w nocy była.

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za wyrażenie ale rzygam ta pogodą.

    Ag..., Gwiazdeczka27, wania, szpilka, Bogusiar80, nick nieaktualny, renia83 lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:05

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pneumokoki, meningokoki i rotawirusy są dodatkowe.
    cho ostatnio cos czytalam ze pneumo maja byc obowiakowe podobno i bezplatne.
    ciekawe co z tego wyjdzie
    Marta tez mam dosc- chodze wyrzucic smieci zeby sie dotlenic:/


    ja chcialam szczepic na komplet ale na rota za pozno wiec odpada. Pneumo daje z 2 dawką a meningo pediatra polecala po roku czasu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 09:37

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Ja też mamy już dosyć pogody. Pierwszy raz Milena po kąpieli nie poszła spać o od razu tylko była marudna. Zasnela dopiero ok 00.00. Wieje strasznie a ja mam wrażenie że zaraz wyrwie mi drzwi balkonowe.

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)
    Mamy za sobą pierwszą noc spania w kołysce. Rewelacji nie było, tragedii też nie. Niestety pierwsza pobudka była wcześnie jak na nią, bo o 23 - ledwo po tym jak udało mi się zasnąć. Kolejna po 3 i ostatnia po 6. Mimo że otwierała oczy jak ją odkładałam, to udawało jej się samej zasnąć.
    O 7 za oknem bylo piękne słońce, niebo bezchmurne, wiatru też nie było po drzewach widać a po godzinie zupełnie inna pogoda. Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj też nie wyjdziemy. Pewnie tak do świąt już będzie :(

    Selene ja też nie szczepię dodatkowo.

    201501145565.png
  • blador Autorytet
    Postów: 572 347

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde w okolicy 40km nie ma pentaximu, zamowic tez nie mozna! Ciekawe co teraz...

    relgh3718o9n8rtv.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Kielcach pneumokoki i meningokoki są za darmo.

    Ag... lubi tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • M... Koleżanka
    Postów: 39 31

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    U mnie mała obudziła się o 24 na jedzenie a potem też co 1h. Wystarczyło dać smoka i pogłaskać i spała dalej ale po godzinie to samo tak do 7. O dziwo wyspaliśmy się z mężem. Burza z błyskawicami u nas w nocy była.

    U nas burzy nie było, ale strasznie wiało, a mieszkamy na osiedlu gdzie trwa jeszcze budowa więc wszystko fruwało. Mam nadzieję, że to go wybudzało, bo niestety nasz smoczka nie toleruje i jedynym uspaniem go szybko w nocy to przystawienie do piersi. Czasami wystarczy mu takie po prostu przytulenie buzi :)

    201412271856.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador NIGDZIE nie ma. Pentaximu i infanrixu tez nie!

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina88 wrote:
    W Kielcach pneumokoki i meningokoki są za darmo.

    wow- takie bogate miasto?

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • M... Koleżanka
    Postów: 39 31

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    pneumokoki, meningokoki i rotawirusy są dodatkowe.
    cho ostatnio cos czytalam ze pneumo maja byc obowiakowe podobno i bezplatne.
    ciekawe co z tego wyjdzie
    Marta tez mam dosc- chodze wyrzucic smieci zeby sie dotlenic:/


    ja chcialam szczepic na komplet ale na rota za pozno wiec odpada. Pneumo daje z 2 dawką a meningo pediatra polecala po roku czasu

    My pneumo mieliśmy za darmo, więc zaszczepiliśmy, a meningo też lekarz zalecił zaszczepić po roku.

    201412271856.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    wow- takie bogate miasto?
    Nie wiem. Tak mnie polozna poinformowała. Zobaczymy na kolejnym szczepieniu. Bo może się okazać tak jak z krwią Pepowinowa że za darmo, a jak już chciałam to w dniu porodu nie było osoby co ją pobiera.

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    wow- takie bogate miasto?
    W Poznaniu kuzynka tez 4lata temu dostała za free

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pneumo mam tez za free, ale to z racji wczesniactwa

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Kielcach wystarczy tylko zameldowanie i są darmowe dla każdego dziecka.

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina a ty szczepisz wogole? mialas nie szczpic

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • blador Autorytet
    Postów: 572 347

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag bo Kostek tez nadal bez pierwszej dawki? nie ma w hurtowniach :/ no to mamy przymusowe czekanie, ciekawe jak dlugo

    relgh3718o9n8rtv.png
‹‹ 2415 2416 2417 2418 2419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ