Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    ale w stanie wyzszej koniecznosci

    wygralas

    szpilka lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    wygralas
    od razu mam lepszy humor przy tej snieżycy

    Ag... lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag, nawet przez moment nie pomyślałam, że piszesz prawdę :D

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wrote:
    Ag, nawet przez moment nie pomyślałam, że piszesz prawdę :D

    :(((

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rok temu lecielismy na swieta do oslo i tez napisalam ze nie przylecimy bo mąż ma delegacje ( co nie byloby niczym dziwnym) masakra, juz prawie kupili bilety do PL zeby przyleciec tutaj, nikt nie pomyslam ze 1.04

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    :(((
    no i gdybyś jeszcze nie trafiła z tym 3 minuty po tym jak Wania napisala, że trzeba kogos wkrecic

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    no i gdybyś jeszcze nie trafiła z tym 3 minuty po tym jak Wania napisala, że trzeba kogos wkrecic

    kuźwa zaczęłam pisac wczesniej ale musialam wstac do malego

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 22:41

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takiej sytuacji jak piszesz tesciowa ani mama tez by nie pomogla. dobrze, ze udalo sie zalatwic.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) zimno brrr

    My dziś się kotłowałyśmy w łóżku do 8 :).

    Nam się marzy Portugalia albo Włochy. :) Kto wie może kiedyś.

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wiem co czujesz. Ja pomimo ze teściową mam niedaleko to wątpię, ze chciałoby się jej przyjechać, jeszcze w taką pogodę. Nawet ostatnio moja babcia, która ma czasem dziwne podejście do życia, powiedziała, ze mnie podziwia bo sama muszę wszystko ogarnąć. Mam o tyle dobrze, ze w kryzysowych sytuacjach mąż może być w ciągu paru minut gdy szef jest w pracy.

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    znow weszlam w dyspute w KP. polecilam butelke;) czekam az mnie zbanują :)
    lubisz życie na krawędzi :D :D :D :D

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle rozumiem Cię...........ja również nie mam nikogo, a do najbliższego lab mam 30km, więc i tak bym małża wzywała z roboty........

    no dobra, moja mała ostatnio tylko z butelki TT pije, ale zastanawiam się czy po 3miesiącu należy wymienić smoczek???

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    no dobra, moja mała ostatnio tylko z butelki TT pije, ale zastanawiam się czy po 3miesiącu należy wymienić smoczek???

    Ja po świętach kupię dwójki. Mam wrażenie, że chyba jej za wolno z tych jedynek leci mleko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 11:32

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak w TT ale avent ma 1 ( 0-1mc) 2, i 3 ( 3 mce plus)
    mamy 3 i 2 teraz, ale z 3 tak leci ze cycka juz cyba wogole nie wezmie

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie nie zmieniam smoczka na większy, bo ładnie pije i się nie krztusi. Ale świeże kupię na wypłatę.
    Napisałam do sąsiadki dlaczego nie jej jeszcze nie ma. Kawa już zrobiona. A ona w szoku. A ja, że przecież umawiałyśmy się wczoraj na kawę. Jestem pewna, że nawet nie pamięta o czym pisałyśmy, bo mąż chce złożyć papiery rozwodowe, bo nie chce się z nią kłócić. Taki ten pojebus co nic nie robi. A i jeszcze kazał jej zerwać ze mną kontakt bo na pewno ja doniosłam kiedyś na niego na policję ( chętnie bym to zrobiła ) i że do mnie napisze. Powiedziałam jej, że nawet do mnie może przyjść to jemu chętnie wytłumaczę co powinien jako mąż robić i jak się zachowywać. I bardzo chętnie sprzedam jemu gąga. Ona ma się żalić siostrze, a nie sąsiadce. Ehhhh szczeniak, ona od samego początku dużo przez niego płąkała. Spotykał się z jedną lafiryndą. Teraz pisze na fb z inną i umawia się na jakieś crossy i nocleg. On jest normalny?

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:05

  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    nie wiem jak w TT ale avent ma 1 ( 0-1mc) 2, i 3 ( 3 mce plus)
    mamy 3 i 2 teraz, ale z 3 tak leci ze cycka juz cyba wogole nie wezmie
    TT ma mniej rozmiarów: do 3. miesiąca, 3-6 miesięcy, po 6 miesiącach

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201501145565.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wymieniłam smoczki w TT na 3+ i jestem bardzo zadowolona, mała sie nie krztusi, nie leci po bokach ale lepiej jej zasysać, szybciej sie najada i nawet dziś zjadła 140 gdzie zawsze 90 było max.

    Dziewczyny moja spi juz 3,5 godziny, wybudzić czy na tym etapie niech sobie spi ile chce?

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaa to muszę zakupić nowe smoki do TT

‹‹ 2418 2419 2420 2421 2422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ