Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze Ag.. co za flądra... ech ludzie potrafią być na prawdę podli.

    Ja się zawsze cieszę jak komuś się dobrze układa serio. Nie wyobrażam sobie żeby życzyć źle albo zazdrościć,że ktoś ma lepiej. Jak ma to super i nic mi do tego. Cieszę się z tego co mam.

    Co do tego maleństwa to trzymam mocno kciuki za dzidzię i jej rodziców. Wiem również,że takie historie kończą się dobrze. Moja bliska przyjaciółka notabene też powinna być styczniówką 2015 urodziła w 26 tyg dziewczynkę 750gr. Teraz są już w domu i Mała się dobrze rozwija.

    Ag... lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki są podobno silniejsze niz chlopcy- ale Marcelek od Karoli pokazuje ze chlopy tez dają rade:D czytam jej pamietnik i bardzo im kibicuje!

    Gwiazdeczka27, jonka91, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się! Moja bratowa w tym miesiącu bierze się za drugie działania i być może zostanie styczniówką 2015! :D <3

    Ag..., Rybka1, ania_29, jonka91, nick nieaktualny, Ewelina88, Chanela lubią tę wiadomość

  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuś 2016 ;)

    Ag..., ania_29, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kibicuje Anko z ovu, z ktora sporo pisalam, tez wiele przeszla dziewczyna, i wlasnie po in vitro czeka na testowanie:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka też ma z jednej strony główkę troszkę spłaszczoną. Nie wiem czy da sie tego uniknąć

    201501145565.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duzo czytalam o tym i po zdjeciach z neta i tym jak wyglada Kostka glowka wole, zeby ocenil to lekarz, wielce prawdopodobne ze jestem panikarą ale ma dosc mocno plaską

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jedno dziecko da rade wiadomo, ze nie zawsze. Ostatnio urodzily sie blizniaki w 25 tygodniu. Nie dy rady :/
    Tak kolor wlosow sie rozni. Na jednym zdjeciu tym bez misiow jest Sylus blondyn a z misiami jest Seba rudasek maly :) podobni co :)

    nick nieaktualny, Chanela lubią tę wiadomość

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka1 wrote:
    Kawuś 2016 ;)

    HAHAH ale GAFA :D

  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie ciesze jak inni maja dobrze nie zazdroszcze. Ja sie ciesze z tego co mam i ze mam cudowna rodzine i moja mame i tesciowa, ktore nam duzo pomagaja. Bez nich to nie raz bylo by ciezko. Moim marzeniem jest pozbyc sie dlugow i zasponsorowac dziadkom jakies wczasy w spa. Licze, ze zdarze to zrobic zanim ich zabraknie.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Viv78 lubią tę wiadomość

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się muszę w końcu pożalić że mam dość...

    Tomek odkąd jest chory nie chce jeść w ciągu dnia... Przystawiam go do cyca - pociągnie 1 minutę i głowa do góry i płacz. Podaję z butelki i to samo, wypluwa... Wydaje mi się że chodzi o to gardło, boli go jak przełyka... :( Jedyne co to w nocy na śpiocha wciągnie butelkę.

    A mnie się serce kraje że on głodny jest. No nie mam go jak nakarmić po prostu, masakra :/

  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    duzo czytalam o tym i po zdjeciach z neta i tym jak wyglada Kostka glowka wole, zeby ocenil to lekarz, wielce prawdopodobne ze jestem panikarą ale ma dosc mocno plaską
    Aż tak źle? Obraca głowę w obie strony jednakowo?

    201501145565.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Czaicie jakby to było ze rodziłoby sie zaraz po zobaczeniu 2 kresek :) zamiast radosci p a n i k a

    Ewelina88 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Kawcia a co to znaczy 2 do 1? 2 razy na jednym boku a raz na drugim? Mój lobuz w ogole nie chce na bokach leżeć.
    Dokładnie tak. Spróbuj w nocy na śpiocha przełożyć Viniego ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Hahaha Czaicie jakby to było ze rodziłoby sie zaraz po zobaczeniu 2 kresek :) zamiast radosci p a n i k a
    Selene niektóre kobiety dowiadują sie ze są w ciąży i od razu zaraz czas na poród :)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe mam Was. Doczytałam. Cały dzień czytałam na telefonie,ale co zbliżę się do końca odświeżam i znowu strona.

    Ag, pamietam, że Kuba tez tak spłaszczał główkę z jednej strony, Hania jakoś tak nie ma. A na kiedy masz wizytę u lekarza?

    Maud spróbuj w ciągu dnia tez karmić na śpiąco, może będzie dłużej ssał.

    Kawa trzymam kciuki za bratową. Nogi w górę na 5 min po. Hehe.
    Co do rozgrzewania dzieci, to kamfory i maści rozgrzewających długo jeszcze nie możemy używać. A wit C mi dr powiedziała że od 3 mies juz 2 x 5 kropli można.


    Ja byłam na mieście załatwiłam co musiałam. Kwiaty kupiłam na święta. Do dużego, wąskiego flakonu jedną lilię, a do małego margaretki białe i kaszkę. No i mam bukiet z barwinku i bazi :)

    Umyłam całą lodówkę, a teraz piekarnik się czyści. 2h to zajmie, ale dobrze że sam się odczyści, bardzo nie lubię tego robić. Dużo piekę mięs i zawsze są zacieki z tłuszczu.

    nick nieaktualny, renia83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maud,chyba trzeba przeczekać.no moze tak być,ze go gardziołek boli.ale nie martw się,nie zaglodzisz go.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietacie jak była strona 1000? Ale to było wydarzenie, a teraz 2460...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 19:02

    Rybka1, MartaKD, ania_29, renia83, nick nieaktualny, jonka91 lubią tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
‹‹ 2434 2435 2436 2437 2438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ