Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nie wyczuwasz po piersiach która jest pełniejsza? :) Ja zawsze siebie macam :D

    201501145565.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche wyczuwam,szczególnie jak na nie patrzę i jedna sie wylewa ze stanika:) ale wiesz...taka bransoletka to gadzet:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robię tak samo,albo patrze która większa :D

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    U nas dzień się zdecydowanie unormował.Wstajemy 7-8 karmienie, później ja jem,Klara po moim sniadaniu drzemie,ja w tym czasie biorę prysznic, szykuje sie,ubieram,itp.Po kazdej pobudce karmienie, 1,5-2 godziny zabawy,karmienie i znów drzemka.Około południa idziemy na spacer. Kapiel około 20,poźniej już spanko na noc.Staramy się kąpać na glodniaka i w miarę już zmęczoną,żeby po kapieli szła już spac.Kapiemy co drugi dzień.Pobudka ok.2.30-3 i później o 6.po 6 jeszcze ciut drzemki.No wiadomo,czasem się zdarzy jakiś inny porzadek dnia,typu wyjście do koscioła czy na zakupy wyjazd,ale staram się nie szalec,bo widze,że jak jest tak jak codziennie,to Klarcia spokojna, uśmiechnieta.


    Opisałaś nasz obecny porządek dnia i nocy. Identyczne :) tylko kapiemy codziennie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 22:08

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki używamy, ale nie jeszcze a dopiero zaczne bo do auta był za duży mimo rozpinanych nóg:) na spacer go używałsm tylko.
    Ja tez poznaje po cycku który pełniejszy:)

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych dla Was i Waszych rodzin,abyśmy wszystkie spędzily ten czas z bliskimi i szczęśliwe mimo że na co dzień bywa różnie :)

    Ja osobiście padam na twarz, wczoraj latałam na szmacie cały dzień a dziś w kuchni od 15 do 22 z przerwą na kąpiel i wrzucenie :) młodego do łóżeczka :)
    Kawa nie denerwuj się, nie warto.

    Wiki81, Bogusiar80, MonikaJ, nick nieaktualny, szpilka lubią tę wiadomość

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt styczniowe mamusie :)

    Ewelina88, Bogusiar80, MonikaJ, nick nieaktualny, Wiki81, MartaKD, szpilka lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i spokojnych Świąt :)

    MonikaJ, nick nieaktualny, Wiki81, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam wszystkim spokojnych, radosnych i pysznych Świąt Wielkanocnych :)

    nick nieaktualny, Wiki81, szpilka, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    201501064565.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przeżywamy już kolejne święta razem. :) Jeszcze tak niedawno składałyśmy sobie życzenia bożonarodzeniowe i chyba każda pisała "szybkiego porodu". :P
    A teraz nasze dzieciaczki są już z nami i to jest takie wspaniałe. :)

    Ja Wam życzę zadowolenia z Mężów i pociechy z dzieci. :) Noo i kolejnych świąt tutaj razem. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2015, 07:20

    nick nieaktualny, Wiki81, renia83, Viv78, MonikaJ, Bogusiar80, jonka91, ania_29, MartaKD, szpilka, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! Kolejnych Świąt tutaj:)
    Przy karmieniu podczytalam kwietniowki i sprzataja żeby szybkie urodzic:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2015, 08:50

    Wiki81, renia83, Ag..., jonka91, szpilka lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam nasz temat, cobyśmy na drugiej stronie belly nie wylądowały!!! :P :P
    A że pora podwieczorkowa to smacznych wypieków!!!

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja juz ledwo sie ruszam :P

    U mnie na stole króluje keks, babka u ciasto czekoladowe a u was? :)

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kroluja jaja :P i dostalam jakies ciasto z kremem od tesciowej, sernik i piernik. Jak tu sie odchudzac? Haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2015, 17:03

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się świątecznie.
    Ja niedawno co zjadłam obiad. Sama, mąż nie chciał, a teściów wywiało.. Dobrze, że chociaż śniadanie zjedliśmy razem..
    Filip ma się coraz lepiej, powolutku wychodzimy z choroby. Troszkę czasami pokasłuje, wydzielinka w nosku robi się coraz bardziej zwarta, nie wodnista i mniej charczy. :) Młody dodatkowo duużo śpi, więc sen też działa dla jego zdrówka zbawinnie :)

    -Filip jakie są Święta?
    - O takie w dechę mamoo!



    Maud a jak się czuje Tomuś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 11:41

    MartaKD, Bogusiar80, nick nieaktualny, Agus89, Wiki81, szpilka, Viv78, Chanela, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ewelina88, nick nieaktualny, M..., rastafanka lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • kasiakra Autorytet
    Postów: 483 417

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i radosnych Świat dla wszystkich!!!

    Bogusiar80, Wiki81, szpilka lubią tę wiadomość

    relgtgf6uee8xud8.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Lena placze jak skonczy sie mleko, pije 120 ml, na puszce mm jest napisane ze od 4 mca mozna dawac 150, co radzicie ??? Zwiekszyc ??

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka zwieksz jej. Ja malemu juz daje 150 ml. Jak ma dosc to wypycha. A jak zrobi sie w butli i jest 170 to na poczatku dawalam 150 ml. Tych 20 ml nie dostawal.

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogusiar80 wrote:
    Anutka zwieksz jej. Ja malemu juz daje 150 ml. Jak ma dosc to wypycha. A jak zrobi sie w butli i jest 170 to na poczatku dawalam 150 ml. Tych 20 ml nie dostawal.
    Zadtanawiam sie czy pediatry nie pytac. Nie bez powodu napisali na puszce ile podawac w jakim miesiacu... Chyba... :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Dziewczyny Lena placze jak skonczy sie mleko, pije 120 ml, na puszce mm jest napisane ze od 4 mca mozna dawac 150, co radzicie ??? Zwiekszyc ??
    Daj, czego nie zmieści w sobie to uleje.... Spokojnie puszka i napis na niej to statystyka....może maleństwo potrzebuje więcej.....może faktycznie jest głodne....a przed mleczkiem dajesz trochę wody???10-20ml???? Może to pomoże....

‹‹ 2455 2456 2457 2458 2459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ