Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś pechowy dzień dzisiaj. Dziewczyny przykro mi trzymajcie się jakoś :(

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no, Justi ma za tydzien rozstrzygajaca wizyte,wiec prosze mi tu nie grzebac nadziei zywcem :-P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Liskova, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • ewe08 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja bym chciała dołączyć do grupy na fb jak to zrobić?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgasnloe2l.png[/link]
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz napisać wiadomość do anulka557 ona jest administratorem na fb to Cię doda.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc była kiepska grzmiało, błyskało się a ja byłam taka smutna, że nie mogłam spać. Co usnęłam to mi się forum śniło. Chyba za bardzo się przejęła wczorajszymi wieściami.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie próbuję dać radę do 7;30 żeby nie sikac xD bo muszę w aptece kupić pojemniczek bo idę dziś na badania

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • ewka315 Przyjaciółka
    Postów: 119 77

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, Monika34 bardzo mi przykro, Justi, Arizona trzymam kciuki. Ja od wczoraj już na L4, z tego powodu że szef wręczał wszystkim aneksy do umów o pracy obniżające pełny etat pracy. Wogole powiedział, że jak nic nie będzie lepiej to zamyka firmę.
    Wg wczorajszego usg mamy 10t2d biło serduszko ale w karcie ciąży (w końcu założona) mam wpisany puls 136, to chyba trochę mało? Co o tym myślicie? Kolejna wizyta 29.06

    4c3tdqk3evf5n69m.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę zaraz jechać do ubezpieczalni, na zakupy i do banku a tak mi się nie chce, że masakra. Najchętniej położyłabym się do łóżka.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka czytałam wczoraj na poczekalni że serduszko powinno bić około 144 uderzenia na minutę, czyli może być 130, a może być 160. :)

  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Ewka 136 jest ok moim zdaniem :)

    Ja dziś zaczynam 12 tydzień :O :O :O
    Cieszę się, ale jednocześnie baaardzo denerwuję, tak bardzo chciałabym iść na usg i zobaczyć co tam słychać.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA gratulacje :)
    ewka a co lekarz powiedział? Gdyby było coś nie tak to by na pewno powiedział.

    km5sio4phkxiw92p.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Ja siedze w labie i czekam na pobranie krwii.

    Jak zdaze to jeszcze dzis po poludniu uderzam do gina z tymi brązowymi plamieniami.

    Kiepskie wiesci ostatnio u nas na forum...

  • ewka315 Przyjaciółka
    Postów: 119 77

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedział że wszystko jest ok i tak musi być :)
    pozostaje czekać do kolejnej wizyty

    marta1987 lubi tę wiadomość

    4c3tdqk3evf5n69m.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyczy, ja po wczorajszej wizycie w dobrym humorze...tylko przykro mi z powodu dziewczyn...ale nadal wierze w pozytywne myślenie.
    Krwiak się bardzo zmniejszył więc wszytsko jest na dobrej drodzę....
    Poniżej przedstawiam Wam moją małą fasolkę :)
    http://zapodaj.net/2541f22adb502.jpg.html

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • agapast Autorytet
    Postów: 458 778

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie, jestem z sierpniowek 2014, mam do wszystkich ogromną prośbę o oddanie głosu na zdjęcie mojego dziecka, z góry bardzo dziękuję.
    http://www.bananator.pl/gallery-single/565

    monika_89 lubi tę wiadomość

    Michałek urodził się 10 sierpnia 2014 <3 <3 <3
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ale super maluszek!!! :)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martasuper :)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martasuper :)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dla odmiany nie powiedział lekarz w jakim tempie bije serduszko. Powiedział że jest wszystko dobrze, więc mu ufam. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.iv.pl/images/48747556487496984524.jpg <- to moje dziecię. :)

    monika_89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 429 430 431 432 433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ