Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Kurde ja nie wierzę w wykrywanie tak wcześnie płci ... ale to oczywiście moje odczucie ...
    Bo na tym etapie jest duzo błędów, pewne jest w 16 tygodniu.
    Moja lekarka tak na początku opowiadala ze płeć nieznana, ale na koniec kazala mi się położyć na lewym boku, by lepiej zobaczyc zastawke trojdzielna i bylo widac malucha jak się rozkraczyl i dokładnie siusiak, ciała jamiste z cewka moczowa. Raczej tak, chociaż mam jeszcze nadzieję na pomyłkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    Dziewczyny a czy normalne jest twardnienie brzucha w 12 tyg ciazy? Tez tak macie? Nie mam krwawień ani nic ale czesto w nocy budzi mnie twardy brzuch...
    Ja też tak czasem mam, ale raczej w dzień przy stresie czy napięciu. Biorę Nospa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Bo na tym etapie jest duzo błędów, pewne jest w 16 tygodniu.
    Moja lekarka tak na początku opowiadala ze płeć nieznana, ale na koniec kazala mi się położyć na lewym boku, by lepiej zobaczyc zastawke trojdzielna i bylo widac malucha jak się rozkraczyl i dokładnie siusiak, ciała jamiste z cewka moczowa. Raczej tak, chociaż mam jeszcze nadzieję na pomyłkę
    Plec, to jest pewna jak sie bobas urodzi :-P hehehe

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Giannaa, nick nieaktualny, Pola_x lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Plec, to jest pewna jak sie bobas urodzi :-P hehehe
    No wiesz, teraz gender i te sprawy - może po urodzeniu zadecyduje za inną płcią i szlag palnie cały misterny plan.
    ;) ;) ;) ;) ;)

    Giannaa lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    No wiesz, teraz gender i te sprawy - może po urodzeniu zadecyduje za inną płcią i szlag palnie cały misterny plan.
    ;) ;) ;) ;) ;)

    Nie kracz !!!! ;-) :P

    Może mi dzisiaj uda się bardziej podejrzeć malucha co tam ma miedzy nóżkami ;-) już mam ciut większą szanse ale naprawdę tylko ciut ;-)

    Dziewczyny chciałam Wam podziękować, że tak mi wbiłyście z tym piciem płynów... wczoraj udało mi się wypić z około 2 litry. Wkurzałam się niemiłosiernie bo co 30 min chodziłam sikać ale dziś rano jak stanęłam na wadze to zobaczyłam 2 KG MNIEJ :D :D ahh jaka ulga ;-)

    ewka315, Vuko, nick nieaktualny, Liskova, mimi87, Pola_x, nick nieaktualny, nick nieaktualny, vincaminor lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my się witamy w drugim trymestrze :)

    mimi87, Pola_x, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję drugiego trymestru Menka. :)
    Gianna ja też mam problem z wypijaniem dużej ilości płynów i się zmuszam. ;)
    Trzymam kciuki za wszystkie, które dziś mają wizyty! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    Witam wczoraj widziałam serduszko mojego malenstwa;) możecie mi wpisać przewidywany termin porodu wg gina na 23 stycznia☺
    Gratuluję! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    ten czas szybko leci, dopiero co pamiętam, jak jechałam na pierwszą betę...
    zanim się obrócimy, a już będziemy rodzić:-)
    Dokładnie!!! <3 :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Co nie? :D Już się irytować zaczęłam w poczekalni, bo prywatna wizyta a obsuwa już ponad półgodzinna. A tu TAKA rekompensata :D :D
    Nawet zdjęcie dostałam! :D
    U mojego gina (do którego chodzę prywatnie) jest obsuwa około 2 godziny!!!! A jest najdroższy w mieście. Ale do niego pół miasta chodzi i to chyba dlatego. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Do ktorego tyg macie brac lutke?
    Ja biorę Duphaston i też się właśnie zastanawiam czy mi lekarz na następnej wizycie pozwoli odstawić. Wizyta za niecałe 2 tygodnie.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    :D :D :D

    Wiecie co...mam wrażenie, że przed chwilą dostałam pierwszego kopniaka nie powiem, że na 100% to było to...ale nagle zrobił mi się ucisk na pęcherz co jest charakterystyczne jak dzidzi sobie fika i nagle coś mnie puknęło od środka po czym ten ucisk na pęcherz odpuscił... teraz będę się obserwować ;-) chociaż pewnie nie dowiem się czy to było to ;-) W pierwszej ciąży ruchy poczułam gdzieś koło 20 tc w każdej kolejnej można poczuć szybciej ;-)
    Ale super!!!!!!!!!!!!!!! <3 :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    to pewnie wynika z tego, że najbardziej martwię się, czy serduszko dalej bije. wiem, to głupie i nie powinnam tak myśleć, ale tyle się już na tym forum naczytałam, że masakra :(
    Też to mam. A do wizyty prawie 2 tygodnie... :(

  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ja biorę Duphaston i też się właśnie zastanawiam czy mi lekarz na następnej wizycie pozwoli odstawić. Wizyta za niecałe 2 tygodnie.
    ja mam brać do 16 tygodnia normalnie, potem w 17 i 18 stopniowo odstawiać. Długo jeszcze :/

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa, super! Pij,pij, woda to zdrowie :-)

    A ja zaczęłam 13 tydzień:-)

    Pola_x, Giannaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    ja mam brać do 16 tygodnia normalnie, potem w 17 i 18 stopniowo odstawiać. Długo jeszcze :/
    Ja się martwię, bo szwagierka po Duphastonie miała problem z synkiem. :( Lekarze powiedzieli jej że osłabienie napięcia mięśniowego to właśnie przez Dupka i mały musiał być rehabilitowany. Strasznie przy tym płakał.

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    U mojego gina (do którego chodzę prywatnie) jest obsuwa około 2 godziny!!!! A jest najdroższy w mieście. Ale do niego pół miasta chodzi i to chyba dlatego. ;)
    Tylko ja pierwsza w kolejce byłam - dopiero się mogą irytować osoby, które były dalej. ;) W sumie nie denerwowałabym się, gdyby nie to, że wiedziałam, że muszę prędko biec do Rodziców odebrać paczkę, bo kurier stwierdził, że może akurat tylko o tej jednej godzinie podjechać.
    Ale udało się - zobaczyć Dzidziusia i odebrać paczkę. ;)

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Tylko ja pierwsza w kolejce byłam - dopiero się mogą irytować osoby, które były dalej. ;) W sumie nie denerwowałabym się, gdyby nie to, że wiedziałam, że muszę prędko biec do Rodziców odebrać paczkę, bo kurier stwierdził, że może akurat tylko o tej jednej godzinie podjechać.
    Ale udało się - zobaczyć Dzidziusia i odebrać paczkę. ;)
    No to cudnie, że wszystko się udało! :) Czekamy na zdjęcia dzidziusia. :)

  • madzia4 Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wiem ze dawno nie pisałam ale nie bardzo mam siłę. Mimo dukana lute inny i nospe jak tylko wstanę z łóżka chociażby obiad ogrodowa znowu planie. Juz znam przyczynę lozysko przy samym ujściu. Oby się podniosło bo juz wariuje.

    73919fa7f40032f21cbd506c8e054651.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madzia4 Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteiny

    73919fa7f40032f21cbd506c8e054651.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 525 526 527 528 529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ