Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten czas szybko leci, dopiero co pamiętam, jak jechałam na pierwszą betę...
    zanim się obrócimy, a już będziemy rodzić:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak czas szybko leci ... a jak już maleństwo będzie na świecie...to dopiero zobaczycie jak szybko lata lecą ...ja nie mogę uwierzyć, że mój malutki synek ma już 6 lat i zaraz idzie do szkoły ... ;-)

    a.png
    a.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wczoraj widziałam serduszko mojego malenstwa;) możecie mi wpisać przewidywany termin porodu wg gina na 23 stycznia☺

    Pola_x, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ewka315, nick nieaktualny, bacha8709, Liskova lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Dostałam luteine dopochwowo, powiedzcie jakie objawy po niej miałyscie badz macie bo slyszalam ze sa po niej plamienia, szczegolnie po tej dopochwowej, a ja nie mam plamien poki co tylko dal mi to bo mowilam ze boli mnie brzuch
    Ja cały czas jestem na luteinie dopochwowej - w sumie nic się nie dzieje, tylko ona potrafi tak nagle wylecieć w całości i wtedy można mieć wrażenie jakby krew zalała, także się nie przestrasz.
    O plamieniach nie słyszałam - chyba tylko o tym, że używając aplikatora można coś podrażnić i jest plamienie, ale nawet w ulotce jest napisane, że w ciąży aplikatora nie powinno się używać. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Dostałam luteine dopochwowo, powiedzcie jakie objawy po niej miałyscie badz macie bo slyszalam ze sa po niej plamienia, szczegolnie po tej dopochwowej, a ja nie mam plamien poki co tylko dal mi to bo mowilam ze boli mnie brzuch

    plamienia? z samej luteiny to nie bardzo, mogą Ci czasem tylko jej resztki wypłynąć ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5sio4phkxiw92p.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Vincaminor Ale fajnego gratisa dostałaś;-) musisz mieć fajną lekarkę.
    Co nie? :D Już się irytować zaczęłam w poczekalni, bo prywatna wizyta a obsuwa już ponad półgodzinna. A tu TAKA rekompensata :D :D
    Nawet zdjęcie dostałam! :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA, eneska to wy juz drugi trymestr, super! :)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie słyszałam, żeby po samej luteinie miało się plamienia, przyczyna jest z pewnością inna....ja brałam dopochwową przez okres "suszy" ale jak zaczęłam znów poplamiać to przeszłam na doustną żeby tam już niczego nie ruszać

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do ktorego tyg macie brac lutke?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pytałam, na razie mam brać.

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    JATA, eneska to wy juz drugi trymestr, super! :)
    ja jeszcze nie, ale zbliżam się! :)

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    ja jeszcze nie, ale zbliżam się! :)

    o kurcze, myślałam o Giannie :D

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Co nie? :D Już się irytować zaczęłam w poczekalni, bo prywatna wizyta a obsuwa już ponad półgodzinna. A tu TAKA rekompensata :D :D
    Nawet zdjęcie dostałam! :D

    Pokaż zdjęcie ;-)

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    o kurcze, myślałam o Giannie :D

    :D :D :D

    Wiecie co...mam wrażenie, że przed chwilą dostałam pierwszego kopniaka nie powiem, że na 100% to było to...ale nagle zrobił mi się ucisk na pęcherz co jest charakterystyczne jak dzidzi sobie fika i nagle coś mnie puknęło od środka po czym ten ucisk na pęcherz odpuscił... teraz będę się obserwować ;-) chociaż pewnie nie dowiem się czy to było to ;-) W pierwszej ciąży ruchy poczułam gdzieś koło 20 tc w każdej kolejnej można poczuć szybciej ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 20:42

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Pola_x lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy normalne jest twardnienie brzucha w 12 tyg ciazy? Tez tak macie? Nie mam krwawień ani nic ale czesto w nocy budzi mnie twardy brzuch...

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Pokaż zdjęcie ;-)
    Dzisiaj nie mam możliwości cyknąć fotki fotce. ;) Jutro może. :) Aczkolwiek nie za wiele tam widać - w końcu 10 tc, a USG przez brzuch. :)

    Ja na razie nie wiem do kiedy mam brać luteinę, nie pytałam, ale wolę dłużej niż krócej. :)

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    Dziewczyny a czy normalne jest twardnienie brzucha w 12 tyg ciazy? Tez tak macie? Nie mam krwawień ani nic ale czesto w nocy budzi mnie twardy brzuch...
    Ne bardzo wiem o jakie twardnienie brzucha chodzi. I jak to sie dzieje,ze budzi Cie w nocy?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w trybie odstawienia.

    Brałam 2x100 mg. Do piątku biorę 2x50 mg a potem do 15 tygodnia 1x 50mg.
    I koniec:)

    Vuko lubi tę wiadomość

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto rozróżnić czy boli brzuch czy macica - bo mnie często brzuch i on twardnieje ale to przez żołądek - musimy pamiętać że macica jest bardzo nisko na tym etapie :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale twardnieniu brzucha towarzyszy bol? Skoro fasula mowi,ze ja budzi to w nocy

    0d1yflw1ktiwk49i.png
‹‹ 524 525 526 527 528 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ