Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jetem po wizycie! :)
    Napiszę Wam dokładnie to, co dziewczynom na fb :) (tylko ja na wizycie myślałam, że jestem w 12t3d, a nie w 11, przez co mężowi powiedziałam, że wolniej rośnie i dopiero Ania mnie uświadomiła na facebooku, że ja przecież jestem w 11 tygodniu hahaha. to z tego stresu). Więc wg USG 11t2d :)
    Wysłałam mężowi takiego sms'a:
    "Czesc tato, jestem juz taki duży (choc troche mniejszy niż powinienem, ale podobno chłopcy tak maja. Co prawda jeszcze nie wiadomo, co mam miedzy nogami, ale pani doktor powiedziała, ze chłopcy jakos wolniej rosną), mam dwie nozki i dwie raczki i pięknie wykształcony mozg. Spalem, ale mama mnie obudziła i trochę jej pomachałem i potem dalej poszedłem spać. Serducho mi bije jak szalone i mama sie wzruszyła, jak to zobaczyła:) więcej mnie nie męczyli, bo i tak za tydzień kolejne badanie:)"
    Więc informacja o domyśle płci, bo wolniej rośnie jest nieaktualna hahaha :P

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/047e1a853b4a9694.html

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Vuko, Liskova, nick nieaktualny, Giannaa, nick nieaktualny, Aprilia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ewka315, mimi87 lubią tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny my też już po Maluch rośnie jak szalony ;-) ma 8 cm i widzę, że o 2 dni jest starszy niż OM co jest niemożliwe bo owu było 3 dni później niż miało być i było potwierdzone testami :-) Przezierność karku 1,15. Mózg pięknie rozwinięty, cztery kończyny też są ;-) Uparte to moje dziecię bo na złość się odwracało ;-) musiałam się przerzucać z prawej na lewą stronę . Lekarz powiedział, że nie widzi niczego co mogłoby zaniepokoić i dzieciątko rozwija się pięknie ... jak zapytałam czy możemy podejrzeć co ma miedzy nóżkami to powiedział, że jeszcze za szybko no i ja się cieszę, że nie strzela tylko chce poczekać ...śmiać mi się chciało bo dał mi nadzieję na dziewuszkę mówiąc "och jakie piękne plecki dzidzia ma takie ładne to musi być dziewczynka" ale mój gin lubi sobie pożartować ;-) z tym, że robi to z taka powagą, że nie wiem czy to żart czy prawda :D Mam nadzieje, że jego żarty się sprawdzą. ;-) Serduszko bije 154bpm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:50

    Liskova, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, vincaminor, Vuko, nick nieaktualny, ewka315, mimi87 lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    I tak zasilek dostaniesz tylko z jednego stosunku pracy
    No i tamieyaj,ze jak pracodawca zapyta o viaze lub lekarz jak Cie wysla na badania,to nie mosesz tego zataic,bo bedsiesz miala powazne problemy
    Pracodawca nie ma prawa zapytać o ciążę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje udanych wizyt :) piękne te wasze maluszki :)

  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja mam już wyniki PAPPA. Wszystko w normie :D

    Liskova, Giannaa, Giannaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, vincaminor, Pola_x, Gumisia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ewka315 lubią tę wiadomość

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    Hej, a ja mam już wyniki PAPPA. Wszystko w normie :D

    Super ;-) Mi pomimo tego, że lekarz powiedział, że nie widzi niczego co mogłoby go zaniepokoić to mam ochotę zrobić test potrójny bo na pappa już za próżnio u mnie będzie...ale to jest coś identycznego jak pappa. Fajnie, że u Ciebie wszytko dobrze ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    Jak tam przygotowania do ślubu? Duże macie wesele? Planujecie potem podróż poślubna;)? Myślisz ze wszyscy goście sie zorientują czy juz większość wie;)?

    Do ślubu już wszystko przygotowane :)
    Będzie 240 osób. Podróz poślubna będzie do Australi a potem Tajlandia wiec dosc egzotycznie :D
    U nas raczej juz wszyscy wiedza wiec nie bedzie raczej zaskoczenia :)

    ewka315, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    Do ślubu już wszystko przygotowane :)
    Będzie 240 osób. Podróz poślubna będzie do Australi a potem Tajlandia wiec dosc egzotycznie :D
    U nas raczej juz wszyscy wiedza wiec nie bedzie raczej zaskoczenia :)

    Łoooo matko... taką liczną rodzinę macie ? Czy większość to znajomi ? Wy bierzecie ślub konkordatowy czy tylko cywilny ?

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAaaa zapomniałabym...
    Vuko Co do witamin... mój gin powiedział, że nie muszę ich brać codziennie w okresie letnim. Morfologie mam dobrą warzywa i owoce jem to wystarczy brać kwas foliowy i co np 3 dzień tabletkę z witaminami.

    I co do lotów samolotem...powiedziałam lekarzowi, że wyjeżdżam ale będę przylatywać na wizyty i czy nie widzi przeciwwskazań...powiedział, że nie i najwyżej później tylko będzie mi zaświadczenia wystawiał.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Łoooo matko... taką liczną rodzinę macie ? Czy większość to znajomi ? Wy bierzecie ślub konkordatowy czy tylko cywilny ?
    cywilny ;)
    Liczna rodzina i tez duzo przyjaciol , dobrych znajomych :) Mialo byc wiecej ale jak to zawsze bywa czesc odmawia, nie da rady przyjechac itp :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od trzech dni biegam sobie. Coś cudownego :) Tak mi tego brakowało. Nie biegam tak duzo jak kiedys 10km, ale 2 spokojnym truchtem i od razu lepiej sie czuje :) Oczywiscie wszystko za zgoda gina

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    cywilny ;)
    Liczna rodzina i tez duzo przyjaciol , dobrych znajomych :) Mialo byc wiecej ale jak to zawsze bywa czesc odmawia, nie da rady przyjechac itp :)

    Mogę zapytać dlaczego nie bierzecie kościelnego ? Jeśli nie chcesz nie musisz odpowiadać ;-)

    a.png
    a.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice, pjona, my też braliśmy cywilny + robiliśmy wesele :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteśmy z wyznania katolickiego tylko z innego odlamu protestantyzmu ;)
    A po za tym jakos w ciazy byc i brac koscielny slub to mi sie nie widzi :P

    JATA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super JATA! :)
    Gianna cudny maluszek! :)
    Eneska <3! :)

    Giannaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    Przyszly moje wyniki z Nifty. Dzidzia zdrowa. Jest bardzo niskie ryzyko wad.
    I na 100% chłopak :)
    Ekstra! :D

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice wrote:
    Nie jesteśmy z wyznania katolickiego tylko z innego odlamu protestantyzmu ;)
    A po za tym jakos w ciazy byc i brac koscielny slub to mi sie nie widzi :P

    Oj tam ;-) ...większość ludzi bierze kościelny własnie ze względu na ciąże ;-) a później niestety kończy się to rozwodami.

    a.png
    a.png
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    AAaaa zapomniałabym...
    Vuko Co do witamin... mój gin powiedział, że nie muszę ich brać codziennie w okresie letnim. Morfologie mam dobrą warzywa i owoce jem to wystarczy brać kwas foliowy i co np 3 dzień tabletkę z witaminami.

    I co do lotów samolotem...powiedziałam lekarzowi, że wyjeżdżam ale będę przylatywać na wizyty i czy nie widzi przeciwwskazań...powiedział, że nie i najwyżej później tylko będzie mi zaświadczenia wystawiał.

    Ja chyba w końcu nie będę leciała tylko jechała, jakieś beznadziejne te połączenia ze Splitem, wszystkie z przesiadkami i drogie jak cholera....

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    Ja chyba w końcu nie będę leciała tylko jechała, jakieś beznadziejne te połączenia ze Splitem, wszystkie z przesiadkami i drogie jak cholera....

    No do Chorwacji nie są zbyt tanie połączenia ...do Splitu jest dość daleko...sama będziesz jechała czy mąż po Ciebie przyjedzie ?

    a.png
    a.png
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może z kimś z klientów się zabiorę, kto będzie akurat jechał. Samej mi się nie chce samochodem. Albo autokarem pojadę w ostateczności. Trochę długo, ale z drugiej strony pewnie będę spać większość drogi, a na miejscu planuję co najmniej 3 tygodnie więc sobie odpocznę ;)

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
‹‹ 527 528 529 530 531 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ