Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, super, że podzieliłaś się listą. Ja też już jakiś czas temu namazałam swoją, będę mogła skonfrontować :) A co to za grupa na fb, wszystkie tam jesteście?

    Ja z bólem głowy nie mam większych problemów, mimo że wody właściwie w ogóle nie pije, wszystkiego mało pije. Wiem, że to nie najlepiej, ale nie mogę sie przemóc :(
    Za to mam spore problemy z wzdęciami i zaparciami. Wstaje z silnym bólem brzucha/jelit.

    A ja biorę Femibion2.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 11:21

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia a termometr jakiś specjalny czy dla dorosłych tez sie sprawdzi?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii z jelitami mam to samo...zawsze sie boje czy cos nie tak z macica ale to niestrawność ewidentna

    Martii lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zwykły elektryczny, w grupie na FB ostatnio poruszałyśmy ten temat. :) Najlepsze są elektryczne, bo szybko mierzą. Rtęciowe/alkoholowe są bardzo dobre ale trzeba odczekać te 5 minut, a bezdotykowe są drogie i niedokładne, bardzo oszukują podobno. :)

    W grupie na FB nie ma wszystkich, ale jest nas z tąd kilkanaście i bardzo dobrze nam się rozmawia. :) Zapraszałyśmy jakiś czas temu wszystkie. ;) Możecie w każdej chwili dołączyć, wystarczy że wyślecie na przykład mi lub innej dziewczynie z grupy w prywatnej wiadomości na Belly imię i nazwisko i miasto, albo link do swojego FB a my wyślemy wam zaproszenie do grupy, ponieważ grupa jest tajna i obcy nie mogą czytać o czym piszemy. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 11:38

  • ewka315 Przyjaciółka
    Postów: 119 77

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 18 tygodniu
    Gumisia lista na pewno się przyda :)
    Ja pomału już mam stres bo na 13:45 mam wizytę, mam zamiar zjeść po drodze coś słodkiego, może maleństwo będzie ruchliwe i może w końcu się dowiem kto tam mieszka pod serduszkiem :)
    Miłego dnia

    Szi, mimi87, nick nieaktualny, Gumisia, Martii, bacha8709, Pola_x lubią tę wiadomość

    4c3tdqk3evf5n69m.png
  • mimi87 Autorytet
    Postów: 304 192

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę pregna plus ale teraz mi zmieniono na mama dha premium 2x1 tabletka ;) ale dlatego że mam niedobory witamin

    synuś ma już 18 miesięcy a w brzuszku Madziunia <3
    zi13sek22ff6wp77.png
    nasz Bartuś
    ex2bwn156t8mofjo.png
  • ewka315 Przyjaciółka
    Postów: 119 77

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore od początku ciąży mama dha, tak zalecił lekarz

    4c3tdqk3evf5n69m.png
  • stokrotka1987 Przyjaciółka
    Postów: 86 49

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też biorę pregna plus i jeszcze euthyrox, ale to ze względu na tarczycę

    307a45c6967abf523d6b51fdd3c10141.png

    36a0d6afdf4cec7408fa225fceed1a4a.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    W grupie na FB nie ma wszystkich, ale jest nas z tąd kilkanaście i bardzo dobrze nam się rozmawia. :) Zapraszałyśmy jakiś czas temu wszystkie. ;) Możecie w każdej chwili dołączyć, wystarczy że wyślecie na przykład mi lub innej dziewczynie z grupy w prywatnej wiadomości na Belly imię i nazwisko i miasto, albo link do swojego FB a my wyślemy wam zaproszenie do grupy, ponieważ grupa jest tajna i obcy nie mogą czytać o czym piszemy. ;)

    Pewnie byłam w tym czasie nieobecna na bbf, kiedy zapraszałyście dziewczyny ;)
    To tak troche tu troche tam siedzicie?:)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka315 wrote:
    Witam się w 18 tygodniu
    Gumisia lista na pewno się przyda :)
    Ja pomału już mam stres bo na 13:45 mam wizytę, mam zamiar zjeść po drodze coś słodkiego, może maleństwo będzie ruchliwe i może w końcu się dowiem kto tam mieszka pod serduszkiem :)
    Miłego dnia
    Gratuluję 18 tygodnia! :) Trzymam kciuki za wizytę! :)

    ewka315 lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Pewnie byłam w tym czasie nieobecna na bbf, kiedy zapraszałyście dziewczyny ;)
    To tak troche tu troche tam siedzicie?:)
    Dokładnie, tu piszemy głównie o ciąży i najważniejsze informacje, a tam gadamy też o pierdołach. ;) O ciąży oczywiście też. :)

    Martii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam fb i nie założę;) ale fajnie ze wrzuciłas listę;)

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka315 wrote:
    Witam się w 18 tygodniu
    Gumisia lista na pewno się przyda :)
    Ja pomału już mam stres bo na 13:45 mam wizytę, mam zamiar zjeść po drodze coś słodkiego, może maleństwo będzie ruchliwe i może w końcu się dowiem kto tam mieszka pod serduszkiem :)
    Miłego dnia


    Idziemy łeb w łeb na razie. Ciekawe, która pierwsza wyląduje na porodówce ;)

    ewka315 lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który termin jest wg was bardziej dokładny z badania usg wykonanego w 4tyg 5dn czy z 7 tyg 6dzien

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 12:59

  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie :) Moje dziecko, prawdopodobnie córeczka jest całkowicie absolutnie zdrowa! Kość nosowa się znalazła :) Dzidziuś machał dzisiaj nóżkami i pomachał rączką. Jestem taka niesamowicie szczęśliwa że zaraz padnę. Test Pappa dopiero jutro ale na USG lekarz obejrzał dokładnie wszystko każdy narząd i jest wszystko dobrze!

    nick nieaktualny, vincaminor, bacha8709, nick nieaktualny, Liskova, Summerka, Gumisia, JATA, ewka315, Pola_x, Giannaa, Aprilia, nick nieaktualny, monika_89, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szi według mnie ten z poźniejszego badania, Hikaru gratuluje!!!!

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szi wrote:
    a który termin jest wg was bardziej dokładny z badania usg wykonanego w 4tyg 5dn czy z 7 tyg 6dzien

    A duża masz różnice w terminie?

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hikaru wrote:
    Ja już po wizycie :) Moje dziecko, prawdopodobnie córeczka jest całkowicie absolutnie zdrowa! Kość nosowa się znalazła :) Dzidziuś machał dzisiaj nóżkami i pomachał rączką. Jestem taka niesamowicie szczęśliwa że zaraz padnę. Test Pappa dopiero jutro ale na USG lekarz obejrzał dokładnie wszystko każdy narząd i jest wszystko dobrze!

    To super!!! I gratuluję córeczki :D

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    A duża masz różnice w terminie?
    Jeden dzień :-) ale chciałam sobie wyznaczyć dokładny dzień zapłodnienia na podstawie terminu porodu

  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hikaru wrote:
    Ja już po wizycie :) Moje dziecko, prawdopodobnie córeczka jest całkowicie absolutnie zdrowa! Kość nosowa się znalazła :) Dzidziuś machał dzisiaj nóżkami i pomachał rączką. Jestem taka niesamowicie szczęśliwa że zaraz padnę. Test Pappa dopiero jutro ale na USG lekarz obejrzał dokładnie wszystko każdy narząd i jest wszystko dobrze!
    Gratuluję ! Z tego co kojarzę to mdłości nie miałaś?
    To tak jak ja, więc ja też mam szanse na dziewczynkę :-P

‹‹ 639 640 641 642 643 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ