Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki wrote:
    Lutówki posrało całkiem. Hormony im buzują jak nam nigdy. Oblukajcie co się wyprawia i niech ktoś zaprosi te biedne sierotki wyklęte do nas:)
    Aż poszłam zobaczyć, pobieżnie przeleciałam przez dwie czy trzy ostatnie strony i stwierdzam, że chyba za stara na to jestem, albo Synuś mi już podebrał zbyt dużą ilość szarych komórek, bo nie rozumiem o co kaman - kto do kogo i o co ma pretensje... O_o

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka, tak chyba w aptece :)

    Co do lutówek, to tam gdzie dużo bab zawsze jest dym, mnie to specjalnie nie dziwi, nie ma też co komentować, że kogoś 'posrało', czy nie, bo się zaraz aferka zrobi :)
    Dobrze, że u nas ok :)

    monika_89, Giannaa lubią tę wiadomość

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt - dużo bab w jednym miejscu, hormony plus ogólna swoboda internetowej wypowiedzi, za którą nie bierze się takiej odpowiedzialności, jak za "twarzą w twarz" - kłopoty murowane. ;)

    tygrys73, Giannaa, Liskova lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) wpadam się przywitać z pytaniem czy mnie do siebie do stycznia przygarniecie ;) obiecuje nie nosić do lutego i być pełnoprawna styczniowka ;) tu myślę że Ania g potwierdzi ze moje lutowe dzieci w styczniu się rodzą ;) tak było w tamtym roku. Na lutowkach dym i forum publiczne poszło w sina dal ale ja na belly jedna ciążę juz przeszłam i chciałabym tu też zostać. Wiec przygarniecie kropka?

    ania.g, mimi87, ewka315, Liskova, nick nieaktualny, Gumisia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mogę trochę lutowki wytłumaczyć, bo wpadły do nas od czasu do czasu takie dwie i regularnie dym robiły. Laski się wkurzyły a później to już same wiecie....Eh życie i hormony ciążowe ;)

    Skierka lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandragora u nas do tej pory dyskusje sa na fajnym poziomie wiec pewnie dotrwamy spokojnie do stycznia. A kto kiedy urodzi to w ogóle niewiadoma wielka, ja się chyba bardziej szykuje na grudzień niz styczeń, tak z usg wynika :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova gratulacje!!! :)

    tygrys śliczny brzuszek, taki malutki :)

    Hikaru pięknie :) swoja drogą mamy baaaaardzo podobną kolorystkę sypialni :D

    Viki widziałam... :P

    mandragora wibiaj ;)

    przegięłam dziś z tymi porządkami, kręgosłup dawno nie dawał mi tak w kość. Jak mąż miał urlop to mnie pilnował żebym poleżała, ale urop się skonczył to jak wariatka, skoro dobrze się czuję to wysprzątam pół chałupy.
    Mam za swoje...:P

    Liskova lubi tę wiadomość

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys ja troszkę żartuje sobie ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram się więc zadomowił i troszkę was ponadrabiac ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie poczytałam Lutówki...w sumie kłótnia wynikła z nie wiadomo czego...u nas też są różne spięcia z powodu różnych poglądów ale nigdy żadna tak się do siebie nie odzywała...

    a.png
    a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandragora, witaj;)

    Spięcia sa nieuniknione i dopóki sie nie obrażamy, według mnie jest okej;) a na lutowych przynajmniej sie posmialam;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem skąd te Wasze dziwne historie o nas, ale nie wiecie o co w tym wszystkim chodzi. Nie było żadnej kłótni. Kilka dziewczyn już wcześniej miało grupę na fb i teraz postanowiły założyć prywatne forum (bo tak wygodniej). Nikt się na nikogo nie obraził i nikogo nie wyklął. Aferę zrobiły osoby, które na wątku nic nigdy nie pisały, zupełnie nie wiadomo czemu. Nie oceniajcie zbyt pochopnie, bo nie znacie racji obu stron ;) Wątek jest i będzie. A osobiście nie czuję się "posrana" :P

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    Monkey, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Mandragora, witaj;)

    Spięcia sa nieuniknione i dopóki sie nie obrażamy, według mnie jest okej;) a na lutowych przynajmniej sie posmialam;)

    To już się na mnie nie gniewasz ? ;-) ;-)

    a.png
    a.png
  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:

    przegięłam dziś z tymi porządkami, kręgosłup dawno nie dawał mi tak w kość. Jak mąż miał urlop to mnie pilnował żebym poleżała, ale urop się skonczył to jak wariatka, skoro dobrze się czuję to wysprzątam pół chałupy.
    Mam za swoje...:P

    Monia ja właśnie chyba przez porządki miałam cały weekend leżenia, bo w pt wysprzątałam cały dom, bo synowie M do nas przyjechali. Zwykle wszystko staram się rozkładać na kilka dni i robię wszystko wolniej ale że się spieszyłam to efekt zgięcia wpół przeszedł dopiero wczoraj wieczorem także odpoczywaj :D

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandragora no przecież domyślam się ze nie będziesz sobie porodu wywolywac w styczniu. :D

    Monikaa daj troszkę odpocząć kościom, stawom i tak dalej.one i tak teraz mają przesrane :D

    Dobra tak nieśmiało bardzo proponuje skończyc temat lutowek. W sumie nie nasza sprawa.

    Próbuje zasnąć ale moje dziecie jak zwykle o tej porze gimnastykuje sie

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys no jak nie będę jak będę. ;) planowana cc na 18.01 tak jak w tamtym roku ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Tygrys no jak nie będę jak będę. ;) planowana cc na 18.01 tak jak w tamtym roku ;)

    Witaj ;-)

    Dlaczego masz zaplanowaną CC? Rozumiem, że medyczne wskazania ?

    a.png
    a.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna zaszłam w ciążę trzy miesiące po cc wiec choćby z tego względu nikt mi SN nie będzie cisnac ;) a powód drugi to powiem delikatnie obciążony wywiad położniczy ;( pierwsza córkę rodzilam SN, córka zmarła przed porodem w 39 tc. Bałam się kolejny raz czekać na poród wolałam go sama zaplanować.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi z powodu córki.

    I witaj

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, pod pojęciem "nie obrażamy", miałam na myśli, nie przezywamy;) i oczywiscie, ze sie gniewam;) hihi

    Skierka, czytałam trochę Waszej dyskusji i odniosłam inne wrażenie, ale mniejsza o to, nie rozumiem tylko po co tu wchodzisz i prowokujesz spięcia, cytując jakieś zdania wyrwane z kontekstu. Macie grupę, nie macie, nam nic do tego, a my sobie gadamy o czym chcemy i juz.

    Giannaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
‹‹ 662 663 664 665 666 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ