Styczniówki 2016
-
WIADOMOŚĆ
-
Neli, też u mnie lekarz wypisuje skierowanie do szpitala z powodu cukrzycy. Mam być tam jedną noc aby mogli wszytko posprawdzać. Może się jeszcze okazać że to po prostu nietolerancja glukozy.
Co do diety nie jest tak źle, ale nie mam przyjemności z jedzeniaSchudłam przez tydzień 2 kg i nie zapowiada się żebym jeszcze coś przytyła.
O dziwo jak mierzę cukier glukometrem po godzinie to wyniki są ok, więc mam nadzieję że będę mogła sobie popuścić trochę ale oczywiście po konsultacji z lekarzem i po szpitalu.
Najgorzej że zjadłabym sobie coś słodkiego ... np tort ...Neli lubi tę wiadomość
-
Słuchajcie u mnie wyniki były 73, 103, 150..trzeci trochę podwyższony jeszcze nie byłam u lekarza więc nie wiem czy mi to zakwalifikuje jako cukrzycę. Miałam badany też cukier po przyjęciu do szpitala gdzieś o 18:00 i wyszedł mi 101 a w przeciagu czterech godzin wcześniej zjadlam na obiad ryż z sosem słodko kwaśnym, potem dwa kawałki ciasta z kremem i drożdżowke :p taki wtedy dzień rozpusty był. A cukier wyszedł świetny..
Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 14:44
-
Gratulacje dla Coliberka i jej maluszków. Niech zdrowo rosną.
Tygrys, w ciąży z Marcelem miałam ten ostatni pomiar 156. Niby też lekko ponad normę a resztę ciąży dla spokoju na diecie i z glukometrem. Potem po badaniu do końca ciąży miałam prawidłowe pomiary cukru.tygrys73 lubi tę wiadomość
Matka fantastycznej 4 -
mitzula wrote:Neli, też u mnie lekarz wypisuje skierowanie do szpitala z powodu cukrzycy. Mam być tam jedną noc aby mogli wszytko posprawdzać. Może się jeszcze okazać że to po prostu nietolerancja glukozy.
Co do diety nie jest tak źle, ale nie mam przyjemności z jedzeniaSchudłam przez tydzień 2 kg i nie zapowiada się żebym jeszcze coś przytyła.
O dziwo jak mierzę cukier glukometrem po godzinie to wyniki są ok, więc mam nadzieję że będę mogła sobie popuścić trochę ale oczywiście po konsultacji z lekarzem i po szpitalu.
Najgorzej że zjadłabym sobie coś słodkiego ... np tort ...
Mnie na noc nie zatrzymają bo ja mam tylko zjawić się w poradni która akurat jest w szpitalu, bynajmniej tak mi lekarz powiedział. W poniedziałek będę do szpitala dzwonić by umówić się na konkretną godzinę. Do diet to jestem przygotowana, bo mam męża "sportowca" i cały czas mu gotuje "kulturystyczne obiadki itd." Obawiam się tylko że nie wytrzymam i czasami zgrzeszę...
No i co się bardzo ale bardzo boje to kłucia się w paluszek
-
FasUla wrote:Ducha a czemu w szpistalu beda Ci to robili? na wszelki wypadek torbe z rzeczami mozesz wejsc, najwyzej ja sie uda t wypuszcza Cie wczesniej;)
kiedy robicie usg 3 trymestru?ja robie 20 pazdziernika, to juz tak blisko...01.2016 🧒
10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
1cs
3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200 -
nick nieaktualny
-
Coliberek nie wiem czy tu zaglądasz ale gratuluję i życzę dużo zdrówka i sił tobie i maluszkom
A propos szumisiów, to wczoraj koleżanka pokazała mi aplikację na androida ze wszystkimi dźwiękami, które mogą pomóc w usypianiu maluszków, np. suszarka, pralka, odgłosy natury itp. itd.Zawsze grosik w kieszeni zostanie
Ja mam dziś powtórkę z rozrywki, kolki w brzuchu, bóle, zgaga i sama nie wiem co jeszczeNie mam weny do niczego, siedzę sama w domu i zamulam, mąż w pracy... Nie wiem już co ze sobą zrobić
ania.g lubi tę wiadomość
-
Aprilia wrote:Coliberek nie wiem czy tu zaglądasz ale gratuluję i życzę dużo zdrówka i sił tobie i maluszkom
A propos szumisiów, to wczoraj koleżanka pokazała mi aplikację na androida ze wszystkimi dźwiękami, które mogą pomóc w usypianiu maluszków, np. suszarka, pralka, odgłosy natury itp. itd.Zawsze grosik w kieszeni zostanie
Ja mam dziś powtórkę z rozrywki, kolki w brzuchu, bóle, zgaga i sama nie wiem co jeszczeNie mam weny do niczego, siedzę sama w domu i zamulam, mąż w pracy... Nie wiem już co ze sobą zrobić
FasUla lubi tę wiadomość
Matka fantastycznej 4 -
Czesc dziewczyny,
Mozna sie do Was przylaczyc ? Tez jestem styczniowa mamusiaJestem na tej stronce od pewnego czasu , ale forum dopiero poznaje
Na wstepie gratuluje pierwszej mamieNie doszlam jednak ktora to z Was ... chlopczyk czy dziewczynka ?? No i co bylo powodem tak szybkiego rozwiazania ??
Moze sie krotko przedstawie : My z mezem spodziewamy sie naszego pierwszego maluszka po prawie 5 latach staran i w koncu dzieki naszej cudownej medycynie i metoda In Vitro nam sie udalo . Bedzie chlopczyk o imieniu Théo
Widze , ze w temacie jest teraz badanie na glukoze . Wlasnie 2 dni temu tez je robilam . I nie poszlo mi najlepiej . Wytrzymalam 45 minut i wszystko co mi dali.... zwrocilam ... No i ogolnie bardzo zle sie czulam ( napady goraca , zawroty glowy , drgawki itp .. ) Badanie zostalo przeprowadzone do konca , ale nie wiem czy to mialo jakikolwiek sens skoro nie wytrzymalam .
Mam nadzieje , ze mnie przyjmiecie do grupyPozdrawiam cieplutko
Pchełka, natalka0887, bacha8709, Hikaru, Liskova, Ducha, Kasia1986, Beatrice lubią tę wiadomość
-
Neli wrote:Mnie na noc nie zatrzymają bo ja mam tylko zjawić się w poradni która akurat jest w szpitalu, bynajmniej tak mi lekarz powiedział. W poniedziałek będę do szpitala dzwonić by umówić się na konkretną godzinę. Do diet to jestem przygotowana, bo mam męża "sportowca" i cały czas mu gotuje "kulturystyczne obiadki itd." Obawiam się tylko że nie wytrzymam i czasami zgrzeszę...
No i co się bardzo ale bardzo boje to kłucia się w paluszek
Ja miałam to samo, pierwszy raz jak miałam sobie strzelić w palec to chyba z 5 minut się zbierałam, ale w sumie to nic w ogóle nie boli aż dziwne. Da się przeżyć, teraz zbieram się w sobie 15 sekund i strzelam.
Alexparis, witamyBardzo oryginalne imię dla synka, po nicku też widzę że nie mieszkasz w PL ?
alexparis34 lubi tę wiadomość
-
Mitzula ... Od 15 lat mieszkam we Francji , ale nie w stolicy
Jestesmy na poludniu Francji .
Mielismy nie lada problem z wyborem imienia . Dla dziewczynki bylo bez problemu , ale z chlopczykiem to juz co innego . No i skoro mieszkamy tutaj na stale , zdecydowalismy sie na imie , z ktorym nie bedzie ciaglego problemu dla francuzow -
nick nieaktualnyAprilia wrote:A propos szumisiów, to wczoraj koleżanka pokazała mi aplikację na androida ze wszystkimi dźwiękami, które mogą pomóc w usypianiu maluszków, np. suszarka, pralka, odgłosy natury itp. itd.
pamiętasz moze nazwę tej aplikacji?
alexparis34 witaj w styczniówkach
zrobili Ci kolejne pobrania po zwróceniu?u mnie pielegniarka na wstępie powiedziała że jak zwrócę choćby 5minut przed czasem to będzie nieważne
edit: doczytalam ze mieszkasz we Francji, może tam inaczej do tego podchodząWiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 18:57
-
nick nieaktualnywitaj alexparis34
zapraszamy
a przyszła mama ma i synka i córkęimiona na razie nie podała
a już wczesniej miała problemy z szyjką macicy, w szpitalu była od miesiąca? już.. no ale wczoraj malutka przebiła pęcherz no i poszło..
ja glukoze w środe robiłam, ciekawi mnie już bardzo jaki wynik, ale muszę czekać do wizyty 14 października żeby się dowiedzieć eh -
Alex witaj, gratuluje waszego szczescia!
Swoja droga jak przeczytalam o narodzinach blizniakow bylam przerazona, szybko strasznie, ale fajnie ze dobrze sobie radza. Ja sie bardzo boje porodu przedwczesnego z uwagi na moja szyjke, dlatego jak za dwa tyg gin nie da mi skierowania do szpitala na sterydy sama go o to poprosze. Bede spokojniejsza.
-
nick nieaktualnynatalka0887 wrote:Swoja droga jak przeczytalam o narodzinach blizniakow bylam przerazona, szybko strasznie, ale fajnie ze dobrze sobie radza. Ja sie bardzo boje porodu przedwczesnego z uwagi na moja szyjke, dlatego jak za dwa tyg gin nie da mi skierowania do szpitala na sterydy sama go o to poprosze. Bede spokojniejsza.
ehh mam identycznietez sie boje ze względu na moją krótką szyjke
na nastepnej wizycie gin ma mi robic tez wymaz z pochwy- czytalam ze to jest wymagane np przy zakładaniu pessara więc mam nadzieje ze w ruch pójdzie i pessar i sterydy