X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1681 1685

    Wysłany: 3 sierpnia, 03:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumcia, trzymam kciuki za maluszka, oby był zdrowy, a wynik amnio rozwiał obawy. Zaglądaj do nas gdy tylko nastrój Ci na to pozwoli. Rozumiem doskonale takie oddalenie, jesteś myślami totalnie gdzie indziej i forum może momentami wręcz drażnić. Jeszcze raz kciuki!

    Beza a byłaś u fizjo z tymi bólami?

    Mnie wieczorem dojechała migrena. W nocy odpuściło, ale po apatię i mocnym nawadnianiu. Muszę chyba zacząć liczyć szklanki.

    Kurczę moja mama wyjeżdża na 1,5 miesiąca za granicę na dniach. Koniec ulgi w obiadkach i opiece nad starszakiem 🥲 no ale pracuję już tylko 4h, więc liczę że jakoś dam radę. Najwyżej będziemy jeść więcej pierogów 😅

    Gumcia1989 lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8931 7736

    Wysłany: 3 sierpnia, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka, pierogi zawsze na propsie 😉 jest tyle różnych wariantów, że mogą się nie znudzić przez miesiąc 😂 do tego naleśniki, placki ziemniaczane i jednogarnkowe dania i zanim się obejrzysz to obiadki wrócą 😉

    Młody dalej obrażony za pominięcie w decyzji wyboru imienia?

    Holibka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1018 1374

    Wysłany: 3 sierpnia, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Holibka byłam w poprzedniej ciąży, ona twierdziła że mi się limfa gromadzi w stawach (coś takiego, tak zapamiętałam, pewnie źle, nie znam się ale wtedy głównie z dłońmi miałam problem) kazała mi odprowadzać te limfę z palców i dłoni. I mi się tylko pogorszyło, z dużego bólu przeszło na taki, że nie mogłam wytrzymać przez 2 tyg po sesji 🙈 także odpuściłam, już wolałam mój standardowy ból 🙈
    A tak to byłam otejpowana cała i wymasowana co tydzień ale czy ja wiem czy mi to coś pomogło 🤷🏻‍♀️ mam wrażenie że nie. No chyba że byłoby bez tego gorzej ale nie wiem czy się da 🙈 nie wiem czy w tej ciąży pójdę, zobaczę, na razie nie mam czasu bo codziennie mam jakieś wyjścia z dzieckiem i sobą a do tego praca i już to będzie ciężkie. Może pod koniec września się zwolni trochę miejsca to pomyśle 🙈

    Ja uwielbiam pierogi także dla mnie dieta byłaby idealna 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia, 08:39

    Holibka lubi tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • luśka Przyjaciółka
    Postów: 66 157

    Wysłany: 3 sierpnia, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Piękne macie brzuszki 🙈Ja też się podzielę, bo zaskoczona jestem że to pierwsza ciąża, w środku jedno bobo, a brzuszek mam już spory! Pokazał się nagle, że 2/3 tygodnie temu. Zauważyłam, że poszerzyły mi się też mocno biodra.

    Dziewczyny, trzymam mocno kciuki za amnio!

    IMG-7216.jpg

    Faelwen90, Zaqwsx, kattalinna, Domi.Nika, Rocky, Beza27, Tigra, Liyss🧚🏻, ultramaryna_, Gumcia1989, Mamausia, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    👩24👱‍♂️26

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8931 7736

    Wysłany: 3 sierpnia, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśka, cudnie 🤩

    luśka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Tigra Autorytet
    Postów: 590 677

    Wysłany: 3 sierpnia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Gumcia trzymam kciuki.U mnie wysokie ryzyko z Pappy,zrobiłam Nifty,wyszly niskie.Ma amnio nie zdecydowałam się.Strach był większy.Czekam z niecierpliwoscią na kolejne prenatalne.

    Luśka piękny masz brzuszek.U mnie zaczął sie odznaczać na leżąco.W pozycji stojącej wygląda jakbym pojadła,nikt jeszxze nie widzi ciąży.

    Holibka, luśka lubią tę wiadomość

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5288 9846

    Wysłany: 3 sierpnia, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśką piękny brzuszek 🥰 skąd sukienka?🥹

    Holibka pierogi są spoko!

    A u mnie od 3 dni trochę ciężej, powróciło trochę mdłości ale i tak jest lepiej niż było. Miałam odkładać xonvea ale chyba jeszcze nie czas w takim przypadku 😪

    Udanego weekendu!

    luśka lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Yowelin Ekspertka
    Postów: 123 180

    Wysłany: 3 sierpnia, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    My wczoraj byliśmy na wizycie, bobo waży 152g i wszystko z nim w porządku 🙂 Wizytujemy pod koniec miesiąca, bo mamy w planie urlop zagranicą i chcemy sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań.

    Moje samopoczucie byłoby ok, gdyby nie wieczorne mdłości i rozleniwienie po 1 trymestrze. No nic mi się teraz robić nie chce, a by się przydało trochę mieszkanie ogarnąć. Mąż dzielnie sobie radzi, ale jednak chciałoby się zrobić pewne rzeczy po swojemu, ale jednocześnie się nie chce 😅

    Po urlopie zaczniemy ogarniać pokój dla małego i kompletować wyprawkę.

    Dziewczyny, trzymam kciuki za amnio 🫂

    Faelwen90, Holibka, Zaqwsx, kattalinna, Rocky, Gumcia1989, Liyss🧚🏻, ultramaryna_, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1681 1685

    Wysłany: 3 sierpnia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie powrzucałyście piękne brzuszkowe fotki, że i ja sobie takie zrobiłam :)
    U mnie już spory.

    79c7d8ab09b6b.jpghttps://zapodaj.net/plik-Dh58ELYQJ9

    Domi.Nika, luśka, Nomeolvides, kattalinna, Rocky, Gumcia1989, Liyss🧚🏻, ultramaryna_, Podkoszulka, Tigra lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • luśka Przyjaciółka
    Postów: 66 157

    Wysłany: 3 sierpnia, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Luśką piękny brzuszek 🥰 skąd sukienka?🥹

    Holibka pierogi są spoko!

    A u mnie od 3 dni trochę ciężej, powróciło trochę mdłości ale i tak jest lepiej niż było. Miałam odkładać xonvea ale chyba jeszcze nie czas w takim przypadku 😪

    Udanego weekendu!

    Sukienka z new look ale kupiona na zalando. Fajnie się rozciąga i będzie idealna na czas ciąży ale i po ☺️ Szkoda że jest tylko jeden kolor bo najchętniej kupiłabym ich kilka 😅
    https://www.zalando.pl/new-look-sukienka-etui-mink-nl021c1vs-b11.html

    Holibka piękny brzuszek 😍

    Zaqwsx, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👩24👱‍♂️26

    preg.png
  • Faelwen90 Ekspertka
    Postów: 163 215

    Wysłany: 3 sierpnia, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @luśka, fajna sukienka. Ciekawe jakby wyglądała na mnie, bo mam tylko 164.

    Muszę w tygodniu pojechać na zakupy, bo do tej pory mieściłam się w swoje ciuchy, ale dzisiaj już spodnie zrobiły się dopasowane, nie uciskają, ale chyba lepiej mieć więcej luzu? Za obcisłe ciuchy chyba nie są wskazane?
    I teraz zostało mi chodzenie w dresach...

    Byłam na zakupach jakieś 1,5 tygodnia temu i oglądałam typowo ciążowe ciuchy w h&m, tam mają takie spodnie z takim doszytym materiałem na brzuch, tylko u mnie jeszcze to wyglądało dziwnie, bo ten materiał się zwijał z brzucha. Teraz myślę, że by było ideolo...

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8931 7736

    Wysłany: 3 sierpnia, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, spodnie z golfem to fantastyczny wynalazek 😀 i sukienki wszelkiej maści, bo wtedy już zupełnie brzucha nic nie uciska

    Rocky lubi tę wiadomość

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też muszę pomyśleć o jakichś zakupach dla mnie ale jakoś weny brak

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1681 1685

    Wysłany: 3 sierpnia, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na zakupy dla siebie też nie mam weny, zwykle więc kupuję na necie.

    W HM fajne są ciążowe ciuchy. Dżinsy z golfem stamtąd bardzo lubię, mam 2 pary. I legginsy są fajne.
    Z innych ciuchów, które mi się sprawdzają to spódnice-tuby, które można założyć do każdej góry. No i sukienki. I spodenki muślinowe z pepco o 3 rozmiary za duże aby brzuszka nie cisnęły :) I wszelkie oversize tshirty.

    Dziś upolowałam na vinted u jednej dziewczyny fajny i duży zestaw ciuchów 62-68 dobrych marek i w super stanie za 100 zł. Myślę, że szybko będą w użyciu, bo ja rodzę duże dzieci. Starszak 4380g, 60 cm. Ciuchów 56 nie używałam w ogóle.

    ultramaryna_, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 456 695

    Wysłany: 3 sierpnia, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze chodzę w ogrodniczkach oprócz wyżej wymienionych nic nie ciśnie :) ale nie wiem na ile jeszcze starcza bo czuć ciasność

    Holibka, kattalinna lubią tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1462

    Wysłany: 3 sierpnia, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny jakie macie już piękne brzuszki!

    Zazdroszczę,bo ja z brzuszkiem czuję się fantastycznie i chodzę dumna jak paw. Zawsze mi go brakuje po urodzeniu i to bardzo🥺

    Mi córeczka złapała jakąś żołądkową jelitowke i byłam wyłączona. Na szczęście już ma się lepiej!

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Podkoszulka Przyjaciółka
    Postów: 111 190

    Wysłany: 3 sierpnia, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne brzuszki! To powiedzcie czy czymś je smarujecie? Co polecacie? U mnie nadal brzuch tylko wieczorami.

    A ja właśnie urodziłam małego synka bo 2820 g i 53 cm, zaczęliśmy od rozmiaru 50 (którego w ogóle nie przygotowałam), a rozmiar 56 używaliśmy co najmniej do 3 mc 🫣

    Holibka, Tigra lubią tę wiadomość

    36 l.
    w domu zawodnik lat 4
    t. porodu 26.01.2025 r.
    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1681 1685

    Wysłany: 3 sierpnia, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Podkoszulka ja nic nie polecę, ale podepnę się pod ten wątek pielęgnacyjny. Ciężko mi w tej ciąży dogodzić na tym polu. Zalega mi już olejek i balsam…

    Szukam czegoś co nie tłuści ubrań, nie ma intensywnego zapachu i dobrze nawilża, uelastycznią skórę itd. A przy tym wiadomo - bezpieczne dla ciężarnych.

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1018 1374

    Wysłany: 4 sierpnia, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podkoszulka wrote:
    Ale piękne brzuszki! To powiedzcie czy czymś je smarujecie? Co polecacie? U mnie nadal brzuch tylko wieczorami.

    A ja właśnie urodziłam małego synka bo 2820 g i 53 cm, zaczęliśmy od rozmiaru 50 (którego w ogóle nie przygotowałam), a rozmiar 56 używaliśmy co najmniej do 3 mc 🫣


    Ja uwielbiam Pharmaceris M Foliacti krem zapobiegający rozstępom
    Szybko się wchłania, nie jest tłusty i bardzo dobrze nawilża, zapachu chyba nie ma 🤔. Używałam poprzednio i używam teraz 🙂 (jak mi się przypomni🙈) (rozstepów nie miałam ale nie wiem czy to jego zasługa, z okresu nastoletniego mam dużo)


    Mój synek też miał 53cm tylko ważył prawie kg więcej 😂 ale też zaczynałam od 50 (te z hm jescze długo używał ale one są większe, a 56 też właśnie tak do około 3mc, a spodnie to jeszcze długo długo.
    Dla przykładu teraz z h&m ma rozm większości rzeczy 86, a szorty mamy jescze i 74 😂 (ma prawie 3 lata)

    Teraz się szykuje mniej więcej tak samo,
    z h&m zaczynam od 50(body kopertowe, spodenki z pasem bezuciskowym, rampersy),
    body i może kilka pajacyków Sinsay 56,
    body Reserved 56,
    rampersy z nexta 0-3 jak się trafią jakieś na vinted.

    Innych raczej nie kupuje bo te mi najbardziej odpowiadały, chociaż też nie wszystkie ale już kojarzę co najbardziej używałam i tylko to kupuje. (Chociaż mam 3x body z Sinsay, których raczej nie będę używać ale na zdjęciu nie było widać, że to ten materiał, którego nie lubie 🙈 ale z vinted - tanie były więc nic się nie stało)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia, 08:33

    Holibka, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 431

    Wysłany: 4 sierpnia, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kremów nie używam narazie. Nigdy nie lubiłam a brzuch do tej pory nawet się nie odznacza jakoś mocno. Moja mama po 4 ciazach nie miała żadnych rozstępów i też raczej mały brzuch miała a mamy bardzo podobną budowę. Może jak zauważę ze cos się dzieję to kupię, chwilowo za bardzo nie lubię tłustych kremów. Z forum kiedyś w jakimś innym wątku bardzo polecały krem Mustela na rozstępy. Jakbym miała próbować to pewnie ten bym kupila bo cuda o nim opowiadały

    Holibka, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ