X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 434

    Wysłany: 30 sierpnia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides rozumiem stres ale tak jak Domi.Nika napisała, może to trochę wynikać z błędów pomiarów a reszta to masz 2 różnych dzieci więc może taka po prostu będzie troszkę drobniejsza. Ważne że się mieści w siatkach i pewnie masz sprawdzane też przepływy na wizytach? Zanim się obejrzysz nadrobi a później we wczesnym dzieciństwie jak większość dziewczynek przerośnie brata 😀

    Mój bobas dzisiaj walnął tak śmiesznie że mimo że macice jeszcze mam poniżej pępka to się przebił i walnął jakby powyżej. Bardzo się wystraszyłam tym i chwilę później zobaczyłam na skorze takie podłużne przesunięcie 😀 Strasznie jest to śmieszne. To chyba najlepszy czas ciazy bo dzieci jeszcze lekkie i nie tluczą az tak mocno a jednocześnie ciągle są z nami i dają znać 😄
    Ja na stronie szpitala nie mogłam znaleźć wyprawki. Szukałam długo ale jakos niedokladnie i chyba będę musiała dzwonić

    Holibka, Ottioli lubią tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 950 2516

    Wysłany: 30 sierpnia, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi niekoniecznie! Ja się zaskoczyłam, jak bardzo rożek jednak mi się przydał. Nie dość, że syn na początku najlepiej w nim spał dzięki otuleniu (dopiero po jakimś czasie odkryłam Tulika), to jeszcze odwiedzający goście kazali sobie zawsze podawać synka w rożku, tak dla bezpieczeństwa i wygody. Urodził nam się maciupeniek, 2800g 50cm i wszyscy bali się go brać na ręce 😊

    Podkoszulka, Domi.Nika, Ottioli, Atika lubią tę wiadomość

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9848

    Wysłany: 30 sierpnia, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka rośnie chłopak 🥹 w którym TC masz zrobić krzywą?

    U nas w szpitalu nie trzeba prawie nic dla dziecka nawet ubranek z czego się cieszę, że nie będę musiała tych wszystkich rzeczy brać. A rożki mam 2 z vinted na „próbę”. Ogólnie dużo fajnych rzeczy można kupić na Vinted 🥹

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 462 707

    Wysłany: 30 sierpnia, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano widzisz to mam rożek za 20 zł z vinted z poofi. No obecnie poziom używanych rzeczy jest tak dobry, że trochę szkoda kasy na nowe jeśli nie jest to konieczne.
    Łóżeczko chyba kupimy nowe, bo nie znalazłam na olx w pobliżu takiego jakie chcemy a do Poznania z Warszawy jechać nie będę :p

    kattalinna lubi tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 462 707

    Wysłany: 30 sierpnia, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Domi niekoniecznie! Ja się zaskoczyłam, jak bardzo rożek jednak mi się przydał. Nie dość, że syn na początku najlepiej w nim spał dzięki otuleniu (dopiero po jakimś czasie odkryłam Tulika), to jeszcze odwiedzający goście kazali sobie zawsze podawać synka w rożku, tak dla bezpieczeństwa i wygody. Urodził nam się maciupeniek, 2800g 50cm i wszyscy bali się go brać na ręce 😊

    A z ciekawości jak rozmiar ubranek był dla niego dobry ? 😅 zastanawiam się do jakiej wagi ubranka na r.56 wchodzą.
    Ja jak się urodziłam to ważyłam 2200 wiec byłam malutka ale podobno szybko przybrałam na wadze. Nigdy nie byłam chorowita ani nic. Nawet nigdy w szpitalu nie leżałam :)

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 950 2516

    Wysłany: 30 sierpnia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, w 56 TONĄŁ. A ja głupia nie kupiłam nic z r. 50, absolutnie nul. W szpitalu jakoś przeżyliśmy, a potem moja mama szukała mi po mieście bardziej wcześniakowych ciuszków. W 56 wskoczył dopiero po miesiącu, a w 62 to dopiero po 3 miesiącach. Nie byłam przygotowana na taki scenariusz 🙈

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1685 1688

    Wysłany: 30 sierpnia, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Holibka rośnie chłopak 🥹 w którym TC masz zrobić krzywą?

    U nas w szpitalu nie trzeba prawie nic dla dziecka nawet ubranek z czego się cieszę, że nie będę musiała tych wszystkich rzeczy brać. A rożki mam 2 z vinted na „próbę”. Ogólnie dużo fajnych rzeczy można kupić na Vinted 🥹

    W sumie to lekarz nie określił kiedy dokładnie mam zrobić krzywą, więc zakładam że przed kolejną wizytą. Czyli między 23 a 26 tygodniem.

    Też polecam kupno używek na vinted, szczególnie tych „lepszych marek”. Bo np. kupowanie pojedynczych ciuszków z pepco czy sinsaya, które w momencie zakupu są tanie, wg mnie mija się z celem.

    Mi dziś kolega dał 4 torby ciuszków. Część tych, które ja mu dałam kilka mcy temu, chwilę przed zajściem w ciąży, z myślą „ufff, pozbyłam się” 🤣

    Ottioli, Tigra, ultramaryna_, kattalinna, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 598 900

    Wysłany: 31 sierpnia, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jeszcze wróciła do komód. Kojarzy któraś z Was jakieś sensowne plytkie komody (najlepiej 30x60cm, na 4 szuflady). Przewijaj będzie na parapecie (mamy bardzo głęboki parapet zrobiony, ale obok zmieści się nam tylko coś wąskiego. Niestety nie znalazłam jeszcze nic sensownego w tych wymiarach. 🙁

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1462

    Wysłany: 31 sierpnia, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    U mnie lekarka na każdej wizycie robi fotki 3D, tylko dzieci coś ostatnio nie współpracują 😅 Najfajniejsze mam chyba synka z pierwszych prenatalnych, taki mały ludek 🥺

    Zaqwsx u mnie właśnie mąż w Żabce po czipsy 🙈 ale przy okazji kazałam mu kupić serek wiejski żeby doładować trochę białka 😅 więc nie jesteś sama 😁

    Wy tu takie duże dzieciaki a ja się martwię o tą moją córcię, bo zapowiada się Calineczka. Brat rośnie w sam raz a ona jest tydzień do tyłu względem OM. Łapie się jeszcze normalnie w siatki centylowe, ale czasem mnie łapie strach o hipotrofie 😕

    Na weekend zapowiadają u nas ochłodzenie więc mam nadzieję odetchnąć, bo potem od wtorku znowu ukrop 🥵 Miałam plan na totalne porządki w kuchni ale się nie dało i teraz nie wiem kiedy mnie złapie wena znowu 😅

    Domi u nas też będzie zwykła komoda z ikei i na to przewijak

    Nome na te pomiary bliźniąt zwłaszcza im większe musisz brać poprawkę. Moja córcia zawsze odbiegała mocno od brata. Dzień przed nagłym cc miałam robione USG i dzieci miały ważyć 2000 i 2350. Finalnie 35tydziem ciąży syn 2750 córcia 2550.

    Małe ubranka rozmiar 50 najfajniejsze jakościowo i dość duży wybór mają w C&A.

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2055 4366

    Wysłany: 31 sierpnia, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, Haha, może to proroczy sen 😅 Może szykuje Nam się jakieś forumowe spotkanie? Choć do Warszawy to ja mam pół Polski… 🤣😘

    Nome, nie znam bliźniąt, które miałyby te same pomiary, zawsze jeden jest mniejszy. Moja mama jest tym mniejszym o kilkaset gram na przykład, a też z ciąży dwujajowej 😉 Problem i prawdziwe martwienie się jest gdy występuje syndrom podkradania, bo to już niebezpieczna sytuacja. Tak to nie masz co się przejmować, to normalne w mnogich ciążach 😉

    Holibka, mam nadzieję, że wizyta u profesor też Cię uspokoi 😘

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Paula22 Znajoma
    Postów: 27 82

    Wysłany: 31 sierpnia, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Co myslicie o zmianie lekarza prowadzacego na tym etapie?
    Moje ciaze prowadzi lekarz z kliniki leczenia nieplodnosci,ktory zrobil super robote ze wsparciem nas w samym zajsciu w ciaze. Jednak obecnie na kazde pytanie odpowiada jednym slowem lub mowi zebym sobie w Internecie poczytala.... a wiem jak potrafi sie angazowac w temat. Ciaza chyba nie jest juz jego obszarem zainteresowania.... tylko nie wiem czy teraz inny lekarz bedzie chcial mnie od polowy prowadzic. Co myslicie?

    32👱‍♀️👱‍♂️
    Endo & Ando
    PCOS
    Syndrom niepekajacego pęcherzyka

    On: idealne parametry
    Start IVF -12/2023
    Dlugi protokol, udalo sie 2 mrozaczki uzyskac
    Transfer 1: 13.05.2024
    7 dpt: 52 prog 161
    10 dpt: 310,9
    14 dpt: 3935,4
    18dpt: usg, jest pęcherzyk ciążowy
    29 dpt: usg, mamy 🩷
  • Ottioli Koleżanka
    Postów: 33 62

    Wysłany: 31 sierpnia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Ja bym jeszcze wróciła do komód. Kojarzy któraś z Was jakieś sensowne plytkie komody (najlepiej 30x60cm, na 4 szuflady). Przewijaj będzie na parapecie (mamy bardzo głęboki parapet zrobiony, ale obok zmieści się nam tylko coś wąskiego. Niestety nie znalazłam jeszcze nic sensownego w tych wymiarach. 🙁

    Ja znalazłam coś takiego:
    https://alpmeb.pl/pl/p/Komoda-z-szufladami-Vini4-60x30-BIA/196?srsltid=AfmBOopg7opZYdOefAI1JsnTXbHfMgUWSFtjqsvmkhl6mV4GFq8XoGk7

    Myślę, że spokojnie można znaleźć w tych wymiarach coś co Cię zainteresuje. Ja kiedyś szukałam podobnej na przedpokój, bo mam mało miejsca, ale ostatecznie nie kupiłam nic 😅

    Ostatnio miałam problem ze snem w nocy i wczoraj postanowiłam dłużej posiedzieć i faktycznie lepiej w nocy spałam. Jednak mam wrażenie, że nawet z nocnym budzeniem się lepiej wysypiałam 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

    @Paula22 ja bym spróbowała się umówić do innego i powiedzieć jak wygląda sytuacja. Wtedy ten lekarz może Ci sam powiedzieć, czy warto jest zmieniać 😊 najważniejsze, żebyś się czuła i była zaopiekowana odpowiednio.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2022 💔 8 tc

    22.05.2024 ⏸️
    11.07 I prenatalne: niskie ryzyka 🩺
    9.09 II prenatalne/połówkowe 🩺

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 434

    Wysłany: 31 sierpnia, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula22 wrote:
    Hej,

    Co myslicie o zmianie lekarza prowadzacego na tym etapie?
    Moje ciaze prowadzi lekarz z kliniki leczenia nieplodnosci,ktory zrobil super robote ze wsparciem nas w samym zajsciu w ciaze. Jednak obecnie na kazde pytanie odpowiada jednym slowem lub mowi zebym sobie w Internecie poczytala.... a wiem jak potrafi sie angazowac w temat. Ciaza chyba nie jest juz jego obszarem zainteresowania.... tylko nie wiem czy teraz inny lekarz bedzie chcial mnie od polowy prowadzic. Co myslicie?
    Zmieniłabym bez wahania. Już w sumie swojego z kliniki nieplodnosci zmieniłam zaraz po odstawieniu ostatnich dawek proga, miło się pożegnałam i zapowiedziałam że szybko wrócę. Prawda jest taka że leczenie niepłodności jest już ciężkim odłamem medycyny i ginekolodzy dzielą się na tych przedciazowych i ciążowych ( pewnie jeszcze więcej podziałów jest bo każdy jest dobry w tym co lubi). Zwyczajnie poszukałabym kogoś i przekazała wszystkie informacje. Niektórzy zmieniają i kilka razy z tym że jest to trochę z brakiem korzyści dla Ciebie bo generować może bałagan. Z tym że połówkowe I badania po połówkowych mogą być takim nowym działem dla lekarza jeżeli ciaza przebiega fizjologicznie.
    Warto wziąć kogoś kto pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić

    kattalinna, Paula22, Ottioli lubią tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 31 sierpnia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, zgadzam się z dziewczynami. Zmienić możesz na każdym etapie w sumie, im wcześniej tym lepiej dla Ciebie tylko. Ja byłam zmuszona znaleźć na szybko nowego prowadzącego, nie miałam nawet zbytnio czasu na szukanie. Wybrałam lekarkę, którą jestem zachwycona 🙂 byłam u niej dopiero trzy razy, ale za każdym razem wychodzę z takim poczuciem kompleksowego zaopiekowania. Poprzedni lekarz był fantastyczny, ale miał inny styl. Wybierz na spokojnie nowego lekarza, udaj się na wizytę i porozmawiaj. Zostało zbyt wiele czasu do końca ciąży, żeby się męczyć.

    Paula22, Ottioli lubią tę wiadomość

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 31 sierpnia, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi.Nika wrote:
    Ano widzisz to mam rożek za 20 zł z vinted z poofi. No obecnie poziom używanych rzeczy jest tak dobry, że trochę szkoda kasy na nowe jeśli nie jest to konieczne.
    Łóżeczko chyba kupimy nowe, bo nie znalazłam na olx w pobliżu takiego jakie chcemy a do Poznania z Warszawy jechać nie będę :p
    Jeszcze jest trochę czasu 😉 obserwuj olx i lokalne grupy sprzedażowe, na pewno coś trafisz. Kupno nowego zostawiłabym na ostatni moment w sumie. Wcześniej ewentualnie możesz kupić sam materacem, jeśli wiesz jakiej wielkości łóżeczka szukasz.

    preg.png
  • Martineska9596 Koleżanka
    Postów: 34 90

    Wysłany: 31 sierpnia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! 🩷

    Ja w weekend zaczynam buszowanie po internecie aby skompletować trochę wyprawki. Rożki, śpiworki to wiem. A co z kokonem? Polecacie? :)

    Dodatkow: po ile par bodziaków, śpioszków itp. ogarniać mniej więcej z każdego rozmiaru? Pomocy dla niedoświadczonej mamusi. :)

    Wybudziła mnie dzisiaj taka boląca głowa, że właśnie czekam na zbawienne zadziałanie paracetamolu. Ściskam Was mocno!

    Ottioli lubi tę wiadomość

    👩🏽‍💼28 👨🏽‍💼29
    🚀Start starań: marzec 2023
    💔Poronienie, puste jajo, lipiec 2023, 8 tydz.
    ❤️‍🩹Październik 2023 - ciąża biochemiczna
    🤰🏽Kwiecień 2024 - pozytywny test
    🩵19.08.2024 - badania połówkowe, czekamy na chłopca 🩵
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1627 4313

    Wysłany: 31 sierpnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 😊 po prostu martwi mnie duża różnica między dziećmi no i kwestia słabej biochemii na pierwszych prenatalnych, która może wskazywać na problemy z łożyskiem. Na razie mamy obserwować, ale faktycznie obie lekarki podkreślają że różnica może być.

    Z czym Waszym zdaniem z wyprawki warto poczekać do blackfriday? Macie może jakieś sprawdzone firmy które robią fajne promki w tym okresie? Nie wiem czy nie zostawię sobie na wtedy materaca (chyba zdecydujemy się na ruckenxfizjomommy), wyprawki aptecznej, inhalatora, termometrów itp. Z drugiej strony boję się że mnie dzieci (odpukać) zaskoczą na początku grudnia i wtedy może być lipa ze nie wszystko jest 🙈

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 462 707

    Wysłany: 31 sierpnia, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak kattalina mogę obserwować :) nie spieszy się jeszcze 😂 dzięki za radę.

    Ja chyba na blackfriday będę polowała na laktator. Cały czas zastanawiam się jaki wziąć i czy brać. Ale No będę chciała wychodzić z domu chociażby na jakieś zajęcia z jogi jak dostanę zielone światło, wiec odciąganie pokarmu może się przydać.
    I chyba trip trapa będę polowała na Black Friday gdzieś :)

    Ilona.. lubi tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 31 sierpnia, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome, ja na Black friday planuję kupić sobie czytnik ebooków 🤣 czy dla dziecka coś, to nie wiem zupełnie. Ciągle mam poczucie, że niczego nie potrzebuję 😉 dobrym pomysłem jest zostawienie zakupów tych droższych rzeczy. Chociaż te promki u nas i tak są marne zazwyczaj.

    Rocky lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 277

    Wysłany: 31 sierpnia, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula22 wrote:
    Hej,

    Co myslicie o zmianie lekarza prowadzacego na tym etapie?
    Moje ciaze prowadzi lekarz z kliniki leczenia nieplodnosci,ktory zrobil super robote ze wsparciem nas w samym zajsciu w ciaze. Jednak obecnie na kazde pytanie odpowiada jednym slowem lub mowi zebym sobie w Internecie poczytala.... a wiem jak potrafi sie angazowac w temat. Ciaza chyba nie jest juz jego obszarem zainteresowania.... tylko nie wiem czy teraz inny lekarz bedzie chcial mnie od polowy prowadzic. Co myslicie?

    Ja do swojego lekarza z kliniki niepłodności chodziłam na wizyty do końca pierwszego trymestru. Później zmieniłam, choć lekarz jest fantastyczny i z pewnością wrócimy do niego przy kolejnych próbach. Sam mówił, że po uruchomieniu programu rządowego mają teraz urwanie głowy, więc nie blokuję wizyt starającym się.
    Ważne, żebyś się czuła dobrze zaopiekowana 🙂 Jeśli wiesz, gdzie będziesz rodzić - to pewnie najlepiej lekarza ze szpitala.

    Ottioli lubi tę wiadomość

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ