X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrocławskie ciężarówki
Odpowiedz

Wrocławskie ciężarówki

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Changi Mai może na brochowie zależy na kogo sie trafi na IP
    A pamuetasz kto wtedy był?
    Ja tam pojechałam z plamieniami w 12 tc prosto z ulicy bez karty ciąży na IP był dr Bal i przyjął mnie bez mrugnięcia okiem
    Teraz robię u niego usg prywatnie bo słyszałam o nim dużo dobrych opini

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 13:29

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty
    Dziewczyny podrzucam linka do zapisu na bezpłatne warsztaty bezpieczny maluch
    We Wrocławiu będą w marcu może akurat któraś będzie chętna:)

    dora13, lysinka lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • aghata Autorytet
    Postów: 1441 1781

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja...ja co prawda mkeszkam w Trzebnicy ale Wroclaw to moj drugi dom tu sie wychowalam i kocham to miasto.

    Ja bede rodzic przez CC w Trzebnicy nawet wczoraj pojechalam na IP ze skurczamimzostalam przyjeta w 5 minut, zbadana, usg dowiedzialam sie przy okazji ze to synus ale moje skircze sa wynikiem prawdopodobnie zrostow po eczesniejszej cc i moja macica tak dsje znac ze rosnie.

    We Wroclawiu slyszalam rozne opinie Kamienskiego moja siostra rodzila 3 dzieci i poleca, innne kolezanki znowu Brochow polecaja.

    Ale wiem ze wroclawskie szpitale sa czesto zatloczone i dlatego nawet jakbym miala mozliwosc porodu we Wro to wole Trzebnice gdzie czesto jest pusto i mozna trafic ze rodzisz sama

    dqprx1hpe161hvx9.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatha słyszałam dobre opinie o Trzebnicy wiec tylko Ci pozazdrościć
    Gratuluje synka

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po prostu syf na Brochowie przeraził, rozpadający się w rękach sprzęt i arogancja pań z Izby Przyjęć. No i przerażające opowieści moich rodzących tam koleżanek. No ale faktycznie to od lekarza głównie zależy. :)

    Synuś ale fajnie :)

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Changi dzisiaj rano dotarłam do 9 strony Twojego pamiętnika wiec czytałam już o wizycie w szpitalu
    Ale tyle naprodukowałaś że jeszcze trochę do poczytania mam ;) miałam dzisiaj zajęcie po pobudce o 5:15 ;)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha dzięki Gosiu za odwiedziny :) spoko na następnej stronie już urodzę :P a na dwudziestej mam już prawie 10 miesięczniaka :P jak te strony szybko lecą a z nimi czas :)

    Buziaki dla Poli - piękne imię!

    gosia86 lubi tę wiadomość

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Changi nowe wpisy czytam na bieżąco ale nadrobić te wcześniejsze strony to trochę zajmuje :)
    Ja się tak upieram przy tym brochowie bo 10 minut i już jestem na miejscu
    Dzięki że podoba Ci się imię mojej królewny:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 23:34

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to może Gosiu mieszkasz niedaleko. Bo my na Księżu Małym.

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Changi wyslalam Ci zaproszenie:)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) też jestem z Wrocławia, ja zamierzam rodzić na Kamieńskiego; jak tam będzie komplet to będę jechać do Trzebnicy. Mieszkam na Psim Polu, to mam najbliżej, a też słyszałam raczej dobre opinie.

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam z Wrocławia, od niedawna mieszkam 50km od Was, ale rodzić też zamierzam na Kamieńskiego - bo wskakuję na S8 i koło Marino zjeżdżam i szybciutko tam jestem, a jakoś nie przekonują mnie szpitale Oleśnica/Kępno/Namysłów...

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • aghata Autorytet
    Postów: 1441 1781

    Wysłany: 8 lutego 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko w Trzebnicy nie daja znieczulenia :/

    dqprx1hpe161hvx9.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie jakieś komisy we Wroclawiu z wózkami?
    Byłam już na Rejtana kolo dworca głównego ale nic ciekawego a wczoraj byłam w misiu na orzechowej tam juz spory wybór i wózków i ciuszków ale nie mieli akurat tej formy wózków którą sobie upatrzyłam

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • CaneCorso Autorytet
    Postów: 513 485

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, ja też zamierzam rodzić we Wrocławiu, mam nadzieję ze znieczuleniem, nad Trzebnicą się długo zastanawiałam ale jednak Wrocław. Co do szpitala to jeszcze się waham :-)

    3i49zbmhdvaalxch.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 12 lutego 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny

    Mam sporo rzeczy po Gajce (dla chłopców i dziewczynek) - moim zdaniem ładne i zadbane. Może, którejś się przydadzą? Odbiór oczywiście we Wrocławiu - nawet bardzo miło będzie się spotkać :) (A tak poza tym my spotykamy się z dziećmi, ale jakby jakaś mama z brzuszkiem chciała dołączyć to też zapraszamy)

    http://szafka.pl/profil/Elemiach/sprzedaje_lub_wymieniam



    3i49cwa1t57en9fi.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 17 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to na bezpiecznym maluchu jest szansa że możemy się spotkać :) ale na mamo to ja chyba się już nie załapię:)

    futuremama lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na warsztaty bezpieczny maluch też się wybieram, byłam na poprzedniej edycji i chcę sobie przypomnieć pierwszą pomoc - bardzo fajnie prowadzone.
    A na mamo to ja, to ja już na te dla mam się wybiorę :) o ile dam radę

    gosia86 lubi tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • anula1990 Autorytet
    Postów: 488 514

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    Nie mam kogo zapytac wiec zadaje pytanie na forum.
    Od miesiaca jestem na l4 i tu moje pytanie :czy to prawda ,że zus lubi kontrolować ciężarówki?Lekarz ginekolog mnie troche nastraszył,żebym raczej przebywała w domu ,nie wyjezdzala nigdzie i w tygodniu do 15stej starała sie nie opuszczac domu...jak tu cieszyc sie z ciązy...jak czlowiek tylko wyjdzie z domu i boi sie czy nie było u niego proszonych gości?

    74disg18xt1q3yyo.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 28 lutego 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula wszystkie zwolnienia powyżej 14 dni trafiają do systemu w ZUSie i faktycznie można zostać wylosowanym i mieć kontrolę w domu, bądź dostać wezwanie do stawienia się w ZUSie na komisji. Nie przejmuj się tym tak bardzo, jak zobaczysz awizo w skrzynce, że cię nie zastali, to idź do apteki i zrób jakieś zakupy, będziesz mieć paragon z datą. Twój ginekolog może ci wypisać też zaświadczenie, że byłaś na wizycie. Kontrole nie zdarzają się tak często, ja w ogóle o tym nie myślę. Oczywiście najlepiej jak nie masz wpisane w L4, że musisz leżeć. Trochę chaotycznie napisałam, jakby coś to pytaj.

    km5smg7yaiikzi6r.png
‹‹ 22 23 24 25 26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ