X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrocławskie ciężarówki
Odpowiedz

Wrocławskie ciężarówki

Oceń ten wątek:
  • anula1990 Autorytet
    Postów: 488 514

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lysinka wrote:
    Anula wszystkie zwolnienia powyżej 14 dni trafiają do systemu w ZUSie i faktycznie można zostać wylosowanym i mieć kontrolę w domu, bądź dostać wezwanie do stawienia się w ZUSie na komisji. Nie przejmuj się tym tak bardzo, jak zobaczysz awizo w skrzynce, że cię nie zastali, to idź do apteki i zrób jakieś zakupy, będziesz mieć paragon z datą. Twój ginekolog może ci wypisać też zaświadczenie, że byłaś na wizycie. Kontrole nie zdarzają się tak często, ja w ogóle o tym nie myślę. Oczywiście najlepiej jak nie masz wpisane w L4, że musisz leżeć. Trochę chaotycznie napisałam, jakby coś to pytaj.
    Dziekuje za odpowiedz :)

    74disg18xt1q3yyo.png
  • anula1990 Autorytet
    Postów: 488 514

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś chodzi do ginekologa Dawida Wiśniewskiego?

    74disg18xt1q3yyo.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poszukuję wózka 2w1lub 3w1 może któraś Was aktualnie zmienia lub planuje zmianę wózka to proszę o info :)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula1990 wrote:
    Czy któraś chodzi do ginekologa Dawida Wiśniewskiego?

    Anula1990 ja Chodziłam :) Zafundował mi poród marzeń! Będę mu wdzięczna już zawsze! I teraz też do niego chodzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 21:25

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • stay Ekspertka
    Postów: 213 231

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę sobie zaznaczyć, że mam przeczytać ten wątek. ;)

    Czy któraś prowadziła ciążę u Roberta Mydłowskiego?

    <3 Nadusia <3
    z6EVp1.png
    tt1d64a6.png
  • Venice Autorytet
    Postów: 477 627

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay ja prowadzę obecną ciążę u dr Mydłowskiego. Pierwszą też prowadziłam u niego. Obie ciąże z komplikacjami, zawsze mogę do niego zadzwonić w razie potrzeby.Polecam!

    stay lubi tę wiadomość

    p19us65gm2vs5uf6.png
‹‹ 22 23 24 25 26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ