Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • monkle Autorytet
    Postów: 389 360

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś <3

    Czy Wam też jest tak ciągle zimno? Telepie mnie w tej ciąży niemożliwie :(

    Ja zbieram się w sobie, żeby zadzwonić do pracy i powiedzieć o ciąży, ale mam stracha :p

    W weekend za to powiedzieliśmy rodzicom, mojej siostrze i jednej parze znajomych o ciąży :) ciężej mi ją ukryć, bo i brzuch mam wrażenie że już mi wzdyma i czuję się o wiele gorzej i widać że jest coś nie tak..

    Tomuś 06.12.2017r, 37t6d, 2400g szczęścia, SN.
    Bartuś 08.09.2019r, 38t2d, 3430g szczęścia, SN.

    12.2016 [*] pamiętam Aniołku.
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monkle wrote:
    Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś <3

    Czy Wam też jest tak ciągle zimno? Telepie mnie w tej ciąży niemożliwie :(

    Ja zbieram się w sobie, żeby zadzwonić do pracy i powiedzieć o ciąży, ale mam stracha :p

    W weekend za to powiedzieliśmy rodzicom, mojej siostrze i jednej parze znajomych o ciąży :) ciężej mi ją ukryć, bo i brzuch mam wrażenie że już mi wzdyma i czuję się o wiele gorzej i widać że jest coś nie tak..
    Monkle powodzenia w pracy, teraz raczej pracodawcy dobrze przyjmują takie wiadomości, trzymam kciuki. Fajnie, że poinformowanie rodzinki masz za sobą, ja czekam jeszcze do polowy lutego ;) A też mam kłopot już z ubraniami, jestem szczupła i brzuszek wyraźnie się już lekko zarysowuje i nawet w pracy się śmiały koleżanki co jak ostatnio ciągle w swetrach oversize ;)

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkle mi też jest ciągle zimno :) Najgorzej jest wieczorami, jestem cała rozpalona. Ubrana od stóp do głów pod dwoma kocami przy kaloryferze i dalej mnie trzepie... :/

    Powodzenia w pracy :)
    Ja też coś już myślę jak w firmie co poukładać.. wracam do domu po 19/20. I tak nie jestem w stanie się skupić w pracy bo ledwo na oczy patrzę.

    U nas wie tylko moja mama. Reszcie rodziny powiemy dopiero pod koniec lutego. Wcześniej może jeszcze bratowi, chociaż chyba coś już podejrzewa, bo śmiał się że mi coś brzuch wydęło :D

    Ja jutro mam wizytę, mam nadzieję że po krwiaku nie będzie już śladu :/ i z dzidzią wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 15:48

    monkle lubi tę wiadomość

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola napisalas o brzuszku, wlasnie ja w szoku jestem, ze tak szybko mnie "wywalilo". Tzn slyszalam ze w drugiej ciazy moze szybciej sie brzuszek pojawic, no ale w 9 tygodniu?! :D Malutki jest ale odznacza sie pomalu :-) W dzinsach w ktorych jeszcze w grudniu chodzilam juz mi za ciasno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 15:53

    Lami lubi tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym chciała, żeby coś było widać, ale będę musiała pewnie jeszcze kilka tygodni poczekać. :)


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brzuch w zależności od dnia. Raz wychodzi raz się chowa. Ale zimno mi niesamowicie. Zawsze w mieszkaniu 21 st. a teraz 23 i dalej mi zimno.

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speaky to zależy od kobiety, moja mama się zawsze śmiała, że jak się z siostrami wdalysmy w nią to pod koniec 3 miesiące będziemy już miały piękne brzuszki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 16:06

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speaky, kiedy masz następną wizytę?

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Speaky, kiedy masz następną wizytę?

    Dopiero za 2 tyg :-/ Chyba zwariuje do tego czasu... Ostatnio w 8+ tyg dowiedziałam sie ze ciaza obumarla, nie mialam zadnych objawow. Dlatego tak sie boje czy zobacze dzidziulka fikajacego na usg za 2 tyg... 2 i 3 dni temu kuło mnie podbrzusze ale raptem 5 min, mam nadzieje ze to macica sie rozciaga...

    eikts65gz0i70ci6.png
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Dopiero za 2 tyg :-/ Chyba zwariuje do tego czasu... Ostatnio w 8+ tyg dowiedziałam sie ze ciaza obumarla, nie mialam zadnych objawow. Dlatego tak sie boje czy zobacze dzidziulka fikajacego na usg za 2 tyg... 2 i 3 dni temu kuło mnie podbrzusze ale raptem 5 min, mam nadzieje ze to macica sie rozciaga...
    Rozumiem o czym mówisz i wiem co czujesz ja miałam taką samą sytuację ale w 10tc :( teraz mam dobre myśli i tydzień do wizyty więc czekam jak na zbawienie żeby jeszcze raz ujrzeć bijące serduszko !

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4tc :) termin na 7.10 ale moze sie zmienic wiec zostaje z wami :)

    Widac struktury plodu. Za 2tyg mam sie zglosic na wizyte :)

    Arashe, Lami, pola0909, speakyourmind93, Mama_Zuzia, k878, Mamadwojki, Finezja19 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speaky, ja wiem, że wszytko będzie u Ciebie i maleństwa dobrze :*
    Dzisiaj też mnie zarwał brzuch że trzy razy, no ale też myślę, że jakoś to się zmienia wszystko w środku i jakiś znak musi dać.
    Jak tam wizytujące? Piszcie nam.

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Aguuu Ekspertka
    Postów: 185 312

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety zarodek dalej się nie pojawił... Dostałam skierowanie do szpitala. Życzę Wam żeby wszystko szło zgodnie z planem i żegnam się. Trzymajcie się.

    29.01.2020 Zosieńka ❤️ 54cm 3184g
    29.01.2019 [*] Aniołek- 8 tc.
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Aguu z Twojego powodu, współczuję i wiem co przezywasz, sama to miałam poprzednio. Mam nadzieję, że skończy się niewielka ingerencją.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu wrote:
    Niestety zarodek dalej się nie pojawił... Dostałam skierowanie do szpitala. Życzę Wam żeby wszystko szło zgodnie z planem i żegnam się. Trzymajcie się.
    Aguu :( nie wiem co powiedzieć :( to miało być koniec złych wiadomości :( trzymaj się kochana :(

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu, bardzo mi przykro :(

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ktoś mnie tu pamięta? :)
    Powód mojej nieobecności był dość dziwny, mianowicie paleta kolorystyczna forum zwiększa moje mdłości, szczególnie jak przeglądam je na telefonie, więc nie dawałam rady tu przebywać :P

    Z lekka was nadrobiłam, widziałam że były smutki :( I teraz Aguu, strasznie mi przykro, oby od teraz było tylko lepiej :*

    Ale były też radości, Ann, gratuluję :*

    Ja czekam teraz do 12.02. na wizytę. W sobotę byłam prywatnie, maluch miał 1,98 cm :) Powiększyłam zestaw leków o heparynę, trochę bałam się podawania ale nie jest źle.

    nick nieaktualny, pola0909, Ann.., MOJE, monkle, Arashe lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu tak bardzo mi przykro :( dużo siły kochana !

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguu trzymaj się :( Mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie.

  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu kochana bardzo mi przykro :( miało już nie być złych wiadomości :( trzymaj się :(

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ