Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • Juusti69 Ekspertka
    Postów: 234 723

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguu bardzo mi przykro... Bądź dzielna dziewczyno !!! Smutno strasznie...

    dxomio4p9i0wb2wq.png
    thgf3e3kce137ljc.png

    Endometrioza IIIstopień.
    Niedoczynność tarczycy,
    mięśniak.
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest dzidziuś jest serduszko ma 6mm :* jestem taka szczęśliwa :*

    pola0909, Juusti69, Ann.., VianEthel2, Bunia86, Patrycja05, m0nika, Inka90, elvira, Lami, MOJE, agjot1979, monkle, k878, Mama_Zuzia, Betika, aannkka, AmyLee44, nick nieaktualny, manda21, Arashe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadwojki wrote:
    Jest dzidziuś jest serduszko ma 6mm :* jestem taka szczęśliwa :*
    Mamadwojki bardzo się cieszę z dobrych wiadomości i gratuluję !!!

    Mamadwojki lubi tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Ann.. Autorytet
    Postów: 286 390

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu, bardzo mi przykro :( trzymaj się kochana!

    Miłosz 30.07.2019 cc
    48cm 2700 gram szczęścia 💙
    zem3i09ksajtfi0a.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadwojki gratulacje :) Oby więcej dobrych wiadomości dziś było.

    Mamadwojki lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuuu bardzo bardzo mi przykro :/

    Ja dziś też po wizycie, fasolka ma 2cm serduszko bije i wszystko wygląda dobrze :)

    Mam tylko za niskie ciśnienie "jak umarlak" jak to doktor mówi :):)

    Mamadwojki, m0nika, VianEthel2, Inka90, elvira, agjot1979, monkle, k878, Mama_Zuzia, aannkka, AmyLee44, nick nieaktualny, Juusti69, Arashe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadwojki wrote:
    Jest dzidziuś jest serduszko ma 6mm :* jestem taka szczęśliwa :*
    Mamadwojki, lubieswieczki gratulacje serduszek!!! :*

    Mamadwojki, Lubieswieczki lubią tę wiadomość

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały cud :*
    c6035d2b7dbe9c7emed.jpg

    Ann.., m0nika, elvira, MOJE, pola0909, agjot1979, Inka90, monkle, Patrycja05, Arashe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamdwójki który tydzień i dzień?

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elvira wrote:
    Mamdwójki który tydzień i dzień?
    6+3 zgodnie z om :)

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieswieczki bardzo się cieszę i gratuluję !!!

    Lubieswieczki lubi tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokładnie tak samo będę miała w środę. Myślę że u mnie nie będzie jeszcze nic widać bo przy synu miałam skończony 7 tydzień jak pojawił się zarodek :)

    Mamadwojki gratulacje ! :*

    Mamadwojki lubi tę wiadomość

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś prowadzi ciążę prywatnie i na NFZ??

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadwojki gratuluję! 6 mm to już duży człowiek :)

    Lubieswieczki, super, że mogłaś podejrzeć maleństwo :)

    Alis, miałaś mieć dzisiaj wizytę, jak u Was?

    Słuchajcie, jeśli chodzi o listę, to już jesteśmy grubo za połową, jeszcze kilka dni i powinnyśmy wiedzieć o wszystkich serduszkach :) Mam nadzieję, że dziewczyny z początku listy dadzą nam znać co z nimi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 19:29

    Mamadwojki, pola0909, m0nika lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 791

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadwojki wrote:
    Czy ktoś prowadzi ciążę prywatnie i na NFZ??
    Tak, ja :)

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Amarylisek Nowa
    Postów: 2 15

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć do Waszego grona :) tydzień temu zrobiony test i dwie blade kreseczki. Kalkulator wylicza termin na 28 wrzesnia. Jutro wizyta u gin. Staram się nie fiksowac, ale o tą ciążę walczyliśmy prawie trzy lata :) uściski!

    Lami, monkle, m0nika, speakyourmind93, Ann.., Mama_Zuzia, aannkka, Gosa, Kiniorek91, nick nieaktualny, manda21, Juusti69, Arashe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Tak, ja :)
    I jak to wygląda ?? Czy lekarze o sobie wiedzą??

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarylisek wrote:
    Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć do Waszego grona :) tydzień temu zrobiony test i dwie blade kreseczki. Kalkulator wylicza termin na 28 wrzesnia. Jutro wizyta u gin. Staram się nie fiksowac, ale o tą ciążę walczyliśmy prawie trzy lata :) uściski!
    Trzymam kciuki za mały cud :

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguu tak mi przykro ;-(
    Ja tez bez zadnych wesolych wiesci. moze troche wyprzedzam fakty, ale domyslam sie co u mnie bedzie...
    3miesiace temu poronienie w 8,9tyg. wczoraj jeszcze z wami pisalam apropo terminow kiedy na usg a dzisiaj.... plamienie. male brazowe, ale jest i psychicznie mnie ze juz tak napisze rozpier*dala.... nie wiem czemu. czy to przez acard?
    wczoraj test elektoriczny pokazal ponad 5tydzien.
    tydzien temu ten sam test pokazal 4-5, wiec wszystko bylo perfekt! Ładnie tygodnie wzrosly jak mialy wzrosnac, to czemu plamie?;(
    we srode mam skan. jak zwykle powiedza ze to moze implantacja sracja,.....
    ktoś pocieszy?;( doradzi? podniesie na duchu? wiem ze to smieszne ale czasami pomaga ;(

    10.09.2019 Marcel
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarylisek witamy i gratulacje :)

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ