X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Aina Autorytet
    Postów: 661 150

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka ja sadzajac dzieci na nocnik

    Zapinam napy od bodow. Na ramie brzmi dziwnie ale zawsze sie sprawdzalo nigdy nei moczyli body w nocniku 😌

    edka85, Leeila26, joana lubią tę wiadomość

  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a u nas wczoraj taka noc, ze maly mial ttlko kedna pobudkę. Wprawdzie ppszlam spac po 1 i ta pobudka byla w czasie mojego spania, ale co jedna pobudka to nie trzy i wstalam o 7 rano jak mlody Bog :):)

    Ja jeansy nakladam małemu tylko jak mamy jakoes wyjście do ludzi np kade do rodziców mpich, ale od razu go przebieram :P w donu to rajstopy najlepsze, chociaż teraz to wszystko jest zle bo ja mam panele i tutaj sie slizga mały bardzo.

    Jakos tak ostatnio mi Mikolaj zrobil sie lepszy w obsłudze. Moze to dlatego ze staram sie tego nabialu i jajek nie jeść, chociaz dzisiaj zjadlam jednego racucha bo usmazylam na wizytę rodziców i podowczorek syna i wyjatkowo wyszly jak kamienie! Dziewczyny co wy gotujecie dla siebie i dzieci? Bez nabiaku da sie zyc, ake jajka by sie przydały... Właśnie skonczykam gotowac jarzynowa na trzy gary - jeden odłożony do zmiksowania dla Mikołaja, jeden dla mnie bez śmietany i oddzielnie dla Filipa ze śmietana (bo karzynowa dla mnie ze smietana musi byc! :D). Noe wiem co zrobić na obiad... Mam dynie, indyka, widzialwm fajny przepis na indyka w sosie dyniowym, czy ktoras z Was robila cos takiego?

    P.S pisalam ze nie sole prawie ostatnio, tylko troche na talerzu. Zasmakowala mi nawet dzis zupka ze sloiczka bo nie mialam swojej i dojadlam po Mikolaju. Dzis do mojej zupy dodalam sol jak ywraz gotowalam i stwierdzam ze sol zabija smak... A ja wiecznie tyle solilam ze szok.

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katwie w sumie Anielcia nie reaguje alergia jak ja zjem jajko ale jak jej podaje to ma straszna wysypkę. Kupuje jajka przepiórcze i po tych jest ok. Spróbuj może i u Was się sprawdzi.
    Ja rzadko daje Anieli słoiki bo ona lubi jak w zupce są wyczuwalne kawałki ale też je dojadalam ze smakiem;P
    A indyk w sosie dyniowym brzmi smacznie;)
    Ja nie umiem gotować dla siebie i dla dziecka ... Uczę się wciąż... Póki co demotywuje mnie to że Aniela zjada wszystkiego mikro ilości. Tzn trzy łyżeczki zupy, pół pulpeta itd... niby pediatra mówi że jest ok ale mi się czasem nie chce jej nawet śliniaka zakładać bo nie ma sensu;P

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Aina Autorytet
    Postów: 661 150

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka
    Moja mala zjada dwie lyzeczki i nic sie to nie zmienia

    Dzis pierwsza rehabilitacja po zajeciach mala przeplakala. Caly dzien. Codziennie jwst pogodnym dzieckiem a dzis bidula olacze i krzyczy

    Mam stresa bo na sali tez byl inny chlopiec nie wien co myslec i tym covid ja wciaz nie umiem sie odblokowac na ludzi i normalność


    Rehabilitantka mowi ze mloda ma bardzo slaby brzuch... Ona tez chce tylko lezwc na brzuchu wiec nie napina go wcale

    Po stopy siegnela tylko raz.

    Mowi tez ze ma krzywa klatke piersiowa i lubki żebrowe.

  • Ounai Autorytet
    Postów: 13983 20522

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Tak,koszulki u niemowlaka to srednio no chyba,ze ktorys bobas juz bedzie chodzil to wtedy mogą byc.
    U nas tez w nocy wiercenia wiecej niz zwykle i zamiast pobudki przed 7 to o 6 zzz ZZZ zzz (tak sie kiedys na gadu gadu pisalo jak ktos spiący-mlodsze nie znajo :p ) woec spiewnym krokiem dzis aaczynamy dzien "kawka na miejscu dzisiaj towarzyszy mi,to duza czarna nieslodzona bede fit.." :D
    I jeszcze LOL. Młodzi nie wiedzą która to ikonka 😂 Ale mi przypomniałaś ja jeszcze z mężem na GG gadałam :D

    age.png

    age.png
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadu gadu :D Pamiętam jak pisałam z mężem, jak była jakas kosa miedzy nami to jak tylko sie zalogowal ustawialam status niewidoczny ze nibymie nie ma i nie obchodzi mnie ze wszedk na gadulca :D

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • KotkaPsotka3 Autorytet
    Postów: 1113 530

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie kaszki dajecie dzieciom? Chce dzisiaj kupic ale nie wiem na co sie zdecydowac. Zwykla manne gotowana na krowim mleku czy jakas z rossmana z dodatkiem mm?

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
    ex2bkrhmisl7dznn.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka u nas alergia na bmk, wiec ja gptuje na wodzie. Biore zawsze Helpy lub po prostu sklepowe i sama gotuje. Czasem je blenduje na pudding a czasem daje taką normalna.

    U nas noce tez dramat.. 8 miesiecy.. i czekam.. kiedy wreszcie przyjda lepsze? 🙄 ale ostatnio byly 2 z 2 karmieniami.. i ludze sie, ze to coraz bliżej 🤣

    Ptysio gratki 🤩

    Dzinsy mamy, ale zakladam tylko do gosci. I zaraz po znow przebieram go w dresiki czy legginsy.
    Jakos wydaje mi sie, ze mu niewygodnie mimo, ze z miekkiego dzinsu i takie szersze.

    Aina super rada, zapamietam 🥰

    Ptysio lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amela też je kaszki z Helpy. I mamy jedną instant z Holle bananową. Robię na wodzie, mleku owsianym lub krowim, ale najczęściej na owsianym za radą dziewczyn :) Kotka myślę, że zwykła manna będzie lepsza od rossmnowskiej kaszki z mm

    Mamy już wprowadzonego łososia - na szczęście wszystko ok :). Po niedzieli próbujemy jajo :D

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniela nie lubi kaszek. Generalnie nie lubi słodkiego. Czasem jakiegoś owoca zje od biedy ale generalnie 'ze słodkości to ona najbardziej lubi mięso':P ryba też całkiem ok;P generalnie jak podam jej obiadek to najpierw bierze się za mięso lub rybę. Zupki też bardziej smakują z mięsem. Chociaz wczoraj bardzo smakował jej szparag;P

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5355 6231

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    I jeszcze LOL. Młodzi nie wiedzą która to ikonka 😂 Ale mi przypomniałaś ja jeszcze z mężem na GG gadałam :D
    Ja pamiętam jeszcze ROTFL, mój ulubiony i bardzo żałuję, że go nie ma w innych aplikacjach.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż dziś jedzie na test.jutro powinny być wyniki. A ja oszaleje. Z nim się izolujemy. Do rodziców nie chodze. Aniela turbo marudna, najchętniej by była noszona tylko, o wszystko wyje... i strzela sobie turbo drzemki. W nocy budziła się 8 razy... Osiwieje...

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13983 20522

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka, Marta od 3 miesięcy wstaje 6-8 razy w nocy. Da się przyzwyczaić 😂

    O tak Edka, ta kręcąca się buźka, fajna była :D

    age.png

    age.png
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katwie27 wrote:

    P.S pisalam ze nie sole prawie ostatnio, tylko troche na talerzu. Zasmakowala mi nawet dzis zupka ze sloiczka bo nie mialam swojej i dojadlam po Mikolaju. Dzis do mojej zupy dodalam sol jak ywraz gotowalam i stwierdzam ze sol zabija smak... A ja wiecznie tyle solilam ze szok.


    Ja od lat nie używam cukru i soli, jem bez sosów i omasty 😁 inna jakość potraw i zupełnie inny smak 😉

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeej laski byla jeszcze jedna fajna emotka ja gg 😎 <sex> pamietacie? :D 😂
    Leeila ale jestes delikatna z tym wprowadzaniem :) ja tam od razu wszystko haha.i lososia szymo lubi. Co do kaszek to ja kupuje te na mm tylko patrzylam w necie,ktora ma znosny sklad i nie ma cukru w skladzie i gerber organic jest ok pod tym wzgledem ale oczywiscie te helpy i hollie sa lepsze. Maz chcial byc super tata i kupil takie jogurciki nestle dla niemowlat. To sam musial zjesc. W 1kubeczku 2lyzeczki cukru😐

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancys85 wrote:
    Ja od lat nie używam cukru i soli, jem bez sosów i omasty 😁 inna jakość potraw i zupełnie inny smak 😉
    Ancys i to jest Twoj sekret figury!!!

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nabiału nie wprowadzałam. Ale rybkę,mięsko i w ogóle większość rzeczy to szybko. Ja zauważyłam że Aniela woli zwykła kaszę manna,jaglana lub owsiana niż np te z Helpy. A szkoda bo te Helpy są fajne takie roznorodne

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam tego rozszerzania. Ja ze starszym tez szlam jak burza, a u Mikolaja ppelniam błąd na błędzie. Wczoraj robilam racuchy i musialam jednego sprobowac i chuba dzis to wyszło (było mleko i jajko), buzia czerwona chocoaz tragedii wielkirj nir ma, ma keszcze kciuki czerwonw tak alergicznie. Trzymam jeszcze tydzien i wale po kolei jajko, a potem dam jogurt zeny jiz wiedziec na pewno... No i ryba chociaż ryba to na bank..
    Co do kaszek, to dzirci dostaja mleko cxy z poersi czy mm i nie ma pptrzeby jeszvze dodatkowo dawac im ich z mlekiem. Mozna spokojnie na wodzie lub innym roslinnym, chociaż przyznam ze ealory smakowe niektórych na mleku sa o wiele lepsze - manna na mleku to dla mnie petarda... :)
    Ja dzis robilam z alantkowych placuszki z amarantusem, bananem i kaszka helpy. Bardzo smaczne, nawet starszy jadl na sniadanie.
    U nas druga noc z rzedu tylko z jedna pobudka. Za to drzemki dzis jedna 40 minut druga pol godziny.
    Jestem dzis zmeczona... Wyszlam z chlopakami na dwór, moj Filip wpadl na rower, cale plecy zachlqpane po 5 min bo nie ma blotnikow w rowerze a uwielbia bloto i kaluze. Zqraz wszedl w najwieksze bloto, cale buty zaklejone, wróciłam podminowana go przebrac, Mikolaj w tym czasie ubrany się wkurzał w wozku, przebralam go i wyszlam i wtedy Mikołaj sie tak rozwyl ze trzeba bylo wracac do domu. Po powrocie usmazylam nalesniki - Filip zjadl jednego, Mikolaj poskubal... Padli już a ja ide po sloik dżemu i bede zjadac za nich...

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak ida śniadania dla Waszych maluszków? Nam jakos wcale. Zrobię cos i maly nie chce. Dzis zrpbilam kaszke z helpy i dalam banana i nie chce wcale jesc. Dobrze ze starszak zjadl, bo sprobowal i mu zasmakowala. Za to Mikolaj podwedzil mi troche kanapki z szynka, ta juz byla dobra :D

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katwie moja rano w ogóle nie chce jeść. Ani produktów stałych ani cyca. Robi sobie zazwyczaj dłuższą przerwę od jedzenia... Ale w sumie nie dziwne jak w nocy żre co godzinę;P

    iv09hdge02bk9ct0.png
‹‹ 1390 1391 1392 1393 1394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ