X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap, podaj maila;) nie jestem na grupie na fb

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U nas pełna moc.
    Tym razem młodsza córka wstała zagilana (starsza jeszcze ma katar).

    Mały skurnik staje gdzie się da, dzisiaj dwa razy wlazł z podłogi do bujaka i stanął w środku. Myślałam że dostanę zawału.
    Poza tym spaśluch dostaje coraz więcej rzeczy do jedzenia od nas z obiadu. Pokochał ogórka kiszonego. Wczoraj zjadł 3/4 ogórka i darł się bo chciał jeszcze, oczywiście nie dałam mu więcej. Do tego ziemniaki i mięso pieczone.
    Dzisiaj zeżarł taką małą kiełbaskę z grilla z połową kromki chleba.
    Jest wesoło.

  • Ptysio Autorytet
    Postów: 968 481

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka, nie ma Cie na fb? Dziwne...
    Jie przejmuj się ze dziecko zywi się głównie mlekiem. Moj pierwszy synek miał to samo. Mało co jadl a mleko to full. Jutro kończy 4 lata o jest zdrów jak ryba. Mlodszy je większość tego co mu podam i to pokazuje że każde dziecko inne. Nawet z tych samych rodziców.

    Dziewczyny kupilam compeed są ekstra. Potwierdzam jest ulga. Dziękuję
    Buty tez kupilam i byliśmy na ślubie ale na wesele z powodów rodzinnych nie pojechaliśmy:(
    Tak czy inaczej plastry pomogły bo nie mogłam chodzić taka masakra byla.

    Maluch - 14.09.2020
    Starszak- 04.06.2017
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysio, ni ma mnie na grupie;) na FB jestem;)

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że plastry pomogły i dzięki za słowa otuchy co do żywienia Anieli;) ona je na prawdę bardzo chętnie tylko małe ilości;) ale mlecio kocha ponad wszystko ❤️

    Ptysio lubi tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też domowe jedzonko króluje 😊 wczoraj gołąbki wcinał aż miło było patrzeć 😁
    ...a może lubi jeść na świeżym powietrzu 🤔🤭 bo dzień spędzaliśmy w zoo, więc był obiad z termosu na trawce 🤪 było super.

    Pogoda, Chmurka, Krokodylica, Leeila26, Ptysio lubią tę wiadomość

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancys ale fajnie;) u nas wczoraj był grill i Aniela przeszła samą siebie. Nie spała od 13 do 19... Ale była tak towarzyska że normalnie imprezowa królowa;P wszyscy ją nosili, wszyscy się z nią bawili;) Aniela była wniebowzięta;) bawiła się na końcu, huśtała się w hamaku i w bocianim gnieździe no po prostu super dzień;)

    Aaaa zapomniałam się pochwalić. Mamy też dolna dwójkę;)

    ancys85, Pogoda, Leeila26, Ptysio lubią tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 miesięcy 😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2021, 01:36

    Chmurka, Krokodylica, Pogoda, edka85, Leeila26, Ptysio, erre lubią tę wiadomość

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cicho ostatnio...

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech zabiegany czas ostatnio. Chmurka na priv Cie dodam do przyjaciolek i jak zaakceptujesz tonwyslę adres mailowy.

    Chmurka lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap, zaakceptowane;)

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Ptysio Autorytet
    Postów: 968 481

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dużo się dzieje... z moim dziadkiem kiepsko i nic już nie można zrobić... czekamy na nieuniknione 😭 dlatego nie poszliśmy na wesele... ale moje starsze dziecko wczoraj miało urodziny a dzisiaj będzie,,impreza" urodzinowa. Kiepski moment ale on nie rozumie co sie dzieje a czeka bardzo na gości, tort z dinozaurami prezenty itp. Zdecydowaliśmy ze wyprawiamy bo co przełożyć? Nie wiadomo na kiedy...
    Wygadałam się...

    Maluch - 14.09.2020
    Starszak- 04.06.2017
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka wyslalam adres mailowy.
    My dzis na komunii na Mazurach. Pogoda super dopisala, dzieci grzeczne. Oby tylko koronki nie przywiezc :(

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysio współczuję sytuacji 😟

    U nas również piękna pogoda więc był spacer, moczenie stóp i mrożona kawka.
    Całe szczęście wreszcie ciepło 🌞🌞

    Ptysio lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysio przykro mi. Wiadomo że dziecko nic z tego nie wie a urodziny dla niego są ważne.

    Ja jestem na forum codziennie.
    Mimo że dużo się dzieje regularnie zaglądam.

    Ptysio lubi tę wiadomość

  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :) witamy się w 9 miesiącu :)

    f15503d60601.jpg

    Jak widać nadal walczymy z rączką :( znów się sączy. Od kilku dni przeszłam na dietę bez bmk i bj. Wydaje mi się, ze widać efekty na skórze. Na zgięciach już nie ma zaczerwienień, buzia coraz ładniejsza, na ciele mniej placków. Ale zanim rączka się wyleczy to trochę minie :(
    Rzadko się odzywam, bo albo mnie wykonuje albo nie mam nic do powiedzenia 😆 Julus próbuje wstawać czasami, raz wstał w wanience, bo w końcu go kapiemy na siedząco od jakiegoś czasu. Coraz lepiej śpi jak na niego, bo po pokapielowym cycu już nie trzeba chodzić do niego co 20 minut. Co nie zmienia faktu, ze cała noc jest open bar 😂
    Kiedyś pisałam Wam, ze krwawiłam, myślałam, ze to okres. W końcu byłam u gin i okazuje się ze przy szyciu mam tzw żywe mięso i ono mogło mi się oderwać i krwawić. Pokazała mi to i mówi, ze nie mam się czego obawiać, ze to pewnie samo odpadnie przy seksie. Jeśli mnie będzie drażnić to można laserem potraktować. Owulacji ani okresu nie widzi na horyzoncie.

    Chrzciny planujemy na 11.07. Może Tym razem nam się uda 🤦‍♀️

    ancys85, Ptysio, edka85, erre, Krokodylica, Leeila26, joana lubią tę wiadomość

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela u nas znów spędzona aktywnie 😁 miała być kolejka wąskotorowa ale dzieciaki wybrały wypad nad wodę.
    Pawełek oczywiście na kocu nie usiedział więc była zabawa w piachu i moczenie stópek, jak on się trząsł na widok wody 🙉🙈rośnie mi kolejny wodnik szuwarek 🙊😂

    Tak poza tym mamy pierwsze czworaki za sobą 😁 co prawda bardzo nie pewnie zrobione i raptem może ze trzy "kroczki" ale matki cieszą się z każdego wyczynu swojego dziecka więc się chwalę 🤪🙈
    Ciekawe czy przekona się do czworaków czy ominie ten etap, bo zaczął już stawać na stopy- idzie jak burza.

    Dołączam do grona weselnych zabaw.
    Kuzynka organizuje ślub i w dodatku chce żebym została jej świadkową 🤦‍♀️

    Pogoda żywe mięso brzmi groźnie🤪
    Juluś do schrupania 😁

    Pogoda, Ptysio, Leeila26, erre lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Wow, ile nowości potrafi juz Amela, jestem pod wrażeniem!
    Krokodylica ja nie wiem, co napisać, u Qas z tymi chorobami to naprawdę jakaś niekończąca się historia :( Ja ostatnio odkryłam olejki Hebda, nie wiem, czy to coś działa, bo najpierw zamówiłam taki balsam Na dobry sen i powiem Wam, ze Jankowi fajnie się po tym śpi, sama tez uzywam :P a wczoraj zamówiłam takie olejki na kleszcze (mega się ich boję u dzieci) i na katar. Moj Janek tez często ma katar, więc zobaczę, czy to coś w ogole zadziała. Dam znać ;)
    Ptysio współczuję sytuacji, tez pewnie wyprawilabym dziecku urodziny, no bo jak to wytłumaczyć? :(

    Leeila26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio też duzo się dzieje. W ubiegłą niedzielę byly chrzciny Tosi, wyszło super, Tosia byla bardzo towarzyska, balam się, jak zareaguje na gosci, ale szla do każdego;)
    Z nowych umiejętności to zaczęła wstawać gdzie się da, przez co mam codziennie milion razy zawał 🙈 No i zalicza upadki. Ciągle przemieszcza się pełzając, staje na raczkach, pobuja się i dalej pełza. Tak już jakieś 2 tygodnie, nie wiem kiedy odkryje to raczkowanie 😂
    Ale teraz jest super czas, jest taka coraz bardziej kumata, słodka i rozkoszna. Jak widzi brata to jest szał, na męża tez super, a mama to wiadomo do tulenia, karmienia i spania ;)
    Chciałabym oduczyć ją smoczka do zasypiania, ale w nocy jak się przebudza i podam smoczka to spi dalej, wiec trochę się obawiam. Leeila i Was tez Amela w nocy potrzebowała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i jeszcze z tym pełzaniem to tak jakby angażuje bardziej jedną stronę, a drugą się tylko wspomaga, podciąga. Niby jest naprzemienność ruchów, ale podejrzewam, że fizjo na pewno mial by coś do zarzucenia i tak się waham czy konsultować, czy dac jej jeszcze czas. Do siadania tez się nie zbiera posadzona siedzi, ale sama nie chce, ogolnie ona preferuje tylko brzuch 😂 Zmiana pampersy lub przebranie to zawsze płacz, chyba ze dorwie krem i się nim bawi, u Was tez tak? :P

‹‹ 1424 1425 1426 1427 1428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ